Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2016. október 7.

Hosszan tartó sminket és fénylő végeredményt biztosít.

Cycca

2017. február 14.

Jól fog a bőrön mivel zsíros, viszont könnyen el is kenődik. Hármasra értékelem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

lovecreams

2016. szeptember 7.

Nekem is magazinhoz volt még 2 éve talán, de most újra megtaláltam. Akkor nagyon maszatolt, nem tudtam használni sajnos:( De most teszek egy újabb próbát:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

zsazsi1

2016. július 16.

Nekem nagy meglepetés volt! Egy magazin mellé volt csomagolva, és magasan veri a drágább szemceruzákat. Van színe, fog (!) nem kell ezerszer húzgálni szerencsétlen szemhéjamon. Ahogy beleolvastam a véleményekbe, másoknak éppen az volt a hátránya, amiért nekem bejött, igaz, én kimondottan alkalmi sminkhez, füstös szem kontúrozásához használtam - ahhoz tökéletes.
Erős mint egy tusvonal, de árnyalható, finomítható. Ennyi pénzért nekem 5ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 16.

Erős mint egy tusvonal, de árnyalható, finomítható. Ennyi pénzért nekem 5ös!

nobosz

2016. július 10.

Erős fekete szín, de csak pacsmagolásra jó. Talán egy füstös szem elkészítésére jó lehet, de arra is vannak milliószor jobb termékek.
Kuka kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Kuka kategória.

rocksolya

2016. július 5.

Erős, de hamar maszatolódik :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Erős, de hamar maszatolódik :(

MrsWolf

2016. június 13.

Joy magazinhoz volt ajándék....BORZALOM! Ragacsos undormány...nagyon erős, mikor kenem fel már ragad, maszatolódik. Büdös, nehéz kihegyezni, vagyis LEHETETLEN, mert olyan puha-ragacsos. Még jó, hogy nem vettem meg! Ilyen vacakot még nem használtam.....szégyen! A százasban kapható olcsó-gagyi ceruzák is 1000-szer jobbak nála kb. Senki ne vegye meg, ne adjon érte pénzt, mert katasztrófa! És lehetetlen lemosni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

CupcakeQueen

2015. november 9.

Nagyon erősen fekete a színe, de nagyon puha, így hamar elkenődik, lekopik. Nekem valamiért hihetetlenül irritálja a szemem, egyből könnyezni kezdek tőle használat után. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

Adri95

2015. október 26.

Nagyon jó mert nagyon erős a színe.
Viszont sajnos tényleg nem annyira tartós..hamar lekopik :(
De még a mai napig használom <3
Ajánlom!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

Nagyon jó mert nagyon erős a színe.
Viszont sajnos tényleg nem annyira tartós..hamar lekopik :(
De még a mai napig használom <3
Ajánlom!!!

Katerina

2015. február 4.

Joy magazinhoz volt ajándék. Szép a színe, de nagyon maszatolódik, így önállóan nem használható. Ha szemfestékre viszem fel, akkor tűrhető. Elhasználom, de nem a legjobb szemceruza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

Dius1991

2014. szeptember 11.

Nagyon szép, erős színe van, de nekem nagyon hamar elmaszatolódott. Nekem nem jött be, így elajándékoztam a barátnőmnek, aki viszont nagyon szerette. Ezért kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.