Essence

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2022. március 24.

• dúsabb megjelenésűvé teszi a szempillákat
  • növeli a szempillák hosszúságát
  • műszempilla hatást kelt
  • gyorsan szárad
  • nem kenődik el

redmoon

2024. június 16.

Igazából még viccnek is rossz. Összetapasztja a pillákat, külön kefével se lehet szétszedni őket. Ha nedvesen csinálom, teljesen lejön, ha szárazon, tép. Csomósodik, pereg és pandásodik, mint még soha semmi, amit előzőleg használtam, mégis alig bírom lemosni a maradékot este. Mici víz, olajos lemosó, vizes bázisú lemosó és mégis pandásan ébredek reggel. És közben még csak nem is vízálló! Nem szokásom kidobni sminket, de ez a kukában landolt, mert semmire nem lehet használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. június 16.

varga.laura4

2024. június 11.

UPDATE: nem tudom, változtattak-e valamit a formulán vagy sem, de sokkal rosszabb lett. Ragacsos és lepereg a pillákról. Próbálkozom még vele, hátra csak kifogtam egy rosszat, de ha a következő is ilyen lesz, nem veszem újra. Lejjebb kell emiatt vinnem a csillagokat 3-ra.

********

Egyik nagy kedvencem. Az összes közül nekem ez a zöld színű vált be leginkább. Szétválasztja szépen a pillákat és dúsítja is őket. A göndörséget nem tartja meg, viszont nekem azt sajnos egy szempillaspirálnak sem sikerül, szóval ezt nem veszem rossz pontnak. Többször újravettem már, és fogom is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 11.

********

mommyskin

2024. május 22.

Update:

Visszaszívok mindent! Nagyon utálom ezt a szempillaspirált! Egy állandó harc a használata. Kenődik ide-oda, a szemhéjpúdert újra kell kenni, a korrektort is, mert alul is folyamatosan kenődik. A kefét használat előtt csumára lehúzom, szinte alig marad rajta valami, de akkor is iszonyatosan kenődik. Mire nagy nehezen letörölgettem a szemem alól-felül a festéket és újra festettem magam, mire nagy nehezen végre kész vagyok rá 1 órára meg a szemöldökcsontom alatt kell letörölni, mert ahogy nap éri olvadni kezd és azt is összekeni, már két ember is szólt, hogy töröljem le. Kész pénzkidobás. Nagyo utálom. Többet nem veszem meg az "hót ziher"!

2017. március 23.

Erre a termékre cseréltem le a majd 4.000.-Ft-os Astor spirálomat. Hosszú pillákat kölcsönöz, igazi mélyfekete és árban is jó. Azt az egyet bánom, hogy az essence-nél nem nagyon van akció és a Glamour kuponokban sincs jelen. Csomagolása egyáltalán nem tetszik, olyan kelta/maja beütésű. Mindenesetre nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 22.

Update:

2017. március 23.

vkata04

2024. május 21.

Hatalmas pillákat varázsol, de nagyon pereg sajnos. Előnye, hogy olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 21.

Hatalmas pillákat varázsol, de nagyon pereg sajnos. Előnye, hogy olcsó.

norko94

2024. május 18.

Mindenki nagyon dicséri ezt a terméket, de egyszerűen nem jó. A kefe hatalmas, sok festéket vesz fel, óvatosan kell vele bánni, mert teljesen összeragadnak a szempillák tőle. Pár órát bír csak ki, utána pereg, es lekenődik a szem alá. Szörnyű. Ennél sokkal jobb a catrice glam doll ( bár az hamar beszárad) vagy bármelyik maybelline (lash sensational-t tudom ajánlani). Azért kap 2 csillagot, mert olcsó így nem éreztem akkora lehúzásnak :D.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 18.

ahrmnx

Bőrprobléma: Nincs
2024. május 13.

essences szempillaspirálok verhetetlenek! első pár használatkor valóban sok anyagot vesznek fel, de lekell kicsit venni belőle és tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 13.

erocii

2024. május 6.

Kezdetben túl sok festéket vesz fel a kefe, ami miatt a szempillam poklab hatású lesz, csak ezért 4*. Ennek ellenére egyik kedvenc spiralom évek óta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 6.

potimano

2024. április 24.

Hiba volt a kedvenc szempillaspirálom helyett új termékkel próbálkoznom. (catrice glam doll easy wash off power hold volume, 10/10, mindenkinek ajánlom!)

Lehet, hogy hozzászoktam a másiknál ahhoz, hogy milyen könnyű vele dolgozni és egyszerű lemosni, mert az Essence spirál használata nekem kínszenvedés. Eleinte rettenetesen összetapasztotta a pillákat, egyáltalán nem volt szép látvány, gondoltam majd egy kis használat után már nem lesz olyan folyós az állaga. Nos, tényleg nem lett olyan folyós az állaga, de ugyanolyan ragacsos és nem lehet a terméket egyenletesen felvinni.

A kefe nagyon sok terméket visz fel, mindig le kell a tubus élén kaparni, de ezzel csak kenődik szanaszét, úgyhogy közben zsepivel takarítani kell a tubust, a kefét... Mindemellett ha használom, egy korábbi kiszáradt spirál keféjét is használni kell ha értelmezhető hatást szeretnék
(mindezt úgy, hogy használok szempilla göndörítőt és kis mozdulatokkal, nem az egész szempillát kenem hanem inkább kis felületenként szóval nem csak nekiesek, hanem tudományos a módszer :)

Tehát összegezve bosszantó a használata, jóval időigényesebb a használata mint egy önmagában jól működő szempillaspirál, plusz kiegészítőket igényel és mindezek fölött nap végére nekem csípi is a szememet és a szem alá kenődik a nap második felében, így a tartósságával sem vagyok teljesen megelégedve.

Abban sem vagyok biztos, hogy el fogom használni, nincs szükségem erre a bosszúságra minden reggel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 24.

rbogi0918

2024. április 11.

Évek óta a kedvenc szempillaspirálom, pedig próbáltam már ennél sokkal drágábbat is. Szép hosszú pillákat csinál, nem tapasztja össze őket, szépen rétegezhető. Volt aki azt hitte műszempilla van rajtam. Nekem A Lash Princess termékcsaládból ez a fajta vált be legjobban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 11.

Koki

2024. február 27.

Sajnos túl sok terméket vesz fel a keféje, de lehet, hogy csak én jártam így vele. Nekem így elég pazarlós a kiszerelése.
Szép pillákat csinál, ha egy másik szempillaspirál keféjével még egyszer át megy rajta az ember, viszont a nap közepéről már kezdenek összeállni a pilláim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.