Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 568-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. február 13.

Kiszerelés:   3,8 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 568

Szín, dússág és forma! A színezett szemöldök gél  apró szálakat tartalmaz, hogy kitöltse a nem kívánt foltokat a gyönyörű formájú és teljes szemöldökért.

2 árnyalatban kapható

Ár: 568 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Essence Szemöldökformázó Termékek
Ár: részletesen a leírásban , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
Kuro

2019. június 23.

nagy melegben sem mászkál el, és minden pozitívum meg van benne amit várhatnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 23.

nagy melegben sem mászkál el, és minden pozitívum meg van benne amit várhatnék.

Astronette

2019. június 19.

Tette a dolgát, praktikus, hogy apró a spirálja. Idővel natúr termékekre váltottam, amikhez külön kis kefe is tartozik. A Nylon-6 összetevő pedig tudtommal mikroműanyagnak minősül, így emiatt semmiképpen sem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

ferenczifanni

2019. június 4.

02-es árnyalatot használom a sötétbarna hajamhoz. Tökéletes ez a cucc, hasznosak a plusz kis szálacskák benne. Egész nap helyén tartja a szálakat, nem mozdul el napközben semerre. Szemöldöknövesztés azon fázisában járok, amikor már nem kell kitöltögetnem a kis apró lyukakat, és nem kell meghosszabbítanom sem a szemöldökömet, mert már eléggé visszanőtt, de erre a kis plusz színre és fixálásra szükségem van. Trend it up-ot és catrice-t is használtam, azokkal is meg voltam elégedve, de ár-érték arányban essence a győztes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

Gombika

2019. május 28.

Egészen világos szinte szőke szemöldökom van kevés megfelelő színű terméket tatalok a szemöldökomre, viszont neki a legvilagosabb árnyalta bevált. Szépen lehet vele formázni. Hétköznap csak öt használom már a szemöldökömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

sziluetta

2019. május 24.

A szőke árnyalat van meg, és egy csomó drogériás végigpróbálgatás után az a véleményem, hogy ez az egyetlen szőke színű szemöldökspirál, ami tényleg szőke, nem csillámporos, nem szürke :O , hanem valóban szőke. Úgy érzem az enyém kezd kifogyni, biztos szerzek utánpótlást, tök természetes hatást kelt, szépen fixál, nehéz vele elrontani az eredményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

bugeyes

2019. május 24.

Nagyon kellemes csalódást okozott! Tetszik, hogy a sötétebb árnyalatnak nincs vöröses beütése, inkább egy taupe-osabb barna szín, ez illik is a hajszínemhez. 🤗 Teljesen korrekt a tartóssága is, viszonylag helyén tartja a szálakat. Hogyha a keféje kicsit sűrűbb szálakból állna, tökéletes lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

VariZsofia

Korcsoport: < 18
2019. május 23.

Szépen fixálja a szemöldököm, ettől függetlenül no makeup makeup hatása van. Nekem a sötétebb van meg, a szín tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 23.

zsuzsoka0925

2019. május 21.

Legjobb ár-éték arányú szemöldök gél evör. Bár nincsnek nagy igényeim, kb csak annyi, hogy szépen álljon az amúgy alig szedett, szép formájú (tudom, szerencse lánya vagyok) szemöldököm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

tamara428

2019. április 27.

A sötétebb árnyalatot vettem meg és nagyon megszerettem ezt a kis aranyost. Kb 2-3 hete van meg és teljesen elégedett vagyok vele. Jól fixálja a szemöldökömet, de nem lesz tőle kemény, nem töredeznek le a szálak és nem is hullik ki. Nem kopik vagy maszatolódik le a nap végére. Az apró szálak a festékben nem tesznek hozzá sokat a termékhez, de nem is rontanak rajta. Szerintem nem vesz fel túl sok festéket az egyébként kicsi kefe, könnyen tudok vele dolgozni.
Por és ceruza nélkül is jól lehet vele hangsúlyozni a szemöldököket, bár akkor többször át kell fésülni. Ha sietek, akkor csak ezzel igazítom át szemöldökömet.
Plusz pont, hogy nincs vöröses tónusa és viszonylag olcsó. Egyszer mindenképp megéri kipróbálni! ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 27.

IravenI

2019. április 21.

Szuperül a helyén tartja a szemöldökömet, én mielőtt felviszem mindig letörlök a keféjéről egy keveset, különben túlságosan sok kerülne belőle a szemöldökömre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.