Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NBetti2000, Módosítva: 2016. október 7.

Innovatív elasztromer kefével rendelkezik, melynek elliptikus ecset szálai vannak. Ezáltal a szempillaspirál nemcsak tökéletesen kihangsúlyozott, hanem lélegzetelállítóan dús pillákat eredményez.

Szemészetileg tesztelt.

kovacsfruzsika

2017. január 10.

Valami iszonyatosan király szempillákat csinál! 300ért vettem egy kifutó termékes akcióban, nagyon sajmálom, hogy már nem lehet kapni... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Titvog

2016. február 14.

Na, bedőltem neki, és megvettem, annyira megtetszett a keféje. Nem is csalódtam persze, mert nagyon jól lehet vele dolgozni, tetszik, hogy el lehet vele érni minden pillát, és még szét is választja őket, viszont a festék csapnivalóan ócska, már mintha előre száraz lett volna amikor megvettem, potyogott össze-vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 14.

Zafado

2016. január 30.

Számomra ez a termék elég nagy csalódás volt. Több rétegben felkenve is olyan, mintha semmi nem lenne a pilláimon - illetve onnan lehet tudni, hogy mégis van rajtuk valami, mert kicsit csomósít. Egész nap pereg, kis fekete darabkákat potyogtatva a szemembe és a szemem alá. Nem sok látható dolgot eredményez, de azért is egész nap szenvedek a lepotyogó festék miatt. Hamar a kukában köt majd ki, sajnálom érte azt a keveset is, amit kiadtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

Csipetke

2016. január 29.

Nem rossz termék,akciósan jutottam hozzá,az árát megérte.Nekem egy kicsit olyan "fura" a keféje,de jó használni.Nem csomósodik könnyedén szét válassza a pilláimat. Dúsítani szerintem nem dúsít de hosszabít. Összességében jó kis cucc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

sixseven

2015. szeptember 20.

Mindig más és más szempillaspirált veszek. Nem találtam még meg az igazit, rendszerint az addig jól bevált kefe egy másik terméknél borzalmas. Szóval most őt vettem meg körülbelül 2 hónapja. Nekem az ilyen rövid, műanyag fogú kefék jönnek be, a többi nyakatekert újítással már nem tudok mit kezdeni.:D
Nagyon szeretem, nagyon szépen szétválasztja a pillákat, pont elég festék jut rájuk, nincs pókláb hatás, Gyorsan szárad és nyáron egésznap tartott a 40 fokban is. Arról, hogy göndörít vagy hosszabít-e nem tudok nyilatkozni, mert nekem szerencsére ilyen téren nincs gondom. Dúsítást nem tapasztaltam, de nem is ezért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Doreen_D

2015. augusztus 24.

Nem tökéletes, de eddig ez vált be a legjobban. Nem csomósodnak össze a pilláim, egész szépen kihangsúlyozza a valódi hosszúságukat is. Könnyen lejön, nem kell órákig vakargatnom magamról a festéket. Vele annyi a bajom, hogy pereg lefelé egy idő után, ami nyáron pl nem egy szép látvány, amikor egyébként is izzadékonyabb az ember. Ettől függetlenül szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Kodi

2015. május 18.

Hulladék! Messzire kerüljétek el ezt a spirált! Egyébként Chloe Morello egyik videójában láttam, ezért keltette fel az érdeklődésemet. Sajnos a keféje a bűnös, állandóan belekapok a szemembe, fájdalom, pislogás, fülpuci következik, telik az idő reggel, lekésem a buszt... Szemészetileg tesztelt? Röhögnöm kell.... egész nap pergett a szemembe. Szép szempillákat különösebben nem, bosszúságot, kínlódást okoz csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 18.

Liana88

2015. február 21.

A keféje tényleg kiváló, szépen szétválasztja a pillákat, a nem vesz fel sok festéket, viszont engem nagyon zavar, hogy a nap végére potyog, és még a szemhélyon belül is találok töredékeket!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Guinevere97

2015. január 10.

Kedvencem! Bár a kicsit bizarrnak tűnik a keféje; egyszerűen zseniális. Dúsít, göndörít, hosszít! Ráadásul mindezt anélkül, hogy feltűnő lenne. Az állaga is jó, nem nehéz lemosni és bár nem vízálló, én többször is véletlenül lefröcsköltem magam vízzel és semmi baja nem lett! Ráadásul még csak nem is drága.
UPDATE: ma kifogott rajtam az eső, rettegtem, hogy "pandasminkkel" kell hazaérnem, és csodák csodájára az egyátalán nem vízálló spirál még csak el sem kenődött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 10.

SylvieDesrosiers

2014. november 14.

Nekem abszolút bevált! Pedig nem fűztem hozzá sok reményt. Nagyon szépen szét választja a pillákat és pont annyi festéket visz fel amennyit kell. Szép hosszú pillákat varázsol és nem ragasztja őket össze! Mindenkinek ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate