Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 568-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. február 13.

Kiszerelés:   3,8 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 568

Szín, dússág és forma! A színezett szemöldök gél  apró szálakat tartalmaz, hogy kitöltse a nem kívánt foltokat a gyönyörű formájú és teljes szemöldökért.

2 árnyalatban kapható

Ár: 568 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Csillampor26

2019. november 2.

Nekem valamiért nem annyira jön be. Viszonylag dús szemöldököm van, így rengetegszer át kell rajta menni ezzel a picike spirállal és még így sem olyan az eredmény amilyet várok. Elkészítés után még tűrhető, de ahogy telik az idő egyre kopik le a szemöldökömről és teljesen elveszti fixáló funkcióját. Rendesen borzos szokott lenni utána a szemöldököm, mintha semmit nem csináltam volna vele. Nem nagy kár érte, kedvező az ára és nem is teljesen használhatatlan, de ettől százszor jobbak is vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 2.

StellaStar95

2019. október 16.

Már vagy négy éve használom, egyike volt az első szemöldökformázó termékeimnek. Nagyon szép színe van, ami passzol a hajszínemhez is, jól fixál. Az ára is verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 16.

szakalyreka

Korcsoport: < 18
2019. október 14.

Pár hete használom és nagyon elégedett vagyok! Mostanában elkezdett nőni a szemöldököm, így ha csak ezt használom is jó. De szőke a szemöldököm és még nem túl sok ezért az Anastasia Beverly Hills dipbrow pomádéval előtte a hiányos részeket kitöltöm majd ezt használom így lesz tökéletes! Elég tartós is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 14.

Ziiman

2019. október 14.

Csak szempöldökspirálokat használok. Természetes a hatásuk, könnyű őket használni. Ennek az az előnye, hogy kicsi a keféje, ezért nagyon egyszerű felvinni a terméket. A színe is szép. Szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 14.

Nikolett05

2019. szeptember 27.

Az itteni vélemények alapján próbáltam ki a szemöldökformázó gélt. Nekem nagyon tetszik mert természetesebb hatást lehet vele elérni, ugyanakkor zavar, hogy nem lehet szép ívet, vonalat vele vezetni.(lehet nem is erre találták ki) pedig tök jó lenne ha a kefe végén lenne egy tus vagy valami. Azért nem rossz. Az összetevők is tetszenek. Ja és ha megszárad tök jó tartós, meglepődtem, hogy ilyen szinten nem kenődik ez külön jó pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

stierpatti

2019. szeptember 23.

Nagyon könnyű vele dolgozni, rendkívül tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Nagyon könnyű vele dolgozni, rendkívül tartós.

Gladys

2019. augusztus 31.

Ez annak jó, akinek van szemöldöke, csak túl világos színű. Nekem ritka és szőke. A szálakat beszínezte, de a hiányzó részeket nem töltötte ki, mint ahogy ígéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

BRebi

2019. augusztus 4.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, azonban nekem nem vált be. A szemöldökömet nem tartotta a helyén, az állaga vizes volt. A nem kívánt foltokat nem színezte be.
Amit ígért, azt nálam nem tartotta be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Amit ígért, azt nálam nem tartotta be.

mlexa

2019. július 22.

Ár - érték arányban szuper termék! Ezelőtt csak por állagú termékeket használtam, de azokkal sokkal több idő ment el. Ezzel kétszer átmegyek a szemöldökömön és már kész is. Ennyi pénzért ajándék! A középbarna hajamhoz a 02-es árnyalat pont jó. Biztos, hogy újra fogom venni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

eddiethestray

2019. július 20.

Nagyon szeretem! Csak átfésülöm a szemöldököm, ad neki egy kis feltöltést és formát, de nem lesz természetellenesen megrajzolt förmedvény, mint amilyet mostanában minden második lányon látok.. Sokáig elég, újravevős! ❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.