Essence

Ár:   950 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. augusztus 29.

Kiszerelés:   1,8 g

Könnyű nude szemhéjpúder a  finom bézstől a lágy barnáig. A préselt textúra selymes matt, és egyedi, természetes megjelenést biztosít.

6 árnyalatban kapható.

Hplusz

2019. május 17.

Nagyon szeretem, tauping árnyalat van meg. Minden fajta sminkhez használom, arcra, bronzerrel keverve, ugyanis szépen tompítja a túl meleg bronzos színt. Természetesen használom szemre, alapként is jó, szemöldökre, néha szájra nude rúzs alá, szóval nude sminkhez kíváló alap, kicsit porzik, nem olyan pigmentált, ismételni tudom az előttem hozzászólót. Sőt, a csomagolása borzalmas, hamar lejött a teteje pedig nem hordozom magammal ( így jártam a pirosítóval is ). De szépen ki tudom használni ezt a színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 17.

Szilviams0118

2018. március 2.

erős közepes. hétköznapokra megfelelő, de itt ki is merül a tudománya. nem kellően pigmentált, tartóssága sem a legjobb, de alapszínnek viszont jó. a 04-es árnyalat van meg (sweet like chocolate), leértékelve vettem 200-ért, eredeti árát messze nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

barbidu

2017. március 28.

My favourite tauping árnyalat van meg, amit kontúrozáshoz használok. Tökéletesen passzol a világos bőrömhöz ez a hideg szürkés-barnás, taupe szín. Elég tartósnak bizonyult, a délutáni órákban is még látni lehet a kontúrt, bár ilyenkor azért már veszít színéből. Szemhéjpúderként még nem használtam, de mélyítéshez ideális lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

LauraPlaneta6

2017. március 5.

Akciósan 350 Ft-ért vásároltam meg őket es 4 színben van meg nekem. Nem rossz termek de teljes áron biztos hogy nem vennem meg. Tartossaga nem jo, reggel 7 kor fel kenem de mar 2 kor semmi nem található a szemhejamon. Pigmentaltsaga olyan közepes. Hétköznapokra jo, de például egy egész éjszakát biztos hogy nem bírna ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 5.

HEva

2017. február 8.

Akciósan vettem egyszer a brownie'licious árnyalatot. Nagyon jó kis szín magában is és alapszínnek is. Én Urban Decay primert rakok alá, így élénkebb is a szín és nekem tartós is. Akinek elkenődik vagy nem tartós az próbálja ki valamilyen szemhéj alapozóval!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

LauuKovacs

2017. február 6.

A glamour újsághoz volt csomagolva ajándékként. Hát a színe nagyon szép, de a tartóssága 0...az essence szemhéjpúderekbe eddig mindig csalódtam sajnos, és most is ez a helyzet...:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Reni39946

2017. január 22.

Én is az újsággal kaptam. Tetszik a szín és nincs gondom a tartósságával sem. Alapszínnek használom és szépen lehet rá építeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

gioia

2017. január 14.

Én is az újsággal kaptam és tetszik a szép nude színe (creme brulee). Annyira nem tartós, de mindennapi alapszínnek elmegy. Nem irritálta a szemeimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 14.

ViolaV1220

2017. január 9.

Creme brule arnyalatban van meg es annyira szep a szine! Egyik kedvenc szemhejpuderem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

bingus86

2017. január 8.

Én is újsághoz kaptam ajándékba a c.b. árnyalatot.Nagyon szeretem,hihetetlen,hogy egy ennyire natúr árnyalat így ki tudja emelni a szemet.Nem is nagyon nyúlok most másik szemfestékhez reggelente:) Tartóssággal sincs gondom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Squalane eo 1 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.