Essence

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,28 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: zuleica, az összetevőket feltöltötte: Adryenn, Módosítva: 2022. május 3.

Kiszerelés:   0,28 g

Hosszantartó és intentív színű szemceruza

Szuper könnyű felvinni az innovatív csavarós mechanizmusnak köszönhetően és garantálja a hosszantartó színhatást.

Ár: 250 , Eladó: mmk138
Állapot: egyszer volt próbálva, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Voros

2022. május 1.

Olcsó húsnak híg a leve... egyelőre próbálkozom a sminkeléssel, ezért erre az olcsó ceruzára esett a választásom.. amikor a kezemen próbáltam a feketét intenzívnek tűnt a színe. Szemen többször átmenve se hozza ugyanazt.. arról nem is beszélve, hogy kb 1-2 óra után már szükének hat, és 3-4 óra után teljesen lekopik..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 1.

nicole74

2022. április 22.

Nekem eddig egyik szemceruzától sem könnyezett a szemem, de ettől igen. Csíp, és hamar elkenődik, sőt eltűnik az alsó szemhéjvonalon. Csalódás! Ez a csavaros kivitel sem praktikus, eltompul a hegye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 22.

Anex55

2022. április 15.

Imádom, már vagy 6 árnyalatban beszereztem. Ha nincs kedvem vagy időm szemhéjpúderrel szórakozni, akkor csak 2 másodperc alatt húzok egy vonalat a szemhéjamra valamelyik színes ceruzával és az eredmény gyönyörű! Az ára nevetségesen alacsony!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 15.

BLili

2022. április 9.

Nagyon szeretem, mert könnyen és pontosan lehet vele dolgozni, nagyon szép az eredmény. Alig kopik a vonal nap végére.
Kell felé enyhén púderezni, hogy ne legyen ott egy plusz vonal. De lehet, hogy csak a fényvédő zsírossága miatt kenődik fel.
Kb nap végére kezd el enyhén peregni.
Egyáltalán nem törik, akkor sem, ha esetleg túltekerem.
Szóval ennyi pénzért ez egy nagyon jó vétel, az 5- 10x ennyibe kerülők ezt nekem nem hozták.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 9.

Kb nap végére kezd el enyhén peregni.
Egyáltalán nem törik, akkor sem, ha esetleg túltekerem.

poszike22

2022. január 6.

Valóban vízálló ahogy azt állítja, még a könnyeket is bírja, nagyon szeretem. Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 6.

Orsi 1234

2021. december 30.

Felső vízvonalon nekem 4 óra alatt akkora pandaszemeket csinált, borzasztóan néztem ki, pedig nem sírtam. Szempillaspirál sem volt rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. december 30.

Reni666

2021. december 28.

Hosszan tartó .
pigmentált szinek .
nem kenődik el , s nem utolsó sorban nagyon olcsó .
puha és nagyon könnyen felvihető ,elsatirozható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 28.

Hosszan tartó .
pigmentált szinek .
nem kenődik el , s nem utolsó sorban nagyon olcsó .
puha és nagyon könnyen felvihető ,elsatirozható.

Yummy

2021. december 14.

Szeretem.
A lila, 27 Purple Rain árnyalat van meg. A színe nagyon tetszik, szép lila, apró metálos csillámokkal de nem feltűnő.
Könnyű használni, tartós. Vízvonalra nem használtam még. Több színt is ki akarok próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 14.

Szeretem.

x

2021. november 29.

Vettem egy feketét, mert az én szememre a minél sötétebb és vadabb színek jók, és egy méregzöldet is, mert miért ne. A tartósság volt a fő szempont, direkt azért választottam ezt a kiadást, és nem is kellett csalódnom. Nagyjából fél napig volt jelenésem mindkettőben, és tökéletesen bírták, feltételezem, hogy a teljes napot is állták volna. Intenzív színek, rendkívül könnyen kezelhető, tökéletes állagú, tehát egyből jön a szín, nem olyan kemény, hogy oda kelljen nyomni, ami a szemhéjon a legkevésbé sem lenne kívánatos, viszont nem olyan lágy, hogy szétkenődjön, hanem tényleg pont jó, pont a legjobb. Ha több szín is jól állna, vennék többet is, így talán a feketéből lesz utánpótlás, mert nagyon megéri. Ez egy remek termék. Szemhéjpúderre használom, hogy az esetleges zsírosságot az felfogja, és még kevésbé csúszkáljon, ami a szememre kerül, de merem feltételezni, hogy ez anélkül sem mászna el. Öröm használni, annyira felhasználóbarát a kezelése.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 29.

Vanília

2021. november 10.

Nem mondok újat, csatlakozom a legtöbb előttem szólóhoz. Szuper szemceruza, ár-érték arányban nem is lehetne barátibb, nem karcolja a szemhéjat felvitelkor, nem rajzol túl vastag vonalat, erős, szép a szín (egyelőre a barna van meg) és teljesen megdöbbentett, mennyire tartós. Sajnos olyan a bőröm állaga, hogy rajtam minden elmosódik, kizárólag a tube technológiás termékek működnek. Ezt a ceruzát ráadásul direkt úgy teszteltem, hogy nem raktam alá semmit és még így sem kenődött durván. Néhány óra után minimálisan maszatolódott, de nem volt pandamaci hatás, ami nálam nagyon nagy dolog. Teljes a lelkesedésem, lecsapok még pár színre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate