Essence

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. május 16.

A speciális kúpos alak és a rost kefe biztosítja a szempillák hosszúságát és drámai térfogatát, vízálló kivitelben.

Ár: 500 , Eladó: nikk00
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Pécs, fizetés: Személyes átvétel Pécsen, fizetés készpénzben a helyszínen, de Foxposttal történő küldés is megoldható saját költségen és előre utalás esetén.

Beatricesss

2021. április 17.

Nem rossz, de nem is wow. 2 réteben nem ajánlom, póklábakat csinál és össze is ragadnak a pilláim tőle. Eltettem tartalékba, vagy ha nagyon szakadna az eső : ))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

doricka

2021. április 17.

Felkenés után szép, jól elválasztja a pillákat, viszont valami képtelenség lemosni. Úgy kell dörzsölni hogy végre lejöjjön, és ezáltal minden alkalommal több pillám is kihullott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

lex.98

2021. április 16.

Gyönyörűen teszi a dolgát, csodásan hosszú pillákát varázsol. Egyetlen hibája, hogy alig lehet lemosni, mindig félek, hogy kijönnek a saját pilláim közben pedig próbálok óvatos lenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 16.

Krisztal

2021. április 13.

Szép pillakat csinál, de csak egy rétegben. Második réteg felkenese után összecsomosodik a szempillam. Nem rossz termék, az ára is baráti, de nem ez a tökéletes spirál nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 13.

PLilo

2021. április 4.

Nagyon szépen hosszabbítja és göndöríti a szempilláimat. Viszont sajnos nagyon nehezen tudom lemosni, és másnap reggel is látszik hogy nem lehet lemosni teljesen:/ Azonban tapasztaltam már vízálló szempillaspiráloknál, hogy szárítja a pilláimat, de ennél szerencsére nem fordult elő. Szépen fennmarad nap végéig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 4.

HLaura

2021. február 20.

Nekem nagyon bevállt, nem tapasztja össze a szempillákat, hosszúvá és dússá varázsolja, előtte a zöld verziót használtam, aminek a keféje teljesen ugyanilyen, de nekem az sokszor elkenődött, a nap végére azért ez is egy nagyon picit elmozdul a helyéről, de elég hosszantart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 20.

bYou

2021. február 18.

Mióta bejött hozzánk is az állandó maszkviselet, kénytelen voltam keresni egy vízálló alternatívát, miután a többi termék állandóan a bőrömön landolt. Ár - érték arányban tökéletes, bát kicsit pereg már a nap végére. Néha megéri ellenőrizni a nap folyamán, mert fordult már elő, hogy enyhén meglátszódott a szemhéjamon. Nem csomósodik (2 rétegben szoktam felvinni). A lemosásra viszont készülni kell, nehezen adja meg magát (micellás vizet használok hozzá). Szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

kea

2021. február 5.

Láttunk már ennél jobb spirált, de nem ennyi pénzért. Tartaléknak vettem, az íróasztalom fiókjában van, ha esetleg reggel nem lenne időm sminkelni. Szép, telített fekete, szépen szétválasztja a pillákat, nem igazán hosszabbít. Nem pereg, lenmagolajjal - én csak azzal mosok le sminket - nagyon könnyen és nyomtalanul lemosható. Szerintem amit ígér, azt teszi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 5.

Krisztina_B

2021. február 2.

Nekem nagyon bejött! Szép nagy pillákat lehet vele készíteni. Én azért vettem meg mert maszviselésnél felcsapodó pára/lehelet oldotta a nem vízálló spirálomat és elkenödött. Ez a termék nem mozdul a helyéről :) Arra érdemes figyelni, hogy lemosni is nehéz épp ezért, nálam min 3x kell arcot mosnom, tejes sminklemosót is használok plusz szemsmink lemosót koncentrátumot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 2.

Emma23

2021. január 25.

Nagyon szép eredményt lehet vele elérni. Tényleg tartós és vízálló. Viszont nagyon hamar csomósodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.