Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. augusztus 16.

palotaizs

2015. május 23.

A színei szépek, de nem túl erősek, hétköznapra teljesen viselhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

A színei szépek, de nem túl erősek, hétköznapra teljesen viselhető.

Picipötty

2014. március 30.

Körülbelül 2 hete vettem meg a Keletinél a Rossmann-ban ezt a palettát; teljesen meg vagyok elégedve a színeivel, pláne, hogy most sötétebbre festettem a hajam és erősebb sminkkel nagyon maníros hatást keltenék...viszont a hátránya, hogy a világosabb színeket (például rózsaszín és világoskék), ha összesatírozni próbálom óvatosan a szemhéjamon, ilyen "semmilyen" szín jön ki végeredményül, de lehet ez az pigmentek hibája... mindenesetre marad a neszesszeremben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 30.

Echan

2014. február 25.

Nappali sminkhez tökéletes szerintem. A szemceruzákkal kiegészítve jól megállja a helyét. Aki erős sminket szeretne, annak kevésbé ajánlom, mert elég világos pasztell színek és a fekete sem olyan igazi fekete, ha felviszem, inkább árnyalni jó mint füstösíteni. Viszont szépen terül, nem gyűlik be a ráncokba és elég tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 25.

sipild

2014. február 23.

Szerintem az ár-érték aránya teljesen jó ennek a palettának. Nappali, hétköznapi viseletre megfelelő. A színei szépek. Ha aládolgozol, akkor tartós is. Én kedvelem. A kis szivacsos applikátort nem használom. Ecsettel viszem fel a port.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 23.

LiliPiszu

2014. február 19.

Nekem nem sikerült barátságot kötni vele. A színek nem eléggé pigmentáltak. Felesleges paletta lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 19.

kakaska

2014. február 19.

Jó kis szemhéjpúder paletta, az árával sincs gond. Kellemes színek, nem porzik, könnyű vele dolgozni, de erős sminkre nem a legjobb. Csodát ne várjatok tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.