Essence

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1249-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lucintaa, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. március 1.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1249

A speciális, kúpos alak, és a rost kefe biztosítja a szempillák hosszúságát és drámai térfogatát, valamint a  műszempilla hatást. A csomagolása olyan, mintha egy dráma királynő fel lenne öltözve egy gyönyörű estélyi ruhában, ezúttal mentafekete színben.

Ár: 1249 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
HHH97

2020. január 20.

A szempillagöndörítő ívét nem tudta megtartani, de attól eltekintve nem rossz szempillaspirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

jpburn

2019. december 27.

Imádom ezt a szempillaspirált. Kb 5x vettem már újra, az első pár alkalommal nem csinál olyan szép pillákat, be kell járatni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 27.

Ramonaza

2019. december 19.

Számomra sajnos totális penzkidobas volt. Az itt olvasottak alapján vettem meg, de nekem csak osszeragasztja a pillaimat és csomós lesz az egész. Borzalmas...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

browning

2019. december 15.

Tény, hogy hatalmas pillákat csinál, meg játékbaba pillákat, de összeragasztja őket nagyon és csomós és nagyon varázsolni kell a felvitele közben, hogy ne legyél nyakig festékes meg ne legyenek nagy pacsmagok a szemeden. Rengeteg festéket vesz fel a kefe.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 15.

sarahL

2019. december 12.

Ezelőtt a fake lashes- essence spirált használtam, na az tényleg rengeteg festéket vesz fel, ehhez képest. Egyébként azért váltottam, mert nekem az egy hónap után teljesen beszáradt és használhatatlan lett. Ellenben ennek a spirálnak nagyon tetszik a kefe része, nagyon szép sötét fekete színű, és nap végéig kitart! :) remélem ez nem szárad majd be hamar, eddig ötös ✋

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

krityo98

2019. december 9.

Jó szempillaspirál, de nekem volt vele pár problémám. Egyrészről szerintem túl sok termék kerül egyszerre rá, mindig le kell törölnöm. Másrészről nekem kicsit túl tartós, nehéz lemosni. Egyébként más szempontok alapján jól működik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 9.

vanillacake

2019. december 7.

Az itt olvasott vélemények miatt úgy döntöttem, kipróbálom. Eddig kizárólag Maybelline szempillaspirálokat használtam, amiket nagyon szeretek. Ezzel a termékkel is elérem ugyanazt a hatást, mint az említett márka spiráljaival. Gyönyörűek, dúsabbak, hosszabbak lesznek a pillák. Nem kenődik, nem pereg le, egész nap kitart. Szerintem egyáltalán nem okoz nehézséget a festék felvitele, aki tud sminkelni, annak nem lesz problémája vele.
Nagyon elégedett vagyok az eredménnyel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

Nagyon elégedett vagyok az eredménnyel.

Nikica28

2019. november 12.

Drogériás termékként számomra nagyon bevált. Gyönyörű végeredmény a pilláimon, nem tapad össze, hosszabbít, ível. Ajánlom szívből..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

TDiana

2019. november 1.

Szép pillákat csinál, de alig lehet lemosni. Még másnap is pandamaci szemeim vannak tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

SchmelczerKitti

2019. október 21.

Véletlenül vettem meg még talán 3 évvel ezelőtt és azóta is állandóan újra veszem, mert ez a szempillaspirál egy csoda. De tényleg. Tökéletesen szetvalasztja a pillakat, szép fekete színe van, tényleg olyan mintha kétszer hosszabb lenne tőle a szempillam. És az ára szuper olcsó. Imádom! Örülök, hogy akkor véletlen rábukkantam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol