Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. június 23.

fairyfelicita

2015. május 31.

A 01-es Inkheart árnyalatot vettem meg. Csodálatos színe van, sokkal krémesebb a többi szemceruzámhoz képest, könnyű felvinni és szép vonalat húzni vele, a szivacsos fejjel szuperül el lehet satírozni, de nekem sajnos egyáltalán nem tartós, kb. 1 óra múlva összeáll, elmaszatolódik és szinte semmi nem marad belőle, hiába fixálom. Sajnos nem tudom mi lehet a baj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 31.

Echan

2014. február 25.

Nagyon szép árnyalatok és szépen lehet őket maszatolni is. Krémesek picit, ezért könnyű őket felvinni és elég tartósak is. Maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate