Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2017. január 18.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A körömfehérítő körömlakklemosó gyengéd és hatásos. Tisztítás közben még a körmöket is kifehéríti. Málna illatú, acetonmentes.

sailorluna

2018. augusztus 2.

a körmömet nem fehérítette. annyiban különbözik a legolcsóbb lakkoktól, hogy illatos, és kicsit drágább. nem volt rossz, de az isana mandulás mindent visz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Paris

2014. november 28.

Jó kis lemosó, jó az illata, szépen leszedi a lakkot. Szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 28.

Jó kis lemosó, jó az illata, szépen leszedi a lakkot. Szeretem.

Oraculum

2014. február 9.

Leszedte még az erősebb lakkokat is és annyira nem mű az illata, ár-érték aránya megfelel, a csillámosok nagy részét is lehozza:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

Bellala

2013. június 27.

A körömfehérítő hatást én sem tapasztaltam, és az illata sem győzött meg, ezért csak 4 csillag. Viszont lemosóként tökéletes, a csillámosabb körömlakkokat is viszonylag könnyen eltávolítja, nem szárít és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

dorottyaa

2012. november 20.

Körömfehérítő hatást nem tapasztaltam, pedig örültem volna, mert alaplakk használata mellett is elszíneződik a körmöm sajna. Bírom az illatát, miután elpárolog az a szúrós szag, szépen levitte a lakkot, viszont annyira nem győzött meg, hogy újra vegyem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.

Verus

2012. október 1.

Semmilyen körömfehérítő hatást nem tapasztaltam, az illata sem a legjobb, engem nem emlékeztet a málnára. Viszont nem szárítja a bőröm, és a többi acetonmentestől kicsit erősebb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

Odil

2012. június 29.

Csillámos lakkokkal nem az igazi, de ár-értékarányt tekintve abszolút jó lemosó. Ezt a Fanta Vadmálna szimatot pedig alig tudom hová tenni, elég bizarr. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 29.

vándor

2012. május 13.

Nekem az illata nem tetszik elég szúrós. A körömlakkokat nagyon jól leszedi, de fehérítést egyáltalán nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 13.

Bius

2012. április 30.

Nekem az illata az ecetére emlékeztet.A körömlakkokat szépen leszedi,talán egy kicsit fehérít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 30.

szabonorina

2012. február 7.

Az eddigi legjobb körömlemosó,ami valaha volt nekem :D bár a körmeim nekem sem fehéritette ki,de azért adok neki egy 4-est!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 7.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

MEK i

Szintetikus színező anyag. (Lila)