Essence

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: Lujzika2, Módosítva: 2017. július 24.

Egyenként vagy kombinálva az arccsonton, orr és ajkak alatt a három highlighter könnyű gyöngyöt, intenzív csillogást és arany fényt idéz az arcra.

Melka1007

2019. május 6.

Annyira nagyon nem tudom használni mert alig látszik pedig világos a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 6.

Annyira nagyon nem tudom használni mert alig látszik pedig világos a bőröm.

Andy88

2018. november 14.

Több problémám is van ezzel a palettával: az első és a legfontosabb az, hogy konkrétan nem látszik az arcomon. Egyáltalán nem pigmentált, a mattítónak semmi haszna, a bronzosító és a highlighter pedig épp csak egy minimális csillogást ad az arcbőrömnek. Hétköznapi sminkhez használom, egyszerűen képtelenség túladagolni... még úgy is, ha az egészet magamra pakolom. A másik gond, hogy nagyon porol. Belemártom az ecsetet, és szétviszi az egészet.
Szerencsére ajándékba kaptam egy magazin mellé, de biztos, hogy soha nem adnék érte pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

ReiraShiver

2018. január 1.

Nem lett a kedvencem. nehezen használható, alig pigmentált. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Nem lett a kedvencem. nehezen használható, alig pigmentált. :/

Lhoruraii

2017. november 1.

Imádom, sajnálom, hogy ha elfogy nem tudom újravenni. Az első színt annyira nem használom, a másodikat és a harmadikat is minden nap és nagyon jól néznek ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

cherry19

2017. október 18.

Tipikusan az a termék, amit ki kellett tapasztalnom, de nem bántam meg.
Én is 350 forintért jutottam hozzá a legutóbbi kiszóráson, de az eredeti árát is megérte volna nekem.
A bal oldali szerintem egy tök jó enyhén fényes, természetes bőr-hatású finishing powder lehet azoknak, akik hasonló bőrtónusúak. Száraz bőrön különösen szépen mutathat, télen valószínűleg többet fogom tudni használni. Szerencsére nem túl pigmentált, így sok extra fedést nem ad, csak egy lágy fényt.

A középső kicsit problémás nekem, mert a bőrfelszínem nem túl egyenletes, ebben pedig nagyobb ezüst csillámok is vannak, de ezt tervezem használni egy halloweeni sellősminkhez. Visszafogottabb highlightereket könnyen feldobja egy finom suhintással! Szerintem ez inkább esti viselet, de mindenki akkor hord amit akar amikor csak akar :D

A jobb oldali az igazi, akár minden napra is befutó számomra ebből a palettából, különösen tavasszal-nyáron. Nem vakító, de nem is nagyon visszafogott, szép fényes, nem csillámos, barackos árnyalatú púder, ami könnyen bedolgozható a bőrömbe és nem emeli ki a felszínproblémáim. Szemhéjpúderként is gyönyörűséges. Felváltva használom az abh glow kitemmel, kb. egy szinten van a szívemben a kettő, pedig jelentős árbeli lépcső van köztük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

Tipikusan az a termék, amit ki kellett tapasztalnom, de nem bántam meg.

Polgarz

2017. július 11.

A bal szélső színt én sem igazán tudom minek kéne használni, ugyanis nem is elég pigmentált és nagyon halványka is, nekem semminek nem állja meg a helyét. A másik 2 színnel nagyon jól tudok kísérletezni, pigmentáltak. Néha a 2. szín nekem is elég csillogós, akkor szoktam kicsit összekeverni az 1. színnel. Alapjában nem rossz termék, de ennyiért találok jobb highlighter-duót. Legalább lassan fogy, egy jó darabig része lesz a sminkkollekciómnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.

Buttercupcosplay

2017. április 15.

Nagy csalódás volt, a highlighter egyáltalán nem látszik, mikor belenyúlok az ecsetemmel, porzik össze-vissza, az ecsetről is leesik. Kb semmit nem változtat, hogy ott van e az arcomon vagy nincs. Nem tudom, milyen bőrtónuson működne, de az enyémen olyan, mintha ott se lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Babsszi

2017. április 3.

Csalódás, nem jó. A matt szín nem elég pigmentált az arcomra felkenve konkrétan nem is látszik, pedig eléggé fehérbörű vagyok, a két csillogósnak pedig szintén semmi színe,csak mintha egy vödör csillámport az arcomra borítottam volna. Kevesebb csillogás, több szín jobb lett volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

viraglights

2017. március 29.

A bal szélén lévő színt nem nagyon tudom, hogy mire kéne használni. Kontúrozáshoz nekem túl világos, maximum a szemhéjamra tudom használni alapként. A középső színben sok csillám van. A jobb szélső színnel vagyok legjobban megelégedve, az gyönyörű, nincs benne glitter és nagyon szépen fénylik. Összességében én meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 29.

tothbernadett

2017. március 16.

Tényleg nem a legdiszkrétebb highlighter, mivel eléggé csillog, de abszolút használható, jól pigmentált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 16.

Hidratálók: Magnesium Stearate