Essence

Ár:   649 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: gelus, Módosítva: 2015. április 13.

2014 januári limitált kiadás

Magasan pigmentált szemhéjpúderek hópehely dombornyomással és fémes finish-sel.

01 do the rittberger, 02 junior championship és 03 ice crystals everywhere színekben elérhető.

CataKatinka

2015. augusztus 21.

Nekem kettő van meg, a fehér-színjátszó és a lilás. A fémes finise miatt imádom, a tartósságával nincs gondom, szemhéjalappal egész nap bírja.Szemhéjalapként az UD primer potionjét illetve az artdeco base-t használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Arian87

2014. február 7.

Én Avonos szemhéjalapra kentem fel, így egész nap kibírja. Szintén a lila szín tulajdonosa vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

AbbeyB Makeup

2014. február 2.

Ez a trendkiadás nagyon telitalálat! Tetszenek az enyhén metálos árnyalatok, melyek némi színfoltot hoznak az amúgy borongós télbe... A highlighter nagyon tetszett, de végül lebeszéltem magam róla, így csak egy szemhéjpúdert hoztam haza. A rózsaszínes/lilásra esett a választásom (01 - do it rittberger). Először is: imádom azokat a cuki hópelyheket, amik díszítek, annyira édesek, de ahogy az előttem szóló már megosztotta, sajnos a felső réteg hamar megkopik... Egyébként szépen pigmentált, de nem túl tartós...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 2.

linda.labik

2014. február 2.

A lilás árnyalatot vettem meg. Érdekes... Kibontva szép felülettel találkozhatunk, de ha elkezdem használni, az a felület, réteg lekerül róla és sötétebb lilás lesz a festék... Hát, majd meglátjuk...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 2.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Dimethiconol, Caprylyl Glycol