Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lucanna, Módosítva: 2019. február 27.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Az új Matt Touch pirosító lágy púder textúrája matt hatást eredményez. Az intenzív barack és elragadó pirosas árnyalat friss arcszínt biztosít a természetes megjelenésért.

3 árnyalatban kapható

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
SimonO

2019. november 15.

Mindennapos használatra. Olcsó, könnyű, jó az összetevő listája, ez a harmadik pirosítóm az Essence-től, és még mindig imádom. Nem vágyok drágább termékre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

MeesaDishwasher

2019. november 14.

Nagyon jó áron van és élénk színe van, de ha véletlenül is többet használ az ember, akkor nagyon bőrbetegnek tűnhet az arc

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

Ziiman

2019. október 14.

Nagyon szeretem. Pár szár forintért szereztem be egy akció keretében. Szép színe van, tartós. Egyszerű, de nagyszerű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 14.

Cathi

2019. október 1.

Nagyon jo!
Pigmentalt, es raadasul nagyon olcso.
Örülök neki, hogy nem csak high end termekek remekelnek, hanem pl. egy essence is.
Miert adjak ki több tizezer forintot , ha ugyanazt a minöseget kapom par szaz forintert?
Egyertelmüen 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 1.

Nagyon jo!
Pigmentalt, es raadasul nagyon olcso.
Egyertelmüen 5*

Csirke21

Korcsoport: < 18
2019. július 25.

Szép matt es nagyon jol pigmentalt szine van. Egyaltalan nem porzik es filmreteg sem keletkezik rajta, es még az ára is nagyon jó! Megéri megvenni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 25.

SabMon

2019. július 22.

Gyönyörű színek, intenzív hatás. Nem pattogzok ki tőle, nem emeli ki a pórusokat. A barnàsakat kontúrozàsra hasznàlom arccsonton, homlokon, a piros, narancsos árnyalatúakat az almàkon. Plusz jó pont, hogy olcsó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 22.

plinda

2019. július 12.

Szépen pigmentált, jól eldolgozható és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

Szépen pigmentált, jól eldolgozható és tartós.

Mirabylia

2019. július 5.

Több árnyalatot is vettem, eddig jól muzsikálnak. Szépek a színek, jó az állag és remekül lehet velük dolgozni! :) Nem bántam meg, hogy megvettem őket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

abicicaaa

2019. június 25.

A Peach Me Up elsore kicsit elenknek tunhet a kompaktban, am felvive gyonyoru barackos rozsaszin, ami meg a legfeherebb borbe is életet lehel.
Valoban nem porzik, es par ecseterintes is eleg. Eleg pigmentalt, szerintem sokkal konnyebb eldolgozni nagyon vekony retegekben, mig el nem erjuk a kivant intenzitast.
Feltem hogy foltos lesz, révén 1000ftos pirosito, de puderezetlen alapozon is gond nelkul eloszlathato.

Újabb szerzemenyem a Rose Me Up, ugyanolyan minoseg. Viszont a kompaktban teljesen mas szinu, mint boron. Egy pinkes, bezses szinre szamitottam, arcon sokkal eroteljesebb, es a bezs árnyalat eltunik, marad a pink.
Emiatt le kell vigyem 4*-ra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 25.

Emiatt le kell vigyem 4*-ra.

Kuro

2019. június 17.

remekül pigmentált és tartós is. imádom, csak ezt veszem, tényleg matt és sokáig elég. szemsminkhez is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.