Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lucanna, Módosítva: 2019. február 27.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Az új Matt Touch pirosító lágy púder textúrája matt hatást eredményez. Az intenzív barack és elragadó pirosas árnyalat friss arcszínt biztosít a természetes megjelenésért.

3 árnyalatban kapható

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
KERESEM - Essence Matt Touch Pirosító
Ár: - , Eladó: Ralynna
Állapot: -, Helyszín: Budapest, fizetés: Megbeszélés szerint
400 Ft Essence Matt Touch Pirosító - 20 berry me up!
Ár: 400 Ft , Eladó: Mannamaria
Állapot: keveset használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp-en a 16. kerületben a lakásomnál lehetséges, vagy fel tudom adni postán és foxposttal is előreutalást követően. A szállítási költség a vevőt terheli.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kisbobitas

2020. október 25.

Nagyon pigmentált, tartós. Ahhoz képest, hogy olcsó nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 25.

Nagyon pigmentált, tartós. Ahhoz képest, hogy olcsó nagyon jó.

zsizske1

2020. július 21.

Nagyon jó kis pirosító, szép természetes pozsgás arcot csinál. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 21.

Nagyon jó kis pirosító, szép természetes pozsgás arcot csinál. :)

Hugee93

2020. május 25.

Nem vagyok egy nagy pirosító használó, de a mindennapokhoz a pigmentáltság megfelelő, az árnyalat szép. Számomra a világ végéig is elég termék van egy tégelyben, így abszolút költséghatékony. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

vgeorgina

2020. május 22.

Amíg nem kezdtem el a sminkjeimet is környezettudatosabban (és bőrbarátabban) válogatni, addig ezt használtam. Annak ellenére, hogy már semmiképp nem venném újra meg voltam vele elégedve, a berry me up! árnyalatot használtam, valahogy tökéletesen passzolt hozzám. Ecsettel szépen fel lehet vinni, de oda kell figyelni a mennyiségre, tud retro hatást kelteni, ha nem figyel az ember. :D Így az a kis mennyiség az arcon nem túl tartós, de persze ár/érték arányban ennél többet nehéz is elvárni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

almakrem

2020. április 23.

Szép a fedése, pigmentált, nem tolakodó, ecsettel szépen fel lehet vinni és építgetni, tartósnak olyan közepesen tartós, a hétköznapokra remek választás, a mérete miatt kompakt, neszeszerben is bármikor elfér!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

esztifarkas

2020. január 23.

Mindennapi használatra, munkába tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Mindennapi használatra, munkába tökéletes.

fblnk

2020. január 14.

Sikerült újra beleszeretnem, pedig jó időre a sminkes táskám alján hevert. A berry me up! árnyalata van meg, és egyszerűen gyönyörűen passzol a bőrömhöz ebben a hideg időben. Teljesen olyan hatást lehet vele elérni, mintha a hideg csípte volna meg az arcomat. Tartós is szerintem, és valószínűleg soha nem fog elfogyni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

yukari99

2020. január 7.

Nagyon szép színe van, tökéletes a mindennapokra, elég pigmentált, szóval kevés kell belőle. Ami a legszuperebb benne, hogy nincs benne csillám. Nem szeretem, ha a bronzer és a pirosító csillog, aztán még tesz az ember highlitert a fejére, a végeredmény meg egy csillámfej.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

SimonO

2019. november 15.

Mindennapos használatra. Olcsó, könnyű, jó az összetevő listája, ez a harmadik pirosítóm az Essence-től, és még mindig imádom. Nem vágyok drágább termékre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

MeesaDishwasher

2019. november 14.

Nagyon jó áron van és élénk színe van, de ha véletlenül is többet használ az ember, akkor nagyon bőrbetegnek tűnhet az arc

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.