Best of Beauty 2019

Essence I ♥  Stage Szemhéjalapozó

Essence

Essence I ♥ Stage Szemhéjalapozó

Ár:   950 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: susumoa, Módosítva: 2018. január 17.

Krémes textúrájának köszönhetően nem gyűlik össze a redőkben – minden szemhéjfestéket tartósabbá tesz, a színeket pedig élénkebbé varázsolja.

Kara

2019. március 24.

Előtte a Rimmel szemhéj alapját használtam, de épp nem találtam a drogériában, ezért ezt vettem meg... nagyon nem vált be, ugyanolyan volt, mintha nem is lenne a smink alatt semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

kakaska

2019. március 1.

Nekem bevált,annyi negatívum, hogy viszonylag lassan szárad...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Nekem bevált,annyi negatívum, hogy viszonylag lassan szárad...

kisskincso

2018. november 11.

Az tény, hogy a színe nem tökéletes, én is hezitáltam, hogy ennek ellenére megyvegyem-e, de egyáltalán nem bántam meg, hogy a kosaramban landolt. Most, hogy elhasználtam az egész tubussal, kialakult róla egy teljesen pozitív véleményem. Minden szemsmink előtt felkentem, és semmi negatívumot nem tudnék róla mondani. Nekem is rejtett szemhéjam van + zsíros is, mégis kibírta az egész napot mindig. Olcsó volt és a színét leszámítva hibátlan, remélem nem igaz, higy kivonták a forgalomból, mert akkor most újra kezdődhet a nagy szemhéjalap vadászat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

majorcintia99

2018. június 20.

Tartósabbá teszi a szemsminket, de a színe borzalmas. Nehéz eldolgozni úgy hogy ne látszódjon, hogy valami van a szememre kenve, túl sárgás. Viszont szépen eltünteti a kis ereket a szemen, tartósabb lesz tőle a smink

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

lbetti

2018. május 26.

Néhányszor használtam, de elég rövid úton megváltam tőle. Se tartósabb, se élénkebb nem lett a szemsminkem tőle. Nem is baj, hogy megszüntették.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Bettii98

2018. március 13.

Botrány! Felvitelnél fáj a szemem tőle,felesleges réteget érzek a szememen. Na most felvittem erre az alapra a szemhéjpúdert és a tust és 10 percen belül csomós darabos volt a smink a szememen, volt rá példa hogy közvetlen utána is. Nem hogy megtartaná a sminket hanem leszedi,ront rajta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

tsolya

2018. március 4.

A színe nem teljesen illik hozzám. Egész hamar megszárad, és tartósabb a végeredmény valamivel. Nem győzött meg teljesen. Leértékelve vettem 350 forintért, ennyiért nem sajnálom, de a teljes árát nem biztos hogy kiadtam volna érte. Elhasználgatom, de ezután mindenképp valami mást próbálok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

anna22

2018. február 18.

No. még csak most vettem akciósan, nem akarok teljesáron mellélőni. :D Hátt, mit ne mondjak.:D Nem venném meg egész áron. Egynek elmegy, és mivel filllérekért osztogatják veszek még, ha találok olyat, amit nem nyitottak ki. :'DDDD Sötét, sötétebb, mint az alapozószínem, de nem vészes már "kitöltve". Nem világosít vagy erősít a színen, úgyhogy erre nem jó, de alapnak megfelel - ahogy az alapozó is. :'D Tartósabbá teszi a port a rejtett szemhéjamon, mint nélküle, viszont alapozóval is ilyesmi az eredmény.... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

legallybrunette

2018. február 4.

Nem hiányzik, nem kár, hogy megszüntették. Nagyon ócska volt szegényke, semmit nem ért, nem fogta meg a festéket egyáltalán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 4.

native

2018. február 4.

Sajnos nem vált be. A színe jó, egész korrekt a mennyiség is. A csomagolása meglepően jó, ahhoz képest, hogy sok (bevált) essence termékem, például a púderem csomagolása egy az egyben szétesett mindig.
De a célt nem szolgálja. Összerántja a sminkem, beleült a kisebb ráncokba. A szemhéjpúdereknél még csak-csak elviselhető, de egy tusvonalnál már bosszantó. Ha nem kentem rá semmit, csak lealapoztam a szemhéjam a pici hajszálerek miatt, akkor is kicsit csomósodott, de talán így volt a leghasznosabb, sikerült elhasználgatni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

Hidratálók: Dimethiconol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.