Essence

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. május 16.

A speciális kúpos alak és a rost kefe biztosítja a szempillák hosszúságát és drámai térfogatát, vízálló kivitelben.

Ár: 450 Ft , Eladó: csokirhnn
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest vagy Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel

anna09

2020. május 9.

Ezzel pótoltam a nagyon szeretett Etude House curl fix spirálomat és egészen megfelel pótléknak. Nagyon sokáig a lovely sárga spirálját használtam és az volt a csúcs, az EH után azonban magyarországi viszonylatok közt inkább ez. Nem lezsnolyan íves, hosszú a pillám mint egy két másiktól, de nem rossz! Az ára is rendben van

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

mlexa

2020. április 17.

Ennyi pénzért egy nagyon szuper kis spirált kapunk. Abszolút megéri kipróbálni! Nem pereg, nem potyog. Picit nekem maszatol a felkenésnél, de ez hamar orvosolható egy fültisztító segítségével. Nap közben egyáltalán nem mászkál el sehova. Hosszú, dús pillákat varázsol, de kicsit jobban ívelhetne, nálam abban nem jeleskedik. Két rétegben sem csinál pókláb pillákat. Egész nap tartós. Teszteltem a zuhany alatt, és valóban vízálló. Hosszú percekig engedtem az arcomra a vizet és semmi! Meg sem mozdult! 😀 Az ára nagyon baráti, jó szívvel ajánlom! Egy másik fajtát is kipróbáltam ebből, a narancssárgát, az nem volt ennyire jó nálam...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. március 11.

Nagyon szeretem ezt a szempillaspirált, nem csomós, valóban vízálló, de leszedni viszont vízálló sminklemosóval is nagyon nehéz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 11.

ZsZsanett

2020. január 13.

A történetem hosszú időkre nyúlik vissza...
Tini koromban a leges leg gagyibb spirált is felkentem,és kutya bajom nem volt tőle. Kb 20 éves koromtól nem tálaltam olyan spirált amitől ne könnyeztem volna(természetesen az egész felkent cucc a szemem alatt végezte) ördögi kör...
Tavaly nyáron vásároltam, és imádom. Nem könnyezek, így nem jön le a pillámról. Akkora pillákat csinál, hogy konkrétan hozzá ér a szemüvegemhez. Estéig bírja,rajtam nagyon tartós. Viszont nehezen tudom leszedni magamról. Rák vörösek a szemeim meg a bőröm mire le könyörgöm. De megy az 5 pont,mert nem irritál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

A történetem hosszú időkre nyúlik vissza...

Erika80

2019. december 15.

Eddig még nem használtam Lash Princess spirált, de szemeztem velük, így hát nem rég vettem egyet. Erre esett a választásom. Ugyan még csupán néhány alkalommal viseltem, eddig jó tapasztalatokat gyűjtöttem. Szépen felvihető, nem póklábasít, szépen szét lehet fésülni a pillákat a keféjével, gyorsan szárad, így nem kenődik össze-vissza és nekem egyelőre nem tűnt fel, hogy potyogna. Majd még úgyis próbálgatom, kiderül fog-e potyogni. Lemosásnál pedig kíméletesen, de többször áttörölgetem, így szépen le tudom szedni. Egyelőre megadom neki az 5 csillagot, mert elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 15.

orsiborsi1989

2019. december 1.

Hát engem most tuti meg fogtok kövezni itt, de nekem mérsékelten lepotyogott nap végére. Selejtes terméket kaptam? Mondjuk nekem eléggé vizesek a szemeim, szóval lehet ez volt a gond. A Maybelline-től nagyjából minden működik rajtam, ami vízálló (kivéve az a sárga tubusos spirál, na az brutál lepotyog) , és nagyon akartam, hogy működjön rajtam a Lash Princess, mert alapból milyen király neve van, és milyen király a csomagolása, és frissen felkenve olyanmarhaszépekapillámimhogymegkellhaljak, és erre lepotyog. Hát a hajam eldobom, na.
Szóval, azt akarom mondani, hogy ez nem vízálló, de attól még gyönyörű. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Szóval, azt akarom mondani, hogy ez nem vízálló, de attól még gyönyörű. :)

emmoshi

2019. november 29.

