Essence

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsii9521, Módosítva: 2017. január 23.

2016-os júliusi limitált trendkiadás

Égetett textúrájú szemöldökpúdereket és highlightert tartalmazó szett.

01 little miss natural és 02 little miss bold változatokban kapható

amazing

2016. július 14.

Sima szemöldökpor, nekem a 02-es árnyalat van meg, jól eldolgozható. Pár órát bír ki, utána újra fel kell vinni a terméket. Igen, olyan mintha csillogós lenne, de nem az. :) Nekem a két színt összekeverve jön ki a tökéletes árnyalat, ettől függetlenül elégedett vagyok, az ára sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 14.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Caprylyl Glycol