Essence

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2022. november 3.

Kiszerelés:   9,5 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

cattitude

2023. szeptember 15.

nekem tökre bejött, igaz, a szempilláimat tartósan göndöríttetem, úgyhogy csak egy kis turbó kell nekik. egy olcsóbb spirált akartam magammal vinni nyaralásra és ezt választottam a drogériában. meleg és párás szubtrópusi klímán nekem egyáltalán nem folyt vagy morzsálódott, szóval a tartósságára nem lehetett panasz, sőt, nekem azért meg kellett dolgoznom a pilláimat arclemosó olajjal, hogy teljesen lejöjjön az összes festék. a hatása is teljesen okés volt, szépen hosszította a pilláim. lehet a szűz pilláimon nem lett volna olyan jó hatása, de lash lifting után szuperül működött. ár-érték arányban nekem teljesen bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 15.

PrincessMarshmallow

2023. július 19.

Hűha... nem lesz pozitív a véleményem.
Potyog, de valami elképesztően durván. Iszonyat száraz az állaga, felkenve is.
Érezni lehet, hogy ott van a pilláidon, de így nagyon zavaróan.
Ha kicsit félrekened felvitelkor, akkor nem tudod leszedni sima fülpiszkálóval, hanem bele kell mártani sminklemosóba/micellás vízbe.
A szempillám szélét nem tudom vele megcsinálni, ezért nem lesz ívelt a vége. Egyszerűen iszonyat ocsmány pillákat csinál.
Borzalmas....

(Én könnyen le tudtam szedni este a Nivea rózsavizes micellás vízével meg a habos Balea arctisztítóval)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. július 19.

Hűha... nem lesz pozitív a véleményem.
Potyog, de valami elképesztően durván. Iszonyat száraz az állaga, felkenve is.
Érezni lehet, hogy ott van a pilláidon, de így nagyon zavaróan.
Borzalmas....

alexandraporcelain

2023. június 25.

Nagyon csodálkoztam, hogy vízálló létére nekem kenődik... Vannak ennél sokkal jobb essence spirálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 25.

Takaro

2023. április 16.

Annyira vízálló, hogy 2,5 napja nem tudok szabadulni tőle. De nem vicc, péntek d.u. tettem fel, most vasárnap este van. Péntek este (azt hittem, hogy) lemostam, szombat reggel fekete karikákkal ébredtem. Ma estére megint ott van lepergve a szemem alatt... Egyébként nem volt egy nagy durranás addig sem, amíg szabad akaratomból volt fent. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 16.

biro.zsofi0826

2023. április 4.

Viszonylag új szerzemény, mivel kicsi a szempillám, így az első réteg nem hoz látható eredményt, hamar megszárad, de nem pereg le, a keféjével könnyen felvihető a termék, a szintén Essence márkájú lemosóval lejön. Nem rég, megvettem sz Essencetől a primert, utána tettem csak fel ezt a spirált. Látható változás nem volt, a spirál pár óra után peregni kezdett, a vízállóságát pedig majdnem teljesen elveszítette. Primer nélkül tökéletes ez a termék, de az is lehet, hogy szimplán valamit rosszul csináltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 4.

Dorci99

2023. január 19.

ÚJ KEDVENC!
Ez egy szárazabb állagú szempillaspirál, gyorsan kell vele dolgozni, viszont annyira szép dús pillákat csinál, hogy az valami hihetetlen!
A minap meg is kérdezték, hogy műszempillám van-e. Konkrétan egy 1D-s épített szempilla hatást érek el vele, mert olyan szépen befedi és sűrűvé teszi a szálakat. A vízállóságáról még nem nagyon tudok nyilatkozni, viszont eddig tartós. Lemosni nehézkes, nekem olajos lemosó+micellás víz/ arctisztító kombóval jön le maradéktalanul, így nem mindennap használom. Be fogom szerezni a nem vízálló verziót is, mert számomra ez a kefe egyszerűen tökéletes.
Essence, ismét nagyot alkottál!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 19.

ÚJ KEDVENC!
Essence, ismét nagyot alkottál!

gendur.berni

2022. december 13.

Az első réteg felvitele után azonnal keményre szárad és emiatt pereg le, ha ismét átfésülném a pilláim. Pár óra után kenődik, állandóan le kell törölnöm a szemem alól. A vízállósága miatt viszont nehéz lemosni. Viszonylag szép pillákat csinál és nem irritálja a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Szilárd állagú szilikon gyanta, ami növeli a sminktermékek tartósságát és a fényvédő termékek vízállóságát. A bőrön légáteresztő réteget képez, megszáradva kellemes, nem ragadós érzetet hagy.

A kandelilla viasz egy természetes viasz, melyet Mexikóban őshonos kétféle kutyatej leveléből állítanak elő. A kandelilla viasz sárgásbarna színű, kemény, átlátszó vagy áttetsző anyag. Leginkább szilárd jellegű kozmetikumokban használt (pl. rúzs) sűrítő és emolliens anyagként. Ezen kívül a CosIng besorolása szerint még szövet összehúzó, felületi hártya képző, emulzió stabilizáló és bőrkondícionáló anyag is.

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Emulgálószer, melyet a kozmetikumokban az emulzióstabilizáló (nem válnak szét idővel a az egyébként nem keveredő víz és olaj bázisú összetevők) tulajdonsága miatt használnak. Segíti még az oldhatatlan részecskék szép és egyenletes eloszlatását a kozmetikai formulákban.

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.