Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2020. május 13.

2017-es limitált áprilisi-májusi trendkiadás

Biztosítják a sminket, elfedik a fáradtság nyomait és a pirosságot.

01 I’m Flawless Minty! és 02 I’m Flawless Lilly! árnyalatokban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Marcsika0720

2017. december 21.

01-es zöld színű púdert vettem meg. Szeretem használni bár nem ez a kedvencem. A csomagolása katasztrófa, konkrétan ömlik belőle a termék, ezért utazáshoz kizárt hogy magammal vinném. Egyébként szépen fixál, de sajnos nem tartja valami sokáig matton az arcom. Elfogom használni mert azért annyira nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

pixxie94

2017. szeptember 6.

A lilát vettem meg, nagyon szeretem, az egész arcomra szoktam használni, nem lesz tőle lila a képem, de szépen fixálja az alapozót és élénkíti a bőrt. Nekem a csomagolásával nincs problémám, a polcon egyenes felületen tárolom, így nem megy mindenhová a púder, szerintem nem is túl nagyok a lyukak benne, számomra kezelhető. púderecsettel használom, a hozzá járó kis pamacsot csak néha veszem elő, nem is tartom benne, csak útban van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

viki0322

2017. május 23.

Na akkor nézzük. Első használatra tökéletes volt. De utána jöttek a problémák, első hogy ha egyszer lehúzod a műanyag védőréteget a termék fele a külső részben landol (nagyok a kiöntő lukak) . És teljesen elfedi a benne lévő szivacsos pamacsot. Ha kiveszed úszik a zöld porban minden és nagyon porzik. Ha por kerül a csavarós peremre nem lehet rendesen becsavarni a kupakot. Mindezek ellenére jó a por de elég macerás használni és a trendkiadásban kapható mini szivaccsal viszem föl a szemem alá baking módszerrel. Nagyon jól működik de utána fontos a bőr színű púder vagy bronzosító használata különben zöld marad az ember feje. :D összességében 4* mert a csomagolása botrányos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone, Phenyl Trimethicone
Színezékek: Ultramarines
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.