Essence

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2016. január 23.

2014 december-februári limitált trendkiadás

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

szilvia.bano

2016. május 15.

Nekem a barackos volt meg. Vegyesek voltak az érzéseim, szép a színe, nem nagyon porzik, de a pigmentáltsága értékelhetetlen. Nagyon nehéz egy kis színt kinyerni belőle, mire látszik is legalább 4-5-ször kell felvinni belőle. Persze csak a sötétebb részből, nem keverve használtam, így is elég világos volt. A világosabbat legfeljebb highlighter-ként lehetne használni, de minthogy alig lehet látni a bőrön, ezzel ugyanez a problémám. Szóval ez nem vált be, pedig a silky touch pirosítókat imádom, és szinte csak azokat használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

palotaizs

2015. május 23.

Én is a barackos árnyalatot vettem meg. Hááááát... nem vagyok elájulva tőle. A boltban nagyon szép visszafogott barackos árnyalatnak gondoltam, és úgy voltam vele, hogy milyen jó lesz ez majd most tavasszal, ez lesz az én kis hétköznapi, visszafogott pirosítóm. És még a csomagolás is tök cuki. Aha... Semmi színe. Porzik veszettül, de színe az nincs vagy legalábbis fél napot kell építgetni, mire valami kis halvány szín megmutatkozik. Sietős reggeleken nem a legjobb választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

Lorelaig

2015. február 13.

Szintén a barackos árnyalat birtokosa vagyok. Elcsábított a csomagolás és az üde színei, de ezt most kicsit megbántam...Hétköznapokra elmegy, többször ráerősítve. De nem az igazi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 13.

Kac

2015. február 12.

Nekem is a barackos van meg,és nekem is a halvány színnel van bajom. Mivel mixelem a kettőt, sajnos még a másik árnyalat is jó sokat vesz el a barackos színből.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

ceanne

2015. február 10.

Egyetértek, én is kicsit csalódott vagyok a szín erősségét illetően, oké, nem csinál bohócarcot, de azért elég sokat kell küzdeni, míg eredményre nem jutunk. Egyébként a csomagolás übercuki, a szín szép, csak hát nem könnyen adja magát...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.