Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ukyo, Módosítva: 2016. október 6.

Könnyű, hosszan tartó alapozó.

3 árnyalatban kapható.

viktoriacsoke

2014. április 27.

Egyszerűen azt sem értem ezt hogy lehet alapozónak hívni:D fedése semmi és még büdös is... legalább nem teljes áron vettem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 27.

ediiit

2014. április 27.

Nagyon rossz!:D semmit nem ér a fedése szinte semmi..350forintért vettem de nem ér annyit se...:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 27.

PPati

2013. december 27.

350Ft-ért vettem akciósan...teljes pénzkidobás volt, a fedése 0, és hamar kifényesedik a bőröm, púderrel is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 27.

love_cinderella

2013. december 10.

Leárazva vettem, amúgy eszembe sem jutott volna. Gondoltam 300 Ft-ért kipróbálim. Hát annyit is ér.. Az arcom fényes és foltos tőle. Ráadásul elég fura szaga van. Engem az élesztőre emlékeztet :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

Lobotomized

2013. október 3.

Csatlakozom én is azok táborához,akik leértékelve vették 349 ft-ért. Nagy csalódás volt, nem értem hogyan lehet egy ilyen krémet alapozónak besorolni, még egy színezett hidratálókrém is jobban fedett amit régebben használtam. A színéről nem tudok nyilatkozni, semmi változást nem tapasztaltam az arcomon,mivel nem mondható zsírosnak a bőröm, számomra teljes pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.

kryptonklary

2013. szeptember 12.

Én is 349ért vettem, de jobbat vartam volna. A fedés elég gyenge, viszont a színe jó (legvilágosabb), és szépen mattítja az arcom. Olyan közepesnek mondanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Dorinaa

2013. szeptember 8.

Nekem nagyon tetszik! Nagyon szépen le fedi a bőröm hibáit, és szép színt is ad neki. :) A tartóssága is nagyon jó, nekem be vált ! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

Lilu

2013. szeptember 5.

Alapozóként 0, de nekem picit gyulladáscsökkentő hatása volt pattanásokon, és púderrel kombinálva szép matt lett a végeredmény. Nem venném újra azért...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 5.

Mamba

2013. augusztus 27.

Én jövök egy kicsit megvédeni az essence becsületét :) Én is a 349-esek táborát erősítem. Megvettem a legvilágosabb árnyalatot és már egy hete használom is. Valóban édes kevés a fedése, akinek komolyabb bőrhibái vannak azoknak felejtős vagy csak korrektorral. Nekem nincsenek pattanásaim, max pirosbetús napok környékén. Legnagyobb problémám az érzékenység miatti piros foltok és a tág pórusok. Nos a piros foltokkal semmit, de semmit nem tud kezdeni, viszont a pórusaimat nagyon szépen finomítja, nem ül bele az apróbb mimikai ráncaimba se és ad egy egységes arcszínt. Én elégedett vagyok vele összességében, de az is túlzás, hogy alapozónak nevezik, inkább egy jó kis színezett hidratáló. Nekem korrektorral egyszerű nappali sminknek több, mint elég. Egyetlen hibája: a szaga, számomra gyomorforgató, szerencsére hamar elillan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

papupanni

2013. augusztus 7.

És hát őt is leértékelték 349 Ft-ra... Muszáj volt megvennem.
Igazából nekem nagyon tetszik. Nincs erős fedése, inkább csak olyasmi, mint egy BB krém.
Kicsit sűrű az állaga, de nem vészes, és nagyon matt hatása van, ami miatt imádom.
Az illata picit fura, de tetszik. Iskolába tökéletes lesz, mert nincs olyan hatása, mintha 5 kg smink lenne az emberen, és amint már írtam, matt lesz tőle a bőr.
Ár-érték arányban egyértelműen 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

És hát őt is leértékelték 349 Ft-ra... Muszáj volt megvennem.
Ár-érték arányban egyértelműen 5-ös.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!