Essence

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1249-ért megnézem

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. március 1.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1249

A speciális, kúpos alak, és a rost kefe biztosítja a szempillák hosszúságát és drámai térfogatát, valamint a  műszempilla hatást. A csomagolása olyan, mintha egy dráma királynő fel lenne öltözve egy gyönyörű estélyi ruhában, ezúttal mentafekete színben.

Ár: 1249 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

lenochka

2020. augusztus 6.

Közvetlenül a felbontás után is nagyon szépen lehet vele dolgozni: a festék állaga számomra pont jó, nem túl híg, nem túl száraz.
Nem potyog, nem pereg, nem maszatolódik.
Szeretem ezt a kúpos kefét, kisebb az esély, hogy összemázolom a szemhéjam.
Egy réteg is szép, két réteg sem sok.
Dúsít és hosszabbít, egy icipicit ível is.
Micellás vízzel és olajos lemosóval maradéktalanul eltávolítható, nem kell súrolni.
Egyszerűen örömmel használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Nem potyog, nem pereg, nem maszatolódik.
Szeretem ezt a kúpos kefét, kisebb az esély, hogy összemázolom a szemhéjam.
Egy réteg is szép, két réteg sem sok.
Dúsít és hosszabbít, egy icipicit ível is.
Egyszerűen örömmel használom.

HNReni

2020. július 30.

Up. 2020.07.30.:
Nagyon potyog és irritálja a szemem, emiatt nem tudom elhasználni, - 1 csillag.
Nagy reményekkel vettem meg ezt a szempillaspirált a jó vélemények miatt.
Nekem eléggé összetapasztja a szempillákat.
Viszont egy szilikon spirálkefével átfésülve festés után szépen dúsít, emel és hosszabbít is valamennyire. Viszonylag tartós. A lemosása is egyszerű. Szilikon spirál fejjel 5* lenne de erre csak 4et tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Up. 2020.07.30.:
Nagyon potyog és irritálja a szemem, emiatt nem tudom elhasználni, - 1 csillag.
Nagy reményekkel vettem meg ezt a szempillaspirált a jó vélemények miatt.
Nekem eléggé összetapasztja a szempillákat.

Lencseee

2020. június 23.

Sajnos a kozepesrol nem tudta magat 3 het alatt sem felkuzdeni. Nagyon folyos meg mindig, maszatol, mert borzasztoan lassan szarad, es egy pici konny is eleg ahhoz, hogy maris fekete foltos legyen a szemem alja. Ezt sem veszem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 23.

Timi0102

2020. június 5.

A rózsszín testvére nagyon bejött, így gondoltam kipróbálom őt is, de azt gondoltam biztosan nem fogja lekörözni. De sikerült neki! Az eddigi legjobb spirál amit használtam, kiérdemelte a kedvenc spirál címet nálam. Gyönyörű hosszú, dús, ívelt és igazán fekete pillákat csinál. Garantált a műszempilla hatás. Tény és való, hogy viszonylag sok festéket vesz fel, ami sokaknak nem jön be, de én ezt preferálom, nálam ez feltétel. Egyetlen negatívum, hogy alsó pilláknál kenődik, így oda egy másik spirált használok. Imádom, biztosan állandó tagja lesz a sminkkollekciómnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 5.

gerbera12

2020. június 4.

nagyon szép pillákat csinál, tartós és nekem egyáltalán nem folyik el, egyedül a keféjét nem szeretem annyira.. ha ugyan ez a termék lenne szilikon kefével akkor 5* lenne

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Bocse

2020. május 27.

Nagyon szép, sőt gyönyörű pillákat csinál, az ára is nagyon kedvező. Viszont sajnos pár órás használat után kenődik lefele és felfele is. Sajnos pont emiatt hordhatatlan. Nem veszem újra, kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

felicitas

2020. május 22.

Ez már jobb, mint a kobrafejű. Nem a kefe, mert az szuper a másik. Viszont itt a festék nyitástól kezdve tökéletes. Nem vesz fel sokat, nem potyog, nem csomósodik. Csak maszatolódik. Gyorsan szárad, nem kell rétegezni órákig, gyorsan lehet vele dolgozni. Ettől sem hullik a pillám. Jeeee.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 22.

sarahL

2020. május 14.

Bár az elején tetszett, de sajnos pár hét alatt beszáradt, használhatatlan lett, a szempillákat összeragasztotta, úgyhogy ment a kukába... Már jártam így hasonló essence spirállal, úgyhogy elengedem őket :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Kremcica

2020. május 3.

Nem vált be. Hiába olcsó, könnyen beszerezhető és csajos a csomagolása se a kefe feje, se a festék nem tetszik. Szép fekete, de a kefe túl sok festéket visz fel és összetapasztja a pilláimat. Kénytelen vagyok egy másik tiszta spirálkefével átfésülni. A festék pedig annyira folyékony (pedig másfél hónapja már megvan, nem friss bontás) hogy minden alkalommal összeken mindent és kész a pandasmink. Nap közben nem kenődik, ami valószínűleg annak köszönhető hogy púdert használok a szemem alatt és szemhéjpúdert a szememen. Ami jó hogy én pergést nem tapasztaltam és érzékeny szemem van, de nem irritál. Most nincs más spirálom itthon így szenvedek vele, de amint visszaállnak a hétköznapok nem fogok ezzel vacakolni és kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

rbettii

2020. április 23.

Nem olyan rossz, tartós szárazon de nem annyira vízálló. A lila nekem sokkal jobban bejött. Az illata hetekkel felbontás után már elég rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol