Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,28 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 549-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zuleica, az összetevőket feltöltötte: Adryenn, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   0,28 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 549

Hosszantartó és intentív színű szemceruza

Szuper könnyű felvinni az innovatív csavarós mechanizmusnak köszönhetően és garantálja a hosszantartó színhatást.

Ár: 549 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 0 Ft, Ajándék valamelyik termékem mellé , Eladó: Plusskutya
Állapot: 3x használt, Helyszín: Budapest, V., XI. vagy XIV. kerület, fizetés: személyes átvétel vagy posta
legallybrunette

2020. január 28.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 28.

NyBetti

2019. december 14.

A sötétbarnát használom évek óta, elégedett vagyok vele. Jól fed, szemhéjalappal nem.is mászik el napközben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Jayf

2019. december 10.

Lehet nem létezik ilyen, és nekem nagyok az elvárásaim, de olyan szemceruzát szerettem volna, ami nem kenődik egész nap folyamatosan a felső vízvonalamról az alsóra. Hát ez megintcsak nem sikerült, össze vissza mászik, mentségére annyit tudok felhozni, hogy talán kevésbé, mint más szemceruzák. A long lasting alatt nem tudom pontosan mit kell érteni, de fél nap alatt tuti lekopik a nagy része. Szomorú vagyok, mert az itteni pozitív vélemények alapján vettem meg, de ez sem az igazi sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

krityo98

2019. december 9.

Több szín is megvan belőle, szeretem. Habár a fekete egyszer elkenődött, mikor sírtam, de azóta egyszer sem vettem észre ilyesmit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 9.

mindenfelhasznalonevfoglalt

2019. december 7.

Nagyon szeretem, könnyen felvihető, tartós, szép színek

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 7.

Nagyon szeretem, könnyen felvihető, tartós, szép színek

vkata96

2019. december 7.

Nem vagyok egy szemceruzás lány (meg tusos se), mivel nem vagyok hozzá túl ügyes, és a szemformám se alkalmas a cicavonalakra, viszont újabban csillapíthatatlan vágyat éreztem, hogy beszerezzek egy fekete szemceruzát (úgy kb 10 év után), csak arra, hogy a felső szempillatöveimet kicsit kiemeljem. Gondolván arra, hogy valószínűleg ez a dilim se fog sokáig tartani, nem akartam rá sok pénzt költeni, de még ártól függetlenül is úgy látom, egyértelműen ezzel vagytok a leginkább megelégedve. Én is megszerettem, a tekerős kialakítás nagyon praktikus, és ugyan hegyezni emiatt nem lehet, de így is könnyű vele vékony vonalat húzni szempillatőbe. Amint "megköt" picit, lerobbanthatatlanná válik. Olyannyira, hogy lemosni is elég nehéz, ez az egyetlen ami nem tetszik benne, de ezt leszámítva örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 7.

laura0088

2019. november 16.

Én évek óta használom, megvagyok vele elégedve, de nekem egy napot általában nem bír ki, nap közben igazítani kell rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

asztromélia

2019. november 13.

Felső vízvonalra vettem a szürkét, de nem olyan jó, darabokban lejön és rátapad az alsó vízvonalamra. Leváltottam a Rimmel Skandaleyesra, az jobbnak tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 13.

mlexa

2019. november 6.

Fekete színben már számtalanszor újravettem magamnak és Édesanyámnak is. Mindketten tökéletesen elégedettek vagyunk vele! Ilyen áron ez egy ajándék! Nem tűnik el, nem mászik el, nap végéig ottmarad! Nem irritál, és sokáig kitart egy ceruza! Egyszerűen semmi rosszat nem lehet rá mondani! Ajánlom mindenkinek! Több színben is ki fogom most már próbálni! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

szata1

2019. november 5.

A barna árnyalat van meg, nagyon szép mély étcsoki színű. Puha, amíg nem szárad meg nagyon szépen el lehet satírozni és nem veszíti el tőle a pigmentáltságát. Viszont ha megszáradt bombabiztosan ott marad, még az én állandóan könnyező szememről se folyik le. Miután megvettem kipróbáltam a kezemen, próbáltam ledörzsölni zsepivel, aztán kezet is mostam de még ezután is maradt belőle egy pici a bőrömön. Sminklemosóval könnyen lejön. Az áráról már ne is beszéljünk. Engem megvett kilóra, igazi kis álom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate