Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,28 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 549-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zuleica, az összetevőket feltöltötte: Adryenn, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   0,28 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 549

Hosszantartó és intentív színű szemceruza

Szuper könnyű felvinni az innovatív csavarós mechanizmusnak köszönhetően és garantálja a hosszantartó színhatást.

Ár: 549 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 0 Ft, Ajándék valamelyik termékem mellé , Eladó: Plusskutya
Állapot: 3x használt, Helyszín: Budapest, V., XI. vagy XIV. kerület, fizetés: személyes átvétel vagy posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bachmankrisztina

2020. július 1.

jól pigmentált, könnyen használható, jól fog, szeretem használni, fekete színben van nekem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 1.

Kremcica

2020. június 29.

02 Hot chocolate árnyalatban vettem meg. Szerintem szuper ceruza! Krémes, puha és pigmentált, de nem ragacsosan vagy kenődősen. 35 fokban felső pillatőben szemhéjalap nélkül is tökéletesen tart egész nap annak ellenére, hogy zsíros szemhéjam van. Próbáltam alsó vízvonalban is, ott is egész tartós volt bár oda ritkábban viszek fel sminket. Ennyiért pedig szinte ajándék, tuti veszem más színben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

bugeyes

2020. június 14.

Nem vagyok nagy szemceruza használó, úgyhogy csak barna és fekete színű van belőle. Összességében teljesen oké, szépen elsatírozható, pigmentált, a vízvonalon azonban nem marad meg sokáig. Ami szintén pozitívum, hogy nem irritálja a szemem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

cshrs

2020. június 14.

Az évek alatt megvolt már a fekete, és jelenleg a sötétbarna 'hot chocolate' és az ezüst 'c'est la vie!' árnyalatok vannak meg. Vízvonalra és felső szempillatőbe is szoktam őket használni, mert tussal nem vagyok valami ügyes. Nem nagyon szoktak elmászkálni, viszonylag tartósok is mindkét helyen. A szemhéjamat azért szoktam figyelni és néha néha letörölni róla az elvándorolt festéket, de semmi feltűnő.
Nagyon elégedett vagyok mindegyik árnyalattal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 14.

Nagyon elégedett vagyok mindegyik árnyalattal.

b69a7n

2020. június 12.

Tussal nem tudok szépen vonalat húzni, ezért maradtam a szemceruzánál inkább, azzal szokott sikerülni. Már 4 színben volt/van meg, zöld, lila, ezüst és barna, eddig mindegyiket szerettem, tartott a szemhéjamon egész nap. Alsó vízvonalra eddig az ezüstöt próbáltam, nap végére már nem nagyon látszik, de nem is ezért vettem meg. Amire nekem kellett, azt teljesíti, ráadásul nagyon olcsó, ezért adok neki max pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

CintiaNora

2020. június 11.

Fekete és barna színekben vettem meg. Nekem nagyon bevált, évek óta használom. Könnyű vele dolgozni, nem kopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 11.

Queen16

2020. június 3.

A rózsaszin es az ezüst szinbe van meg, vizvonalra hasznalzam a rozsaszint, nem rossz de lehetne pigmentáltabb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Ichigo94

2020. május 25.

Rengeteg márkától próbáltam már szemceruzát, ennél sokkal drágábban is. Vélemények hatására gondoltam teszek vele egy próbát. Az érzékeny szememet nem irritálja, nem kell erősen nyomni, hogy fogjon, viszonylag tartós, alul hajlamos enyhén leperegni a nap végére, de szerintem ilyen áron kiváló, erősen pigmentált termék. Néha szoktam használni szemhéjpúder helyett is. 02 Hot chocolate, 01 Black Fever, 26 Deep Sea Baby árnyalatok vannak meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Nyuszikaaah

2020. május 2.

Eddig fehéret és ezüstöt vettem, de kedvem támadt bővíteni a repertoárt. Nagyon jó szemceruza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

Witchvortex

2020. február 21.

02 Hot chocolate
Tartós, nagyon kellemes viselet. Szempillatőre és belső szemhéjra is használom, elégedett vagyok vele.
Egy kis szemhéjpúderral "áthúzva" reggeltől estig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

02 Hot chocolate
Egy kis szemhéjpúderral "áthúzva" reggeltől estig kitart.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate