Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2022. március 25.

Kiszerelés:   3,8 ml

• kitölti a szemöldök hiányzó részeit, és természetes színt kölcsönöz neki
  • kiemeli és határozott formájúvá teszi a szemöldököt
  • ápolt megjelenésűvé teszi a szemöldököt
  • hosszan tartó hatású
  • nem kenődik el

4 árnyalatban kapható

Ár: 600 Ft , Eladó: aalexaa
Állapot: egyszer kézfejen próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel Debrecenben vagy Foxpost

melittahk

2022. június 22.

Én ceruza után használom. Nekem abszolút kedvencem. Szépen fedi a szálakat. Annak jó, akinek dús szemöldöke van, akinek hiányos vagy ritkább, annak biztosan kevésbé válik be ez a termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 22.

diana75

2022. június 13.

Nagyon szeretem ezt a terméket, már többször újravettem. Tökéletesen passzol a sötét szemöldökömhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 13.

dodoskin

2022. június 13.

Ebből a termékből találtam meg a sötét szemöldökömhöz leginkább passzoló árnyalatot. Kicsit sok festéket vesz fel a kefe, így maszatol, de a színe miatt elnézem neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 13.

pmelinda

2022. május 1.

Tökéletes a szín match, de ahogy írták előttem már, egyáltalán nem tartós. Olyannyira nem, hogy felvitel után, ha csak egy picit is hozzáérek morzsolódik a termék.
Max 1 órán át, ha fennmarad.
Úgy érzem kukába dobott pénz volt, amit erre költöttem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 1.

Max 1 órán át, ha fennmarad.
Úgy érzem kukába dobott pénz volt, amit erre költöttem.

Timi0102

2022. április 7.

Régen szerettem, így újra is vettem nemrég. Mostmár annyi a különbség, hogy már nem töltöm ki alapból a szemöldökömet semmivel, így nem azt kell fixálnom vele, csak a simán a szemöldökszálaimat. Szépen ad neki egy kis színt, könnyű a kis applikátorával dolgozni, de sajnos a tartása nem a legjobb. Pár óra elteltével a szemöldökszálaim már össze-vissza állnak, ha bármi víz vagy izzadtság érné egyből elmászik, a színe is kopik a nap végére. A színválaszték sem a legjobb. Elhasználom, de így nem fogok már újra venni, nekem nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 7.

Szabina565

2022. március 29.

A termékkel nincs bajom, csak az applikátorával, sok anyagot vesz fel és nehéz vele jól elosztani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 29.

becu

2022. március 26.

Nekem ez egy újravevős termék. Tény, hogy ha valaki egy komolyabb szemöldökformázást szeretne, nem ez az a termék a legmegfelelőbb. De a mindennapokra megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 26.

gmc300

2022. február 21.

Sokáig kitartott, viszont egyáltalán nem volt tartós. A színe is kopott a nap folyamán, a szemöldök meg estére elmozdult.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 21.

nikoletta1270

2022. január 18.

Hát mit mondjak... szépen befogja a szemöldököt, de egyáltalán nem tartós az eső még csak véletlenül se essen mert elfolyik egy csepptől is akár.... még véletlenül se izzadjon meg a homlokod mert lekopik elmászik a helyéről. Amúgy ha tartósabb lenne nem lenne rossz, de így számomra használhatatlan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 18.

pattelin

2022. január 15.

01-es árnyalatban már többször is újra vettem. Meg vagyok elégedve ezzel a termékkel, a mindennapokban számomra tökéletes! Gyorsan, szép eredményt kapok! Egy a bajom vele, hogy nagyon hamar elfogy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 15.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.