Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lucanna, Módosítva: 2019. február 27.

Az új Matt Touch pirosító lágy púder textúrája matt hatást eredményez. Az intenzív barack és elragadó pirosas árnyalat friss arcszínt biztosít a természetes megjelenésért.

3 árnyalatban kapható

Essence Matt Touch Pirosító - 20 Berry Me Up! árnyalat
Ár: 550 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel

kisTi

2021. július 18.

Többször újravettem már, szerintem az egyik legjobb matt pirosító. Erősen pigmentált ,tartós, nagyon szépek az árnyalatai. A csomagolás lehetne egy picit jobb minőségű, néhány hónap után mindig eltörik/megreped a műanyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

domiv

2021. április 11.

Ár-érték arányban az egyik legjobb pirosítónak mondanám, mert szép, tartós, jól eldolgozható. Régen egy rózsaszínes árnyalat volt meg nekem, már sajnos nem emlékszem a nevére, most viszont egy barackos. A Pupa pirosítóm jobban szeretem ugyan, de ez is nagyon jó, ahhoz képest, hogy mennyibe kerül. Az egyetlen bajom vele a csomagolása. Körülbelül 2-3 héten belül eltörik, és rendkívül zavaró. De ezen felül jó termék:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 11.

ViragKisAsszony

2021. január 23.

A berry me up árnyalat van meg, ki tudja már, hány éve :D A hófehér bőrömre elég egy kevéske is, mert elég intenzív a színe, így nem mostanában veszek újra pirosítót. Üde, fiatalos színt kölcsönöz az arcnak, én ecsettel szoktam felvinni, utána még (tiszta) kézzel is eldörzsölöm, hogy biztosan ne legyen foltos. Én összességében elégedett vagyok vele, de ha elfogy, nem hiszem, hogy újra veszem, inkább igyekszem áttérni a natúr kozmetikumokra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

hadri

2021. január 9.

Szerettem volna egy nem túl drága matt pirosítót. Az itteni jó vélemények alapján erre esett a választásom. Számomra csalódást okozott, mert nagyon csúnyán mutatott az arcomon, foltos volt, akárhogy próbáltam eldolgozni. Nem tudom mi lehetett a probléma, van egy másik alapozóm, az is az olcsóbb árkategóriából való, Freedom márkájú, de annál ilyet egyáltalán nem tapasztaltam, az szépen eldolgozható. Ez viszonyt ahol nem teljesen egyenletes a bőröm vagy anyajegyem van, ott foltokban összeállt. Nekem sajnos nagyon nem jött be, úgyhogy elajándékoztam. Az ára miatt 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

borbalas

2020. december 30.

pigmentált, könnyű vele dolgozni, nagyon szép természetes hatása van! Szerintem teljesen megéri az árát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 30.

kisbobitas

2020. október 25.

Nagyon pigmentált, tartós. Ahhoz képest, hogy olcsó nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 25.

Nagyon pigmentált, tartós. Ahhoz képest, hogy olcsó nagyon jó.

Hugee93

2020. május 25.

Nem vagyok egy nagy pirosító használó, de a mindennapokhoz a pigmentáltság megfelelő, az árnyalat szép. Számomra a világ végéig is elég termék van egy tégelyben, így abszolút költséghatékony. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

vgeorgina

2020. május 22.

Amíg nem kezdtem el a sminkjeimet is környezettudatosabban (és bőrbarátabban) válogatni, addig ezt használtam. Annak ellenére, hogy már semmiképp nem venném újra meg voltam vele elégedve, a berry me up! árnyalatot használtam, valahogy tökéletesen passzolt hozzám. Ecsettel szépen fel lehet vinni, de oda kell figyelni a mennyiségre, tud retro hatást kelteni, ha nem figyel az ember. :D Így az a kis mennyiség az arcon nem túl tartós, de persze ár/érték arányban ennél többet nehéz is elvárni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

almakrem

2020. április 23.

Szép a fedése, pigmentált, nem tolakodó, ecsettel szépen fel lehet vinni és építgetni, tartósnak olyan közepesen tartós, a hétköznapokra remek választás, a mérete miatt kompakt, neszeszerben is bármikor elfér!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

esztifarkas

2020. január 23.

Mindennapi használatra, munkába tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

Mindennapi használatra, munkába tökéletes.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Methylparaben i I ta I par 0 0