Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. február 26.

2017-es áprilisi-májusi limitált trendkiadás

Hosszantartó, puha szemhéjfesték stick.

01 Never Miss a Chance to Dance! és 02 Live, Love, Laugh! színben kaphatóak

TimyeK

2018. március 22.

Nagyon szép a színe, jól pigmentált, viszont ennyit róla. Beleül a barázdákba és egy idő után eltűnik, mintha fel se kentem volna. Egyedül alapnak tudok elhasználni, mert szépen rapad bele a por állagú szemhéjárnyaló. Akciósan vettem,de még így sem érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Zita0606

2017. június 27.

A rózsaszínt szereztem be, azzal a hozzá fűzött reménnyel, hogy olyan tartós, mint az állandó essence termékek között lévő szemhéjárnyaló stick társai. Csalódtam, fényévekre van azoktól. Mikor először felkentem, csak gyönyörködtem percekig, hogy hű, igazi harmatos nyártündér kinézetet kölcsönöz, ez a szaténos-rózsaszínes derengés a szemhéjamon.... ami kb. fél óráig tartott. Így szinte használhatatlan. Kár érte, mert egyébként gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

oki41

2017. május 23.

Szép színe van de egáltalán nem tartós, akciósan vettem 1 euróért hát igen kidoott pénz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate