Essence

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1249-ért megnézem

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. március 1.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1249

A speciális, kúpos alak, és a rost kefe biztosítja a szempillák hosszúságát és drámai térfogatát, valamint a  műszempilla hatást. A csomagolása olyan, mintha egy dráma királynő fel lenne öltözve egy gyönyörű estélyi ruhában, ezúttal mentafekete színben.

Ár: 1249 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Pipere

2021. július 21.

Első használatra nagyon megtetszett, szép nagy szétválasztott pilláim lettek, (a dúsítás és ívelés elmaradt de ezt nem is ígéri). A kefe rengeteg festéket vesz fel, elég pazarló használni, hogy folyton törölgetni kell, de így is nagyon odafigyelve kell felaplikálni mert egy óvatlan pillanatban már össze is ragasztotta a pillákat. Ez akár még ki is küszöbölhető, de nagy csalódás volt amikor pár perc után már hatalmas fekete paca volt a szemem alatt (bár olyan mintha ahogy fogyna és kevesebb festéket vinne fel, lelassult volna a lefolyás gyorsasága is). A feje nekem kicsit túl hosszú, ezzel az egy spirállal festettem eddig csak össze magam a felső szemhéjamon, ráadásul picit nehezebb lemosni az átlagnál. Az ára persze szimpatikus de akkor nekem már inkább megéri a Pump up a Lovelytól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 21.

boredomsecret

2021. július 20.

Brutálisan sok festéket vesz fel a kefe egyszerre és ha így használom csomókba ragasztja össze a pilláimat pillanatok alatt. Kidobni nem akartam azért, szóval úgy használom, hogy a festék nagy részét zsebkendővel letörlöm a keféről, de ez így elég nagy pazarlás. Ha kevesebb lesz benne akkor talán már nem kell törölgetnem mielőtt használom.. lemosni nagyon nehéz, pedig direkt ezért nem a vízálló fajtát vettem.. Nem hiszem, hogy újra fogom venni, sajnos nekem csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 20.

kisTi

2021. július 18.

A vízálló társával ellentétben ez nem akart pár óra után felkenődni/lekenődni, ez mindenképp pozitív. Valóban szép, nagy, dús és hosszú pillákat csinál,de mivel brutális a keféje, egy tizedmásodperc kell ahhoz, hogy A, póklábakat csináljon, B,moshasd le az egészet, mert mindenhol van a szemeden és a szemed környékén belőle. Ha másik kefével használom, úgy teljesen rendben van és a nap végéig tartós, nem kopik, nem pereg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

Marcsika0720

2021. július 3.

Meg van az új szerelem 😍na ez a szempillaspirál brutàl jó. Hatalmas, dús , hosszú szempillàkat csinál. Szépen szétválaszt és tartós is. Nap végére ebben a nagy melegben minimàlisan kenődik de engem ez nem befolyásol. Az ára verhetetlen, mindjárt elhasználom az első tubust de már meg van a következő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Burgundy.Dahlia

2021. május 13.

Nagyon szeretem ezt a spirált (meg a lilát, narancssárgát is a családból). Jobban teljesít, mint jó pár magasabb árú termék, tényleg hozzák, ami rájuk van írva, hatalmas, dús pillákat csinálnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 13.

2021. április 29.

Hosszabb pillákat varázsol. 1 rétegben természetes,több rétegben pedig műszempilla hatást lehet vele elérni. Megéri az árát ez a kis spirál :)
Fixáló púdert teszek a pilláimra mielőtt spirálozok és tartós marad,nem pereg. Bár nyáron amikor izzadok akkor vízállóakat veszek,hogy biztos ne legyen gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

Mira84

2021. április 28.

Többször újravettem, ár érték arányban verhetetlen. Előtte utána teljesen más az arcom, nagyon feldobja! Sajnos néha gyorsabban beszárad, de nem minden darab. Ajánlom ettől függetlenül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 28.

Csinsta

2021. április 21.

Nekem egyenes, rövid pilláim vannak, és sok keresgélés után végül emellett a szempillaspirál mellett döntöttem, A pilláim gyönyörűek lesznek utána, de sajnos nagyon gyorsan pandás lesz a szemem, emiatt nem tudok neki 5 csillagot adni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 21.

domiv

2021. április 11.

Sokkal jobb, mint a többi Lash Princess, legalábbis számomra. Szépen hosszít, és nem is kopik le annyira hamar, bár azért korántsem mondanám annyira tartósnak, mint a kedvenc L'Oréal Lash Paradise-om. Olcsóbb alternatívának mindenképp jó a drágább spirálokra, mert nem feltétlen tudnak azok annyival többet, mint amennyivel többe kerülnek. Most tavasszal kijött az Essence limitált kiadásban egy pink csomagolású Lash Princessel, az hajaz nekem leginkább a Lash Paradise-ra, ha még le tudtok rá csapni, tegyétek meg:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 11.

dreammiyss

2021. április 7.

Sok ajánlás után vettem rá magam, hogy megvásároljam. A keféje elsőre szimpatikus volt, de hihetetlenül sok rajta a festék, ezért mindig le kell törölnöm róla valamennyit. Ha nem teszem meg összeragasztja a pilláimat, emellett csomó is kerül rájuk, ami valljuk be nem szép látvány a pillákon. Dúsítja, hosszabbítja ha jól használom a terméket, bár szerintem nem veszem újra.

UPDATE:
3 év után adtam neki még egy esélyt, az előző tapasztalatokhoz még hozzáírhatom, hogy 3 óra eltelte után már enyhén el is mosódik a szemhéjamon. Használhatatlan termék, s ha mégis használnám, akkor folyton azon aggódnék, hogy a "szemhéjam fekete?". Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 7.

UPDATE:

Antioxidánsok: Tocopherol