Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 568-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. február 13.

Kiszerelés:   3,8 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 568

Szín, dússág és forma! A színezett szemöldök gél  apró szálakat tartalmaz, hogy kitöltse a nem kívánt foltokat a gyönyörű formájú és teljes szemöldökért.

2 árnyalatban kapható

Ár: 568 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

veronka052194

2020. december 21.

Hosszú néhol hiányos szemöldökömt szépen tudom vele formazni. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 21.

Hosszú néhol hiányos szemöldökömt szépen tudom vele formazni. Szeretem.

L1ll4

2020. november 21.

Szemöldökceruza vagy pomáde fölé használom, így nagyon szép végeredményt ad. Kicsit dúsít, helyén tartja a szálakat. A 05-ös van meg, kefén vöröses, megszáradva viszont hamvas árnyalat. A keféje borzasztóan sok festéket vesz fel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 21.

racheldawes

2020. november 13.

A legsötétebb árnyalatot, használom, teljesen meg vagyok vele elégedve. Mivel "dús" szemöldököm van, ezért nincs szükségem "hézagkitöltésre", így csak fixálásra és átfésülésre használom, előtte pedig satírozok a Catrice szemöldökceruzájával. Ezzel a párossal szép, természetes összhatás érhető el. Az ára is nagyon baráti, hiszen hónapokig elegendő mennyiséget tartalmaz a tubus, továbbá az összetevői is szépek (kivéve az alkoholt, bár szerencsére nem tapasztaltam irritációt, illetve szárító hatást).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 13.

Tunora

2020. november 13.

Gyors és egyszerű a használata a mindennapokra, de nem tudok vele olyan hatást elérni, mint mondjuk egy ceruzával, mivel néhol hiányos a szemöldököm. Persze ez nem a termék hibája, de inkább azoknak ajánlanám, akiknek alapból szép dús szemöldökük van, csak egy kicsit meg szeretnék vele igazítani. Tőlem ezért kap egy ponttal kevesebbet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 13.

bebecske22

2020. november 11.

A 02 Browny Brows árnyalatú szemöldökgélt birtoklom. Én teljesen elégedett vagyok ezzel a termékkel. Mielőtt átfésülöm vele a szemöldökömön, először a hiányos részeket ceruzával kitöltöm, majd jön ő. Nekem a szín és a tartósság is teljesen rendben van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 11.

sarah0425

2020. november 9.

Nagyon szeretem, mert egyszerű a használata és az árnyalata is pont jó :) . Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 9.

zsofien

2020. szeptember 25.

Egyáltalán nem voltam vele megelégedve, nagyon fura érzés volt amikor felkentem és sose tudtam elérni azt az eredményt, amit szerettem volna. Sajnálom mert nagy reményeket fűztem hozzá, de csalódnom kellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

szzh01

2020. szeptember 18.

A 05-ös csokoládébarna árnyalat van meg belőle.
Az apró szál tartalom fogott meg benne, és csábított el vásárlásra, mert már van persze többféle szemöldök termékeim is itthon, de a hiányok pótlása felcsigázott.
Az említett plusz, azaz hogy pótolja a hiányzó szálakat és több teltséget ad, szerintem nagyon kevéssé érvényesül, majdnem semmit nem csinál ez ügyben.
Az árnyalat nekem tökéletes, a kissé seszínű szürkésbarna szemöldökömnek ad egy élénkebb, meleg barna árnyalatot ami a hennázott vörösesbarna hajamhoz nagyon jól illik. Talán a szín számomra az egyetlen említhető pozitívuma a terméknek (a fixálás mellett).

A keféje egyenesen borzalmas. Egy kisebb átmérőjű szempillaspirál kefe van benne, amivel a szemöldök belső, szélesebb részénél még úgy-ahogy jól lehet dolgozni, de középtől kifelé a külső széleken használhatatlan. Minduntalan összekeni a bőrt, egyáltalán ne lehet vele pontosan dolgozni. (Kb. 1 hét gyakorlás után persze egy kicsit javul a technika, de úgy sem tökéletes.) Ha a szemöldök közepénél, a keskeny rész felé haladva elfordítom a spirálkefét, s mint egy ecsettel, úgy dolgozom a szemöldök vonalával párhuzamosan, akkor valamennyire elkerülhető a bőrre kenődés, de a végeredmény messze van a pontostól és a széptől, mivel a festéket sem egyenletesen adja le a kefe. Szerintem ecsetes végződés, vagy kétféle végű kefe (vagy esetleg még kisebb átmérőjű spirál kefe) jobb megoldás lett volna. Emiatt csak bosszúságot okoz, és a ránézésre gyorsnak tűnő szemöldök korrigálás ezzel a kefével még több időt vesz igénybe, mintha egy ceruzával vagy más szemöldök cuccal dolgozna az ember.

Egyébként a végeredmény elég enyhe, minimálisan emel csak az összképen, tehát kizárólag azoknak ajánlom, akik a természetes, diszkrét sminkeket szeretik, erősebb szemöldököt kedvelőknek ez halottnak a csók kategória lenne szerintem.
Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

A 05-ös csokoládébarna árnyalat van meg belőle.

Nem fogom újravenni.

Kinguska09

2020. szeptember 15.

Nekem bevallt ezt szoktam illetve a catrice hasonlo termeket hasznalni.
Szerencsere nem kell nagyon igazgatnom a szemoldokom mert “nem hianyos” illetve nagyon sotet de ez ad neki egy kis pluszt es legalabb fixalja is . Mar tobbszor ujravettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Nekem bevallt ezt szoktam illetve a catrice hasonlo termeket hasznalni.

13lilla13

2020. szeptember 7.

Sokadjára veszem újra, szuper termék! Alapból dús a szemöldököm, így ez a termék elég, tökéletesen fixálja a szemöldökszálaimat, mást nem is használok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.