Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2011. június 30.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Rendkívül hatékony körömlakklemosó. Eltávolít mindenféle körömlakkot, mégsem szárítja a körömágy bőrét és a köröm felszínét. Kókuszillatú.

Vicus7

2018. január 28.

Nekem nem jött be. Nagyon nehezen lehet vele eltávolítani a lakkot sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 28.

Nekem nem jött be. Nagyon nehezen lehet vele eltávolítani a lakkot sajnos.

Jaslindore

2017. szeptember 8.

Nekem is ilyen van még régebbről ... Ár - érték aránya jó. Célnak megfelel :) Illata picit sok nekem, kókusz szerű ... de még nem találkoztam olyan lakklemosóval ami valóban kellemes illatú lenne ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Evelin123

2017. február 6.

Ez és a többi más illatú társai voltak a világ legeslegjobb körömlakklemosók számomra.
Nagyon szép csomagolás, soha nem gondoltam volna, hogy körömlakklemosó lehet ilyen finom illatú (utána a körmöm is), a körömlakkot lehozza és nagyon olcsó volt !!!
Sajnálom, hogy már nem kapható, soha nem fogok ehhez foghatót találni.:((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Sajnálom, hogy már nem kapható, soha nem fogok ehhez foghatót találni.:((

henifekete

2016. május 14.

Nem minden körömlakkot szed le könnyen. Egy idő után lehetséges, hogy elszállt belőle az aceton/alkohol? Mert a végén úgy viselkedett, mintha vizzel próbálnám leszedni. Pedig az illatát szerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 14.

Pinky

2016. január 28.

Büdös, a csillogós körömlakkokkal nehezen bánik el, a mattal se villámgyors. Volt már jobb lemosóm is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

hbrigi25

2015. november 29.

Szeretem ezt a körömlakklemosót. Jó az illata, a lakkot szépen eltávolítja - nálam a csillámos lakkal is ügyesen megküzd. Valóban nem szárít. Újra vásárolom majd, de kipróbálom a többit is előtte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

Messy2214

2015. augusztus 26.

Hát nem mondanám,hogy fenomenálisan jó a leszedő képessége,homoklakkokat akár vizzel is dörzsölhetném körübelül annyit ér ez a lemosó. A krém finish lakkokat szépen eltávolítja,nen szárítja a körmöt. Az illata nekem nagyon tetszik. Összességében nem rossz,de akad jobb is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

blessed

2015. július 8.

Nem praktikus, mert túl nagy a kiöntője és sok jön egyszerre, a kókuszos illata viszont jó. Nem hiszem, hogy újra meg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

AlexandraMinka

2014. november 22.

A kókusz illat nem a legjobb, de az eddigi lemosók közül az egyik legjobb ár-érték arányban, elfogult essence párti vagyok. Mivel a legkevesebb is minimum 4-5 réteg lakk a körmömön, ezért egyik lemosótól sem várom, hogy pikk-pakk leszedje, kicsit dörzsölöm és sikerül, nekem bevált, de azóta találtam olcsóbbat, ami elméletileg jobb, majd letesztelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

Rhaella

2014. július 21.

Húú nekem ez a körömlakklemosó nagyon nem jött be. Az illata valóban jó (vagyis hát jónak nem jó, de kellemesebb mint egy átlag lemosóé), viszont még a világosabb lakkokat sem mindig tudtam vele szépen lemosni, hogy a sötétebb és csillámos körömlakkokról már ne is beszéljünk. Nagyon sokáig kellett a körmeimet sikálni, mire lehozta a lakkot, és még csak nem is, hogy nem hidratálta, de az én körmeimet szárította is. Nagyon nagy csalódás, főleg ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 21.

Hidratálók: Propylene Glycol

Acetone 0 0