Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. június 18.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2014 januári limitált kiadás

Holografikus-fényes finishű hosszantartó körömlakkok. 2014. januári trendkiadás.

01 junior championship, 02 do the rittberger, 03 ice skates on! és 04 icebreaker színekben elérhető.

sailorluna

2018. szeptember 5.

gyönyörűek, viszont lassan száradnak, és 4 réteg kell a megfelelő fedéshez. sajnos időigényes velük dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

rosegangela

2014. december 22.

Türkizes színű volt. Eszméletlenül tetszett, de nagy csalódás volt, mivel egy réteg semmit sem fedett, kettő meg már száradni sem akart :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 22.

Adrienn

2014. október 29.

A zöld szín volt meg (amíg kukában nem landolt), de egy katasztrófa. Abszolút semmi fedése sincs. Általában 2 réteg lakkal teljes fedést el lehet érni, ezzel viszont legalább 4 kell, hogy látszódjon valami. Nekem viszont nincs türelmem ennyit szenvedni vele...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

fannix21

2014. május 5.

régebben volt egy, nem tudom már mi a neve, de szép babakékes volt, imádtam. :) Nem pattogott le, gyorsan száradt. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

Tytto

2014. március 11.

Én az IceBreaker árnyalatot vettem meg. Egy rétegben nagyon halovány, kettőben áttetsző. Második réteg után jó sokáig vártam hogy száradjon, egy örökkévalóságnak tűnt, ám így egy nappal később is keletkeztek rajta felgyűrődések. Úgyhogy hosszú várakozás után is 10-ből 6 körmömön megsérült a lakk. A színe viszont nagyon egyedi, így megéri a 3 pontot, ha rossz is a minősége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

Hoagirl

2014. február 13.

Én is a 03 Ice skates on! színt vettem meg, nagyon tetszik ez a szépen csillogó menta szín, szerencsére a csillámok nem csak az üvegben látszódnak, hanem felkenve is. Az Essence-nél azért előfordult már hogy más volt üvegben a szín, mint felkenve.... De szerencsére ennél a terméknél erről szó sincs. A fedése tényleg nem a legjobb, én 3 réteget tettem fel de a száradási ideje nálam egyenesen botrányos, azt hittem sosem fog eljönni a megváltó pillanat... Viszont meglehetősen tartós, már 3. napja van fent, de még csak az általános körömvég kopás sem ütötte fel a fejét, úgyhogy ezen a téren jól vizsgázott. A színe miatt egész biztosan sokat fogom még használni, mert az tényleg csodálatos, ráadásul szerintem ez tökéletes tavaszi szín, jól esik ránézni komolyan mondom. :) Vacillálok a 3 és a 4 csillag között, de mivel 3 és felet nem lehet adni, most szőrös szívű leszek és lefelé kerekítek.

Update: 6 napja meg sem moccan a körmeimen, a szín még mindig csodaszép, úgyhogy adok neki még egy csillagot, mert megérdemli! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 13.

Kmanci

2014. január 31.

Az Ice Skate On! (türkiz) árnyalatot vettem meg. Kicsit csalódás, 4-5 réteg kell ahhoz, hogy fedjen, viszont nagyon híg, így ez a mennyiség sem képez páncélt a körmön, simán vállalható. Vastagságra ebből ez a 4 réteg annyi, mint más lakkjaimból 2. Gyorsan szárad, így haladok is a lakkozással, mire végig érek a körmeimen, kezdhetem is előről, nem rontja el a felületét. Amúgy nagyon szép csillámos, felkenve nekem kicsit neonos, olyan, ami megfogja a tekintetet. A többi is tetszett, de biztos azok sem fednek jobban, így már nem bánom, hogy csak ezt hoztam el. A fedés miatt levonok egy csillagot, amúgy nagyon szép színű lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.