Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2020. május 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2017-es novemberi limitált trendkiadás

Aranyfényű, flitteres fedőlakk.

Ár: 500 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: új, bontatlan:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

anna22

2018. február 3.

Arany ÉS EZÜST glitterek vannak benne, korrekt azaz hasonló arányban. :)
Remekül kijön már az ecsetével is a sok kis glitter, de nyilván szivaccsal, vagy egyesével(fogpiszkáló, csipesz, viaszceruza) is felrakható. Remek, szépen mattul maga a lakk, de a kis 6szögek azért fényesek maradnak.
Nem egy nagy cucc, igazából arany és ezüst hatszögletű glitterek egy sima átlátszó, matt fedőlakkban. (Mégis kettőt kellett megszereznem. :D )
Ha ígyhagyjuk a kicsikék hamar meglógnak, úgyhogy érdemes rá egy fedőlakk(akár fényes, akár matt) réteget tenni, úgy nem állnak ki a manikűrből, nekem nem tetszik így karcosan. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 3.

Arany ÉS EZÜST glitterek vannak benne, korrekt azaz hasonló arányban. :)

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Aluminum Powder / CI 77000