Szoktam próbálkozni más vízálló spirálokkal, de mindig hűen visszatérek hozzá, mert számomra nincs párja. :) talán annyi negatívumot tudnék felhozni ellene, hogy kínszenvedés, mire lemosom, de lehet, hogy csak én vagyok béna. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Airyn08

2019. november 27.

Én tíz éve nem használok szempillaspirált, mert mindig pandaszemem lett, lekönnyeztem, elkentem, stb. Gondoltam, így harminc körül már most jobban adnék magamra, egész nyáron nem sminkeltem a meleg miatt, most mégis szükségét érzem kicsit, a D vitamin hiányzik a bőrömnek, magyarul kell a smink. Gondoltam, megpróbálkozom egy nem túl drága, vízálló szempillaspirállal, hátha. Második napja használom, tegnap is egész nap fent maradt, ma se semmi elkenődés, semmi lekönnyezés, szép lett a szempillán, még a pasim is háromszor megdicsért reggel. Nekem bevált :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

anndee

2019. november 13.

Nagyon sokat gondolkodtam,hogy melyiket válasszam a 3 (4) közül,de végül a zöldre esett a választásom, aztán megláttam,hogy van vízálló verzió is,így nem is volt kérdés, hogy ezt szeretném. Az előző spirálom Oriflame-es, nagyon szolid pillákat csinált, természetes hatása volt,szerettem is. Nem maszatolódott, néhány óra után törölgetni kellett a szemem alatt, de egyébként semmi gond nem volt vele. Ezzel szemben ez a spirál brutál pillákat csinál. A kefe formája tetszik, viszont a mérete meglepően nagy, szóval nem 5 perccel indulás előtt kell elkezdenem bénázni vele. Sok jót olvastam a tartósságáról, én sajnos ezt nem tapasztalom. Folyton figyelnem kell, hogy mennyire mászik el,mert emberekkel dolgozom és elég cikinek érzem, ha panda szemeim vannak. Sajnos 1-2 óra után már észreveszem,hogy vagy a szemhéjam, vagy a szemem alatt fekete foltos vagyok :( A lemosás az megint érdekes dolog, mert elég ragaszkodó és másnap reggel még nyomot hagy a szemem alatt. Nagyon sajnálom, mert nagyon sok jót olvastam róla és annyira szeretném szeretni :/ Még próbálkozom vele, nem vagyok az a fajta, aki kidobja a cuccait, hátha változik a véleményem :)

Update:Egy hónap használat után már nem maszatol, viszont nekem a kefe eszméletlen nagy,folyton összekenem a szemhéjamat vele. Illetve zavar,hogy alig tudom lemosni a szememről,másnap reggel pedig fekete a szemem alatt... Úgyhogy 3 csillag helyett 4-et kap, mert az ára nem rossz egyébként, de nem ez lesz a kedvenc spirálom, pedig nagyon sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

GardenofEve01

2019. október 28.

Végső elkeseredésemben vásároltam ezt az 1000 Ft-os csodát, és most tényleg nem szándékozom semmi szarkasztikusat közölni. Az elvárásaim a béka feneke alatt (sem) voltak, tekintve hogy a több ezres spirálok már akkora csalódásokat okoztak. Azonban, a várttal ellentétben egy kis kellemes meglepetés ért. A színe igazi fekete! Ellentétben sok spirál szürkés-feketés festékanyagával, ez igazi ében pillákat csinál! Ez egy plusz! Továbbá szépen kiemel/ ível és mindemellett betonbiztos, lerobbanthatatlan vízálló. Sehol a szokásos pandázás és szem alatt/felett törölgetés egy pár óra elteltével. Az egyedüli apró mínusz, amiért mégsem adok 5 csillagot, hogy picit ( lerogyik a nap végére) és már kevésbé annyira égig (szemöldökig :) ) érő mint a reggeli órákban. Egyébként tök örülök hogy megtaláltam. L'oreal és az 5-6000 Ft-os társai elbújhatnak a sminkes cuccok legmélyére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.