Essence

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,28 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: zuleica, az összetevőket feltöltötte: Adryenn, Módosítva: 2022. május 3.

Kiszerelés:   0,28 g

Hosszantartó és intentív színű szemceruza

Szuper könnyű felvinni az innovatív csavarós mechanizmusnak köszönhetően és garantálja a hosszantartó színhatást.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kacibog83

2024. április 27.

Fekete színben már több darabot is elhasználtam belőle, de a színes változatai is elcsábítanak néha. A feketét felvitel után szinte mindig fixálom sötétbarna szemhéjpúderrel és így jobban bírja a napot, illetve lágyabb lesz az összhatás is. Biztos van ennél sokkal tartósabb szemceruza is, de számomra megfelelő, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 27.

Ladybugx

2024. február 7.

Update: fekete társa egy botrány, a szemem alatt és a szemhéjamon volt az egész kb a nap második felétől, kenődött mindefele, ki is dobtam. A barna továbbra is jól működik, nem értem hogy lehet ugyanaz a termék ennyire eltérő.

Nekem a barna van meg és imádom. Egész nap a helyén marad (felső pillasort szoktam kihúzni) nem pereg. Abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 7.

Teokleia

2024. január 26.

Több árnyalatát is megvettem, mert az Avon Glimmerstickek helyett kerestem CF megoldást. Sajnos nem éri el azt a szintet. Kenődik, nap végére csak az árnyéka van meg, és halványan is fog az összes. Olyan is van köztük ami ugyan csillámosnak van hirdetve, mégsem az. Elhasználom őket de nem váltak be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 26.

such.raisin

2024. január 24.

Szeretem, korrekt megbízható kis ceruza. Barnát és feketét használtam eddig, szépen pigmentált volt mindkettő. Elmázgálódik sajnos, de eddig nem próbáltam olyan ceruzát ami ne tette volna, szóval a hiba valószínűleg nálam van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 24.

eri4

2024. január 6.

Barnát vettem, szép a színe, krémes, könnyű vele rajzolni, közepesen tartós. A hegye folyton kitörik, ezért a 4 csillag, sajnos így kb. 3 hétig se volt elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 6.

KorlayLea

2023. december 27.

Évek óta ezt használom (a barna, a fekete és a sötétszürke verziókat). Nagyon szeretem, könnyű felvinni, és elég tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 27.

J.I.

Korcsoport: >54
2023. november 30.

A sötétbarnát használom régóta, többször újravettem. Tartja magát, nem kenődik el, ahhoz viszont elég puha, hogy szép, látható vonalat tudjak vele húzni. Ma reggel pont totál kifogyott (persze csak az egyik szemre volt elég :D), gondban voltam, egyetlen másik szemceruza sem ilyen precíz, ami itthon volt. Hazafelé pótoltam, árban is teljesen rendben van, szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. november 30.

AnasztaziaKi

2023. november 16.

Talán az egyetlen olyan szemceruza ami a napvégén nem kenődik el a szememen.(Legalábbis azok közül amiket eddig próbáltam)Hosszantartó, könnyen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. november 16.

Rekana19

2023. október 18.

Nagyon szeretem; nekem eleg tartos is; es arban is nagyon korrekt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 18.

Nagyon szeretem; nekem eleg tartos is; es arban is nagyon korrekt!

Zituska77

2023. július 30.

Többet is elhasználtam már belőle, feketét, sötét kéket, barnát, most is van itthon, én nagyon szeretem. Puha, nekem tartós is, bár vízvonalra nem használom, szerintem ár/érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. július 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Szilárd állagú szilikon gyanta, ami növeli a sminktermékek tartósságát és a fényvédő termékek vízállóságát. A bőrön légáteresztő réteget képez, megszáradva kellemes, nem ragadós érzetet hagy.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.