Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 568-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. február 13.

Kiszerelés:   3,8 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 568

Szín, dússág és forma! A színezett szemöldök gél  apró szálakat tartalmaz, hogy kitöltse a nem kívánt foltokat a gyönyörű formájú és teljes szemöldökért.

2 árnyalatban kapható

Ár: 568 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 500 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton

farkasreku

2020. február 28.

A színtelen Essence gélről váltottam erre. Remek természetes hatást kölcsönöz. Ajánlanám annak, aki nem festi a szemöldökét, mégis valahogy ki szeretné emelni és színt adni neki. Nagyon egyszerű a használata, én 2-3-szor szoktam átmenni vele a szemöldökeimen. Jól tart, megakadályozza, hogy "borzosak" legyenek a szálak. Napi használat mellett is sokat tartott nálam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 28.

redzsina

2020. január 30.

Imádom! kb. egy éve használom folyamatosan, mindig újravevős. Én speciel szépen tudok vele dolgozni, nem kenődik, a helyén tartja a szemöldököm..szóval mindenben szuper! és a színe is passzol a barna hajamhoz, nem túl sötét, se nem világos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

anitanpd

2020. január 15.

fuhh hát szerintem ez szörnyű, 1-2x használtam, utána összeállt és trutymós állagú lett. Nem tudom, lehet, csak pont kifogtam egy rossz terméket, de nekem ez nagyon nem jött be. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

iifenopy

2020. január 8.

Semmit nem csinál, csúszkál a színe és nem tart. A szőke árnyalata narancs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Semmit nem csinál, csúszkál a színe és nem tart. A szőke árnyalata narancs.

Zsozsi21

2020. január 3.

Nagyon szeretem, már egy hónapja folyamatosan használom. A mindennapokban eztért nyúlok a legtöbbször, a leggyorsabban ezzel tudom formázni a szemöldököm.
Egész nap a helyén tartja a szálakat, és szépen színezi, kicsit feltölti a hiányos részeket. A sötétebb árnyalatot vettem meg, hála a jó égnek a sötétbarna, majdnem fekete szemöldökömhöz és a hajamhoz tökéletesen passzol. A keféjével néha bénázok, előfordul, hogy sok terméket visz fel, és ha kicsit kisebb lenne, tökéletes lenne számomra. De mindezek ellenére ár-érték és tudás terén nagyon jó, újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

noradrenalin

2019. december 5.

Elég sötét és kellően vastag szemöldököm van így ez a termék bőven megfelelő a hétköznapokra. Árban verhetetlen és egész jó a termék is, szépen helyén tartja a szálakat, kitölti a kicsit hiányos részeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

Tothxheni

2019. november 18.

Szerintem elég jó kis termék, már a másodikat fogyasztom. Árkategória és minőség verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Csillampor26

2019. november 2.

Nekem valamiért nem annyira jön be. Viszonylag dús szemöldököm van, így rengetegszer át kell rajta menni ezzel a picike spirállal és még így sem olyan az eredmény amilyet várok. Elkészítés után még tűrhető, de ahogy telik az idő egyre kopik le a szemöldökömről és teljesen elveszti fixáló funkcióját. Rendesen borzos szokott lenni utána a szemöldököm, mintha semmit nem csináltam volna vele. Nem nagy kár érte, kedvező az ára és nem is teljesen használhatatlan, de ettől százszor jobbak is vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 2.

StellaStar95

2019. október 16.

Már vagy négy éve használom, egyike volt az első szemöldökformázó termékeimnek. Nagyon szép színe van, ami passzol a hajszínemhez is, jól fixál. Az ára is verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

szakalyreka

2019. október 14.

Pár hete használom és nagyon elégedett vagyok! Mostanában elkezdett nőni a szemöldököm, így ha csak ezt használom is jó. De szőke a szemöldököm és még nem túl sok ezért az Anastasia Beverly Hills dipbrow pomádéval előtte a hiányos részeket kitöltöm majd ezt használom így lesz tökéletes! Elég tartós is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 14.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.