Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,28 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 549-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zuleica, az összetevőket feltöltötte: Adryenn, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   0,28 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 549

Hosszantartó és intentív színű szemceruza

Szuper könnyű felvinni az innovatív csavarós mechanizmusnak köszönhetően és garantálja a hosszantartó színhatást.

Ár: 549 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Essence Long Lasting Szemceruza fekete szín

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

adrika9411

2021. május 5.

Sajnos az alsó vízvonalon nem valami tartós, kb. ugyanazt hozza mint a társai fél óra-1 óra és eltűnik ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 5.

Krisztal

2021. április 13.

Egyik legjobb szemceruza amit használtam. Krémes, tartós és pigmentalt. Könnyű dolgozni vele és nem utolsó sorban jó áron megvető. Szuper termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 13.

hakata

2021. március 22.

Tökéletes szemceruza. Nem pandásodik, elég krémes, szépen pigmentált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 22.

Tökéletes szemceruza. Nem pandásodik, elég krémes, szépen pigmentált.

lichtnori

2021. február 2.

Olcsó Essence - gondolná az ember. Hát a francokat! Nagyon jó szemceruza, teljesíti, amit ígér. Egyrészt szépek a színei, másrészt nagyon-nagyon tartós, még satírozva is, mégis könnyen lemosható micellás vízzel. Nagyon utálom, ha egy spirál, vagy szemceruza kenődik, ha panda maci szemeket csinál, vagy nem marad ott, ahova reggel feltettem. Ez a szemceruza tartós és tényleg az egész napot kibírja! Nem túl kemény, nem karcolja a szemet, nem túl puha, nem "olvad el" a bőrrel érintkezve. Vízvonalra nem használok szemceruzát, ott nem tudom, hogy teljesít. És most jön a szentségtörés, de a MAC szemceruzáim elbújhatnak mellette!!! Egyetlen dologra kell vigyázni, hogy nem mindegyik visszatekerhető. Én egyforma minőségűnek érzem a már meglévő ceruzáimat: megvan a sötétbarna, sötétkék és a lila. Nagyon-nagyon ajánlom, ennyi pénzért ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 2.

adrienn999

2021. január 27.

Purple rain szinben vettem - az állag teljesen jó, sokáig tart, és nem utolsósorban ez a lila szin kitűnő, mivel nem bohócos lila.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 27.

Kremcica

2021. január 26.

Update: Megvettem a lila 27 Purple Rain árnyalatban is. Maga a szín a barnával ellenben apró metálos csillámokat is tartalmaz bár nincs csillogós hatása. A formuláját picit szárazabbnak érzem, emiatt kevésbé hajlamos a kenődésre viszont felvitelkor ez nem feltétlen előny. Az árát még így is megéri, de tökéletesnek nem mondanám.

02 Hot chocolate árnyalatban vettem meg. Árához képest jó. Krémes, puha és pigmentált, egész könnyű használni de sajnos emiatt hajlamos a kenődésre is. Sokat segít ha szemhéjalapot rakok alá. Próbáltam alsó vízvonalban is, ott már kihívásokkal küszködik főleg hogy hamar bekönnyezek. Picit vastag így vagy nagyon óvatosan kell felvinni vagy érdemes beszerezni egy speckó hegyezőt (olyat amit egyik-másik ceruza végére is raknak).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 26.

kisbobitas

2021. január 18.

Csak azért kap tőlem 4*-ot mert anyának bevált és folyton ezt használja, de viszont rám ez sajnos nem igaz. Felkentem az alsó vízvonalamra és 10 perc után el is tűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 18.

angi9207

2021. január 17.

Barna árnyalatom van belőle. Felső szemhéjra szoktam húzni egy vékony vonalat. Nagyon könnyű vele dolgozni, szép színe van, jól pigmentált. Nekem egész nap meg sem mozdul, nem kell aggódom, hogy elkenődött-e. Szuper azemceruza, ennyi pénzért pedig ajándék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 17.

xXMariann91Xx

2021. január 13.

Több éve használom a feketét. Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Vízvonalat kétszer húzom át, plusz egyszer igazítok rajta (4-5 óra után). Ennyi pénzért ez még belefér szerintem (próbáltam drágábbakat is, de ugyanezt a szintet hozták).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

Szaffi

2020. november 30.

Mindennapi használatra teljesen jó szemcerka. Zsírosabb szemhéjon pár óra múlva kenődik, de a lancome ceruzám sem bírja jobban 10x ennyiért. Könnyű a használata és szépek a színei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate