Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. november 29.

A szempillaspirál felvitele előtt használva meghosszabítja és erősíti a pillákat, mindemellett pedig extra dússá varázsolja őket. Egyszerűen vidd fel a fehér szempillaspirál alapot a pillákra, ezután közvetlenül pedig a kedvenc szempillaspirálodat. Kontaktlencse viselők is használhatják.

Bellarosee

2017. január 28.

Kár,hogy kivontak a terméket és már nem lehet kapni! :(
Mai napig használom,es nagyon jó! Minden héten szoktam használni 1x és azt vettem észre,hogy növeli a pillaimat ! Nem csak dúsítja,hanem növeli is :)
Imádom! Amikor kiárusításon volt beszereztem belőle kettőt is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 28.

Kár,hogy kivontak a terméket és már nem lehet kapni! :(
Imádom! Amikor kiárusításon volt beszereztem belőle kettőt is. :)

stiles

2016. október 25.

Jó kis termék, meglepődtem, hogy ilyen jó áron is lehet kapni jól teljesítő szempilla primert, viszont nagyon óvatosan kell vele bánni és bizony-bizony az a fehér szín nekem néha előbukkant a spirál alól, ha nem fedtem le vele mindenhol a primert. Főleg göndörítésre jó, ami az én egyenes pilláimnak tényleg nagyon-nagyon kell. Most már váltottam az EL Little Black primerjére, és nagy a szerelem, szóval nem hiszem, hogy ezt újra fogom venni, de meglepően jó drogériás termék, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 25.

Ainran

2016. április 14.

Kár, hogy nem lehet rá nulla csillagot adni, pedig ha lehetne, szívem szerint lelkiismeret furdalás nélkül adnám! Az egyik hazai drogéria lánc egyik boltjában vettem meg kíváncsian, akciós áron háromszáz valamennyi forintért. A SuperShock Avonos szempillaspirálomhoz használom és csak tönkreteszi a hatást. A szép és különálló szempilláimat úgy összecsomósítja, mintha csak három- négy darab lenne belőlük... egyáltalán nem használom, a megérdemelt helyén, a kukában végezte. Igen, tudom, hogy ez egy nagyon negatív vélemény, de úgy gondolom, nagyon fontos, hogy őszinte legyek. Általában pozitívan állok hozzá az élethez, próbálom a pozitív dolgokat nézni. Ez az első negatív véleményem a krémmánián.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

dalmavarga

2016. február 18.

Nekem is nagyon bevált. Látványosan szebbek lesznek a pilláim ha ezt használom. Sajnálom, hogy kivonják, mert ez egy nagyon jó kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

bubbleboo

2016. február 16.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, tényleg használ! Most kell venni 350-ért! (én meglepődtem mennyi van még belőle, a többi akciós cuccot kifosztották már rég) Szóval megvettem, elolvastam itt a véleményeket és kutyafuttában kipróbáltam. A pilláim hosszabbak lettek, kis tömöttséget is adott. Nekem nem volt pepecs vele, a miss manga punky egy rétegben szépen fedte a fehéret,és a második réteg spirál se kellett. Nem tapasztotta össze a szempillákat, csak pozitív dolgokat tudok írni róla. Az ára meg egy vicc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 16.

nikittta

2016. február 10.

Valamikor réges-régen, azt hiszem az Avonnak volt egy nagyon jó szempillaspirálja, aminek az egyik fele fehér,a másik pedig a színes spirál volt.Tegnap pont akciósan láttam meg ezt az alapozó spirált, gondoltam 350ft-ért nem lesz olyan nagy pénzkidobás ha mégsem válik be.DE szerencsére ilyenről szó sincs,ma kipróbáltam és nagyon jó(úgyhogy ma veszek még egyet tartalékba).:-) A fehér színt nekem nem volt macerás elfedni sem,és szép hosszúak a pillák tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 10.

nagyerika28

2016. február 6.

Tényleg szépen hosszabbít, nem tapasztja össze a pillákat.Nekem nem okozott gondot eltűntetni a fehérséget.Azt a kemény 349Ft-ot megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

Dézi

2016. január 31.

Nagyon régen volt egy olyan szempillaspirálom, aminek az egyik fele hasonló fehér pilla alap volt és nagyon szerettem, de már kivonták a forgalomból. Örültem, hogy rábukkantam erre a termékre, ráadásul pont leárazva, mert pontosan olyan, mint amilyenre számítottam. Nagyon szépen elválasztja a pillákat és extra hosszúak lesznek tőle. Szerintem akinek nincs még ilyen, az szaladjon érte amíg még van, mert nagyon jó és tényleg betartja, amit ígér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

Csipetke

2016. január 29.

Nézegettem,nézegettem de nem vettem meg.Aztán megvettem mikor le volt értékelve 345Ft.-ra gondoltam ennyiért egy próbát megér,hogy milyen.Mikor először kinyitottam és megláttam,hogy fehér el keseredtem,hogy ezt nem fogom úgy fel vinni,hogy ne látszódjon a fekete spirál alatt.De kellemeset csalódtam,nagyon szép pillákat csinál és nem látszódik. És igen ha lenne ilyen spirál feketében én is beszerezném. És nekem a csomagolás is tetszik,hogy ilyen színes vidám :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

Tildi

2015. február 10.

Ha lenne ilyen szempillaspirál feketében akkor tuti, hogy azt is beszerezném :)
Nekem sajnos nincsenek hosszú szempilláim de ez hihetetlenül meghosszabbítja őket.
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Az elég sok pepecselést igényel, hogy a fehér szín ne látszódjon a fekete spirál alatt (ezért csak ritkán használom).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.

Ha lenne ilyen szempillaspirál feketében akkor tuti, hogy azt is beszerezném :)

Hidratálók: Butylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1