Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. március 25.

2013 júliusi trendkiadás

Ez a krémes pirosító innovatív formulájának köszönhetően egyszerre krémes és púderes érzetet kelt. Az intenzív barackos árnyalatnak köszönhetően természetes és friss hatást kölcsönöz.

01 ice bomb árnyalatban kapható

dorisan03

2013. november 22.

Nagyon szeretem :) Természetes, natúr árnyalat, sietős reggeleken általában ezt viszem fel, mert nem lehet vele túlzásba esni, könnyű eldolgozni, és tartós is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

Luckoy

2013. október 16.

Anyukámnak kerestünk krémes pirosítót, mert mondta, hogy milyen jó volt régen amikor még ilyen is volt, manapság meg csak ilyen porállagúak vannak. Meg is találtuk ezt. Gondoltam veszek egyet én is.
Anyukám teljesen megvan elégedve vele, én viszont nem nagyon, mivel nem nagyon látszik. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 16.

Percoon

2013. szeptember 16.

Nem kihagyhatatlan termék, de nálam bevált, enyhe rózsás pírt ad az arcnak, kicsit fényes, de nem diszkógömb hatással. Vigyázni kell a mennyiséggel, mert nagyon könnyen bohócos pofit lehet vele varázsolni, nekem csakis úgy működik szépen, hogy ujjbeggyel felütögetek egy nagyon kicsi mennyiséget az arcomra és azt dolgozom el. Ilyen árkategóriában egy krémes pirosítótól többre nem is nagyon számítottam, nem bántam meg, hogy megvettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

Natalka

2013. augusztus 5.

Teljesen el vagyok kenődve (khmm... nem véletlen), mert nagy csalódás nekem ez a pirosító krém. Annyira vártam már, napokig nyomoztam, h hol lehet kapni, talán ez is közrejátszik a csalódottságomban, olyan sokat vártam tőle.
Az alapproblémám az, h bár a csomagolásban barack a szín (ami nagyon tetszik, pont ilyet kerestem már régóta), a bőrömön viszont fényes barbi-pink, amivel ugyan nagy sikert arattam a kolléganőm 6 éves kislányánál, csak nem ez volt a cél.
És ez is csak több réteg után látszik, pedig elég sápatag, világos a bőröm. Kipróbáltam az egyik barátnőmön is, akinek nálam is fehérebb a bőre, viszont szép, egyenletes (semmi pigmentfolt, anyajegy, vagy pattanás nem "csúfítja" a pofiját), de rajta sem látszott semmi barackos (még pinkes sem), csak egy kis fény, de aztán az is eltűnt róla napközben.
Azt gondoltam, h egy közepesen pigmentált, nem fényes, viszont "intenzív barackos árnyalat" lesz. (Hisz ebben a kollekcióban van egy konkrét highlighter, a színes kis gyöngyök. Ha csillogásra vágyom, eleve azt vettem volna) Diszkrét fényesítésre egyébként tényleg jó nekem is, csak sajnos nem ezért vettem, ezért a szigor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

Mila85

2013. augusztus 2.

Nálam is imádat ez kis szépség. Szuper nyárra, eleve imádom a highlitos lookot, szerencsére szép arccsontom van, ezért mindig hangsúlyozom:) Kellemes kis barackos fénye van, nekem pont elég. Szerintem hófrhérkéknek is jól megy a bőréhez. Nekem normál a színem, most a catrice 003 bb nyúzom, ha jobban lebarnulgat a testem akkor eggyel sötétebb kell. Nagyon klasszul mutat az arcon. És plusz highliter se kell, ami jó, mert ilyen melegben nem sok mindent birok az arcomon:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

sara89

2013. július 28.

Kicsit tartottam tőle, mert ebben a 40 fokban annyira nem kedvelem a krémes állagú sminkeket, azonban a színe miatt nem tudtam neki ellenállni. Szerencsére nem is kellett csalódnom, a mai hőségben végig kibírta rajtam, csak minimális igazításra szorult :) Teljes mértékben megérte az árát, nem kenődik el, és a minimális gyöngyházfénye és csillogása miatt még egy csillagot is kap az öt pontja mellé ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

kati545

2013. július 21.

Nagyon, nagyon jó! Az sem zavar, hogy krémes. Mesés ez a színárnyalat, nyáron szerintem (magamat ismerve) már csak ezt fogom használni. Kicsi és a táskába is bele tudom dobni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 21.

Dba

2013. július 20.

Ma megvettem és IMÁDOM!! Nagyon jó termék, tartós jól pigmentált. Pedig őszintén szólva nem vártam sokat ettől a terméktől te teljesen pozitív csalódás:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Színezék. Piros.