Essence

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irudi, Módosítva: 2022. november 3.

A pufók filc könnyen kezelhető, a kúp alakú hegy pedig könnyen használható, és sokoldalú megjelenést kölcsönöz. Használd a vékony filchegyet finom vonalak létrehozásához a természetes megjelenés érdekében, vagy használd a vastag oldalt a merész, drámai vonalakhoz.
A vegán formula könnyedén siklik a szempilla vonalán, intenzív és hosszantartó színt biztosítva elkenődésmentes felülettel.

Fekete, fekete (vízálló) és barna színben kapható

Ár: 900 Ft , Eladó: Jazmin_n
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest , fizetés: Fox posttal v személyesen

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

tara95

2024. június 13.

Sajnos teljes pénzkidobás. Gyönyörű színe van és tartós, könnyű vele dolgozni, viszont egy használat után olyan, mintha teljesen ki lenne száradva, darabos, alig fog.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 13.

Evelin0404

2024. március 24.

Remek termék, lehetne pigmentáltabb és tartósabb. Ettől fuggetlenul már hiányozna a smink táskámból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 24.

AkInImOd

2024. február 21.

2023. május 5.
Mivel a Lovely barna tusa az elmúlt időszakban folyton ideje előtt beszáradt, keresni akartam egy másik megoldást. Megláttam ezt, gondoltam egye fene. A színén elsőre én is meglepődtem, mert tényleg világosbarna, kicsit melegbe hajló árnyalatú, de meglepő módon rajtam nagyon természetes hatása van.
Valóban elég bumpszli az ecsete, de engem nem zavar, mivel kézreáll. Amennyire lehet, tartós, de primerrel és szemhéjporral az igazi. Igazából amire vettem, arra perfekt, pozitívan csalódtam benne.

2024.02.21.
Hű, már egy éve használom lassan?! Az 5 csillagból 1 leesik. Még mindig fog, még mindig kedves tekintetet ad, de azért nem csodaszer. Párszor szétesett már, amikor a kupakot lehúztam, akkor kijött a tartály a külső tokból. A színe a téli időszakban nem illik hozzám, akkor túl meleg az árnyalata a tónusomhoz. Amikor viszont van színem, akkor ideális. Nem rossz termék, de megfontolom, hogy újravegyem-e hamarosan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 21.

2023. május 5.

2024.02.21.

norapetroczki

2024. február 21.

Már a harmadikat használom! Remek kis filces barna tus. Könnyű a fogása. Gyorsan precízen lehet vele dolgozni. A zsírosabb bőrüeknek picit mozoghat felvitel után közveztlnül, de utana szépen megszárad. Egész nap tart, este bármilyen sminklemosóval lemosható. Ár/ Érték arányban verhetetlen. Ha vigyázol rá nem fog kiszaradni. Fejjel lefelé érdemes tárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 21.

rebus

2023. augusztus 2.

nagyon szeretem a Lash Princess szempillaspirálokat, így rögtön lecsaptam a szemhéjtus változatra is, de sajnos ez közel sem annyira jó termék, mint vártam. ez a barna szín alapból szép lenne, de elég halovány, kicsit "vizes" hatású, nem is tartós igazán. a külseje nagyon hajaz a szempillaspiráléra, de nem annyira áll kézre, nekem kicsit nehéz használni. mindezek után ritkán nyúlok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 2.

Attisz11

2023. június 25.

Nagyon szerettem volna egy szép barna tust végre, nem tudom miért csak a feketét nyomatják mindenhol. Kimondottan filces verziót szerettem volna, így nagyon örültem mikor megtaláltam ezt. Elsőre kicsit nehezen fogott, de utána kiválóan működött és szép vonalat tudtam vele húzni. Nekem tetszik a kialakítása, nem bánom hogy vastagabb a filc. Remélem sokáig bírni fogja és nem szárad be néhány hét alatt. Ha kitart hosszabb időn át, akkor utána biztos újra fogom venni, én meg vagyok vele elégedve, talán még a fekete verziónak is adok egy esélyt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. június 25.

pufoka

2023. április 13.

Szép őzbarna színe van, nagyon tetszik. Nem folyik le, ami nálam plusz pont, mert nincs egy olyan szemhéjtus, ami ne kopna le rólam a nap végére. :)) Mindennapi használatra alkalmas. Na de a kialakítása az valami borzalmas: elég otromba és tömzsi a “filc” része. Nekem így ez abszolút nem kézenfekvő, ezért a minusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. április 13.

evelinbardos

2023. március 9.

Az itteni ajánlások miatt vettem, még soha nem volt filces tusom. Nekem a kialakítása tetszik, könnyű használni, tartós is....... az első használatkor. Utána viszont mintha kifogyna belőle a folyadék, hiába tárolom fordítva, nem fog rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 9.

claudia.nyilas

2023. február 10.

Itteni ajánlásra vettem meg, de már akkor bizalmatlan voltam ezzel a termékkel, hogy ez biztos csak pénzkidobás lesz! Hát úgy is lett! Olyan erőtlen a barna színe, hogy kontúrnak alkalmatlan. Nagyon halvány, világosbarna szín. Talán egy albínón meglátszana, hogy kihúzta vele a szemét, de nálam ez egyáltalán nem vált be. Barnában Inglot tusom van meg Mac Costa Riche barna ceruzám. Kár volt elcsábulnom, pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 10.

Clementine

2023. január 27.

A barnát vettem én is, szép csokibarna árnyalata számítva, viszont bárhogy próbálom mindenhogy narancssárgás-róka vörös szint kapok. Próbáltam megfordítani a hegyét, fejjel lefelé tárolni, jobban odanyomni, viszont a színe így sem változott. Helyette a sima ecsetes liquid eyelinert vettem a márkától szinten barna színben és számomra egyrészt sokkal könnyebb szép ívet húzni vele, másrészt a színe is pont olyan barna amit szerettem volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 27.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Intenzív, sötétkék színű, sminkekben használt szervetlen pigment.