Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. június 13.

2013 júliusi trendkiadás

Hosszantartó baked szemhéjpúderek finom karamell, barack és menta színekben. A krémes textúra és a márványos hatás felidézi a nyarat egy kis csillogással.

01 cone head, 02 icylicious, 03 always in my mint

Ella

2016. január 15.

Én kétszer használtam. Szerintem gyönyörű pasztell mentás színe van, tökéletes lehet szemsmink highlighter-ként, megfelelően pigmentált és sokáig elég. Ami miatt mégsem felhőtlen az öröm: sajnos nekem nem állnak jól a pasztell színek. :( De ez nyilván nem a termék hibája, úgyhogy simán 5*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

CataKatinka

2015. augusztus 21.

Egy időben minden limitált kiadásból vettem 1-1 szemhéjpúdert. jó a minősége ár-érték arányban, ebben a kollekcióban levő árnyalatok kiemeléshez tökéletesek.A belső szemzugba és szemöldökcsontra használom többnyire.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

karina

2014. március 28.

Hogy en Ezt eddig miert nem velemenyeztem...? pedig amiota csak megvan, minden nap hasznalom.:) a mentas es a lilas is megvan nekem, alapvetően nincs nagy különbség köztük, én szemhejpudernek nagyon nagyon ritkán hasznalom. Ellenben szemzugba szerintem A Tokeletes szín. Általában a lilasat hasznalom, de a mentas is szuper, különösen hidegebb sminkekhez. Rajtam tartós is, tényleg nem tudok rosszat mondani rola. Nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

Bunnylove92

2014. január 31.

A rózsaszínes van meg, szerintem nagyon pigmentált, és az adag is jó nagy, kb. 350ért vettem, nagyon megérte, tényleg olyan highlighteres, én estére a pirosítómra is teszek belőle, szép selyemfénye lesz tőle :) A csomagolása nagyon cuki, a mintázatát pedig öröm nézni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

Natalka

2013. október 16.

Kiárusításon vettem kb. 300 ft-ért, szerintem pont ennyit is ér... Nem vagyok elájulva : kemény, poroz, semmi egyedi színe nincs, és tartóssága nulla. A színt úgy értem, h ugye volt háromféle változat, és a lilásat vettem, de kiderült, h mindháromnak sima fehér-fényes-highlighteres a "színe" (ismerősöm a másik kettőt szerezte be), felkenve a szemhéjra sajnos nem érvényesül semmilyen lilás hatás.
Nemvagyok csalódott, nem számítottam semmi extrára, bár mondjuk a színt hiányolom, de azért így is elhasználgatom majd, persze szigorúan alappal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

kata12

2013. október 11.

Nekem a szemhéjpúderből, a 01-es van még, és hát mit is mondjak... Nagyon szuper! Szép fényes, csillámos is kicsit, finom selymes hatása van, és mondhatni tartós (essencehez képest). Az eredetii ára 1000ft volt, amennyit nem igazán ér meg nekem, de én kiárusított termékként vettem meg mindössze 400ft-ért, pont ennyit ér meg:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 11.

Pampilla

2013. augusztus 27.

Imádom a trendkiadásokat (általában),így ebből is be kellett hogy szerezzek valamit a körömlakk mellé.Erre a szemhéjpúderre esett a választásom,méghozzá a 03-as Always in my mint árnyalatra.A tartósságáról még nem tudok beszámolni (nem hiszem hogy túl tartós lenne,ennyi pénzért) de az állaga és a pigmentáltsága pont megfelelő,és olyan kis guszta,öröm ránézni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

linda.labik

2013. augusztus 12.

Szerintem helyes kis szemhéjpúder, fényes, de nem hivalkodó, nappalra is tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

vivuss87

2013. július 26.

Nekem a rózsaszínes (barackos) árnyalat van meg. Igazából semmi extra, csak egy kis halvány, csillogó, a baked szemhéjpúderektől megszokott színű, és állagú kis szemfesték, rózsaszínes, majdnem irrizáló csillogással. Az üzletben úgy ragyogott, mint a gyémánt:) Persze, hogy megvettem. Szerintem óvatosan még highlighternek is jó lehet. Egy kis sötétebb rózsaszínes-barnás szemhéjpúderrel (UD-Toasted) maga a gyönyörűség. Halvány barnás szemkontúrral, szempillaspirállal. Kellemes kis nyári smink. A pirosítójával együtt valóban fagyis hatást kelt. Nem sok különbség van a 3 szemhéjpúder között, inkább csak a fényük különböző. Alap nélkül esélye sincs. Pont olyan, amilyenre számítottam, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.