Essence

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Dorcikahh, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. május 20.

Kiszerelés:   13,5 g

• 9 matt és szatén hatású nude szemhéjpúdert tartalmaz
  • rendkívül sokféle smink készítésére ad lehetőséget
  • jól kombinálható színek

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2020. május 20.

Imádoom! Már megvan lassan egy éve a Follow Your Heart nevű testvérkéje, amit mindenkinek szétdicsértem, hogy a 20000 Forintos palettáimmal van egy szinten minőségileg, gyakran használom nagyon, pedig drogériás dolgokat nem igazán szoktam.
Aztán megláttam ezt a Müllerben, és tudtam hogy kell. Karácsonyra meg is ajándékoztattam magam vele :D és ugyanaz a fantasztikus minőség, simán olyan minőségében, mint egy Urban Decay paletta, szuper pigmentált, abszolút nem porzik, a csillámos színek krémesebbek, nagyon gyönyörűek, és 10-15 órát abszolút hibátlanul kibír a szemhéjamon, hibátlanul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate