Essence

Ár:   645 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: masnis, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. február 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Essence I Love Trends Nail Polish The Pastels - 03 i'm so fluffy (MATT) körömlakk
Ár: 450 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Használt (1x próbált), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Tanja88

2017. november 18.

LEGJOBB!! A 08 do nuts árnyalatban vettem meg és aahhhhh!!! Imádom! Gyönyörű pasteles/bársonyos fényűre szárad és iszonyúan hamar. Tartós és 2 rétegben tökéletesen fed. Az ára a minőségéhez képest egy vicc és ha találok biztos újra veszem!! Mindenkinek ajánlom, aki szeretne elegáns körmöket hamar annak tökéletes lesz. Én már kb 4 hete csak ezt hordom a körmömön és a suliba mindenki kérdezgeti, hogy honnan van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

belaura

2017. augusztus 1.

A 01-es "so lucky" árnyalat van meg, elég megtévesztő; mert azt hittem, hogy fényes/kicsit csillámos, de mattra szárad..Nekem tetszik a színe, illetve mivel matt ,ezért gyorsan szárad. Ezeket leszámítva viszont más pozitívumot nem tudok mondani: nagyon kiemeli az egyenetlen felszínű körmöket, és alig fed, igazából lehetetlen annyi rétegben felvinni, hogy jó legyen. Én szivaccsal próbáltam, úgy egész tűrhető lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Boombapple

2017. július 3.

Valahogy ezek a pasztellek nem is igazán pasztell árnyalatok. A Candy Floss színű lakk van meg, és közel sem vattacukor színű, inkább barbie rózsaszínnek mondanám. Egyáltalán nem kelt természetes hatást, inkább olyan, mintha gumicukrot kentem volna végig a körmeimen. Hulla fehér bőrszínem van, de még így is világított a lakk a körmömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

anna22

2017. március 16.

Sajnos csak két árnyalat van meg, de szeretem, már most. Pedig még nem is nagyon próbáltam. :D
Mattok? :O Óóóóó. Az klassz!
Kellhet egy-két pasztell szín a kollekcióba, oda ezek teljesen megfelelnek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

Mattok? :O Óóóóó. Az klassz!
Kellhet egy-két pasztell szín a kollekcióba, oda ezek teljesen megfelelnek. :)

Elkofen

2016. december 17.

A 03 i'm so fluffy változat egy újsággal járt együtt. Ez amolyan barackos-rózsaszínes árnyalat, ami inkább inkább élénk, (neon) feltűnő hatású. Szolíd színnek ezt semmiképpen sem nevezném! Egyszer felkenve katasztrofálisan csíkoz. Másodszorra kenve már szebb lett, de mivel teljesen matt hatású, így valami rossz kerítés festékre emlékeztet. Az még nem lenne baj, hogy természetellenes, de ronda is. Egyetlen előnye, hogy gyorsan szárad. Azonban csupán emiatt nem fogom használni és kukába dobtam. Ott a helye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 17.

guppi666

2016. november 20.

Sajnos kettőhöz is szerencsém van, az egyiket én vettem újsággal együtt, a másikat ajándékba kaptam egy másik újsággal együtt csomagolva. A 01-es egy iszonyat ronda halvány takonyzöld szín az üvegben, felkenve kicsit jobb a színe, de úgy se jobb. A 04-es egy szép gyöngyházfényű rózsaszín az üvegben, de mivel mattra szárad, így azt a szép fényét is elveszti.
Iszonyat hígak, csíkoznak, 3-4 réteg kell belőlük, és amit nem tudtam, hogy totál mattra száradnak, amiket utálok, de ez az én hibám, mert nem néztem utána. Egyetlen jó hogy gyorsan száradnak, de ki a fene szórakozik 4 réteg lakkal, és akkor az alap és fedőlakkról nem is beszéltem. Tovább lesznek ajándékozva, feltéve ha találok nekik gazdát. Ritkán találkozok ilyen silány lakkal, pláne úgy hogy másik 2 hasonló the ... trendkiadásból van 1-1 nagyon nagy kedvenc lakkom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

Kingucii

2016. június 23.

A 03- I'm so fluffy árnyalatban van meg, nagyon szép korallos színe van, viszont baromira híg,folyós, így egy kicsikét óvatosan kell felvinni. Gyorsan megszárad,kb fél perc alatt. Alaplakk kell alá, mert a körmöm egyenetlenségét csúnyán kiemeli.3-4 rétegben vittem fel, szörnyen csíkozott. A körmöm aljáról "felfele folyt", látszódtak a rétegek. Szemetesbe is dobtam,mert nagyon felbosszantott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

Bigini

2016. május 14.

Szörnyű. Csíkos lett, akárhogy vittem fel és nagyon nehezen száradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

Szörnyű. Csíkos lett, akárhogy vittem fel és nagyon nehezen száradt.

bogif

2016. május 6.

03. i'm so fluff van meg. Mikor megkaptam nem próbáltam ki egyből, de mikor felkentem nagyon meglepődtem. Ez egy TELJESEN matt lakk. NAgyon örültem mikor megláttam hiszen én nem vagyok annyira oda a fényesebb lakkokért. Mivel ez egy matt körömlakk ezért egyértelműen gyorsan szárad. Fél perc alatt már megdermed. Nekem 3 réteg kellett belőle, mert a második réteg nem fedett annyira jól. Tartósságáról még nincsen véleményem mert ma kentem fel :) Bátran merem állítani, hogy a többi i love trends the pastels lakk is matt. Azt azért hozzá tenném, hogy a csomagoláson nincs sehol feltüntetve, hogy ez egy matt lakk szóval aki fényes lakkot keres annak nem ajánlom:) Aki mattat annak TÖÉLETES:) 5 csillag mindenképpen:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 6.

f.szaszus

2016. május 5.

Két árnyalat is meg van a 03-as i'm so fluffy és a 13-as ice to meet you. Mindkettőnek imádom illetve imádtam a színét, már a felénél járok, de besűrűsödött és a körömlakk hígítóm sem segít rajtuk. Sajnálom, mert nagyon szerettem őket, de ezek után nem veszek többet ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 5.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Titanium Dioxide / CI 77891

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.