Essence

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1249-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lucintaa, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. március 1.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1249

A speciális, kúpos alak, és a rost kefe biztosítja a szempillák hosszúságát és drámai térfogatát, valamint a  műszempilla hatást. A csomagolása olyan, mintha egy dráma királynő fel lenne öltözve egy gyönyörű estélyi ruhában, ezúttal mentafekete színben.

Ár: 1249, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
derienart

2019. március 10.

UPDATE: elfogyott. vettem egy oriflame wonderlasht (amit szintén nagyon szerettem régen) és nagyon hiányzik. :( maximálisan felértékelem 5 pontra.

UPDATE: Azt kell mondjam, hogy ez a spirál fantasztikusan jó. Kevés spirál csinált nekem ilyen gyönyörű, mélyfekete, ívelt és dús pillákat. Viszont ehhez el kellett telnie 2-3 hónap szenvedésnek, mire eljutott oda, hogy ne vegyen fel annyi festéket és használható is legyen. :S Szóval vegyesek az érzéseim, de pár hónapja nagy az imádat, megérte nagyon az árát. Úgyhogy a kettőről felpontozom négyesre.

Én nem értem mi ez a hype ekörül a spirál körül. Még középkategóriásnak se mondanám. Pár hónapnyi használat után is brutál sok festéket vesz fel. Úgy tudom csak használni, hogy előtte vagy utána átmegyek rajta egy másik spirállál és ezzel csak rádolgozok. Az egyetlen pozitívuma a mélyfekete színe, na az előtt le a kalappal...de a többi része minősíthetetlen.

derienart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

macooka

2019. március 6.

Szeretem ezt a spirált, mert tényleg érezhető a műszempilla-effekt, gyönyörű dús és hosszú pillákat varázsol. Annyira nem csomósodik, mint sok másik spirál, amit próbáltam. Valóban a mennyiséggel csínján kell bánni, én le szoktam húzni az oldalán a felesleget használat előtt, így tökéletes a hatás. 4 hónap után már sűrűsödik azért a formula, úgyhogy nehezebb használni, de ár-érték arányban, drogériás spirálok közül teljesen jó.

macooka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

chewche

2019. február 18.

Egyik legjobb sima szempillaspirál amit próbáltam. Szépen íveli a szempillákat, szép tekintetet kölcsönöz, nem pereg le, nem maszatolódik.

Egyetlen hibája, hogy nekem mindig hamar elkezd kiszáradni, így nem tudom a teljes tubust kiélvezni sajnos.

chewche
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

harandi

2019. február 9.

Decemberben kaptam szülinapomra, de még csak pár hete kezdtem el használni. Eddig nagyon szép az eredmény vele! Kicsit sok festéket visz fel, de lehet korrigálni rajta. Szép hosszú, dús pilláim lesznek tőle. A nap végén sem pereg le a szemem alá és lemosáskor könnyen lejön.

harandi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 9.

Candy21

2019. február 4.

Nem lett a kedvencem, túl sok festéket vesz fel a kefe sokat kell vele pepecselni hajlamos tapasztalni. De ha jól lehúzogatjuk a festéket akkor elég szép pillákat csinál leginkább hosszít picit megemel. Hajlamos kenődni a nap végére, a színe viszont szép fekete. Nem hiszem, hogy újra veszem elég felejthető termék.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

sdorcii

2019. január 22.

hát elég vegyes érzelmeim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban... mikor először használtam, azt hittem ez maga a megváltás és tényleg gyönyörűen elválasztotta a pilláim és műpilla hatást hozott. Aztán ahogy többször használtam felkenődött és elkezdett csomósodni, nagyon durván összetapasztotta a szempilláimat. Végül az a véleményem róla, hogy szerintem túl sok terméket vesz fel a spirál... ha azt lehúzom róla, akkor egész szép hatást lehet vele elérni. Minden esetre nem lesz a kedvencem

sdorcii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

Melpomene21

2019. január 11.

Azt gondoltam, mikor megvettem, hogy hasonlóan jó termék lesz, mint a rózsaszín változata, viszont sajnos csalódnom kellett, ugyanis nagyon összeragasztotta a szempilláimat minden egyes használatkor.

Melpomene21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

browning

2019. január 7.

Tény, hogy hatalmas pillákat csinál, meg játékbaba pillákat, de összeragasztja őket nagyon és csomós és nagyon varázsolni kell a felvitele közben, hogy ne legyél nyakig festékes meg ne legyenek nagy pacsmagok a szemeden. Rengeteg festéket vesz fel a kefe.

browning
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

ramy1014

2018. december 17.

Nagyon megoszlik a véleményem a termékkel kapcsolatban.Igaz, hogy szép hosszú, mélyfekete, dús szempillákat varázsol, viszont nem túl tartós és nagyon összeragassza a pilláimat.Szerintem nagyon sűrű maga a festék is, és a kefe is nagyon sokat vesz fel belőle.Nap közben lepereg, és a szemhéjam felett rengetegszer lesz fekete csík miatta.

ramy1014
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 17.

gioia

2018. december 2.

Nagyon klassz! Az első pár hétben kicsit túl sok terméket vett fel a kefe, de azután már tökéletesen elégedett voltam vele. (Azt viszont elismerem, hogy néha nem árt átfésülni egy szempillakefével utána, kicsit megigazítani, mert ha nem vigyázok, összetapadhatnak.) Szép mélyfekete a színe és szépen kiemeli a pilláimat. Ami miatt nagyra értékelem: ápolja a pilláimat, nem töredeznek, mint pl a Maybelline spiráloktól szokott. Biztosan újra fogom venni!

gioia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol