Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. február 26.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2017-es áprilisi-májusi limitált trendkiadás

Magasfényű, nyárias körömlakkok.

01 Good Vibes Only!02 Stay Hippie! és 03 Live, Love, Laugh! árnyalatokban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

psari

2018. február 15.

Nekem a lila szín van meg és nagyon szeretem, annyi talán a baj vele hogy sokáig szárad

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

Gina1031

2017. július 3.

A 02 Stay hippie árnyalatra esett a választásom, vidám, szerintem nyári szín, nem bírtam ellenállni neki. Egyébként a csomagolás is megnyerő, jópofa a lakk tetején a minta. Ennyi lenne a pozitívum. A hátrányaival folytatom: roppant nehéz egyenletesen eloszlatni a körmön, legalább három réteg kellene ahhoz, hogy ne legyen csíkos. Ezt a rétegezést némileg megnehezíti az a tény, hogy a lakk állaga korántsem ideális. Viszont: amilyen nehezen lehet szépen kifesteni a körmöket, pont annyira könnyen kopik le. Alattomos kis lepattogzásokkal tűnik el a körmökről és ehhez még mosogatni vagy házi munkát végezni sem kell. Ugyanis őt vittem magamra a semmittevős, passzív nyaralásra, de egy napot sem bírt ki - három rétegben felkenve - ráadásul fedőlakk nélkül hamar fényét veszti. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Red 34 Lake / CI 15880, CI 77491, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.