Essence

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2016. február 18.

Kiszerelés:   3,4 g

Szuper puha, hosszan tartó szemhéjpúder.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

anniiee

2017. december 22.

Szépen pigmentált, jó árban van, de nekem bántotta a szemem, ezért el kellett hagynom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

ariiratku

2017. december 7.

Egy citromsárga és egy korall szín volt meg. Szemhéjalapozó nélkül szinte semmit se értek. A citromsárgából egy kis gyöngyházfényt sikerült kicsikarni, a korallnak meg adtam egy esélyt pirosítóként is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

Black Fairy

2017. február 7.

Nekem a régebbi, 44-it's up to you van meg, amit már nem lehet kapni...Én nagyon szeretem, meg vagyok vele elégedve, mint szemhéjpúderrel...néha pirosítónak is használom, de úgy már kevésbé jól teljesít...nem rossz annak se, csak nem elég tartós...

UPDATE
Kosárkából horgásztam magamnak még Groovy grapes, Lola petrola és Celebstyle árnyalatokat, továbbra is nagyon kedvelem, az eggyel későbbi - azóta szintén kifuttatott - verziónál szerintem jobb, szóval hogyha van alsó polcos turi a közeletekben, érdemes lehet átfutni, a fentebb említettek közül mindegyik elképesztően pigmentált, remekül eldolgozható, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

UPDATE

Zafado

2016. február 15.

Egy nagyon élénk lila szín van meg, amit nagyon szeretek. Amikor csak az alkalom engedi használom és még nem kellett benne csalódnom. Szépen fenn marad, nem mászkál és nagyon jól pigmentált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

SimonO

2016. február 5.

Ha végignézem a készletem, nagyon más márkától nincs is szemhéjpúderem. Egyénileg összeválogatható színek, külön és együtt is jól használhatóak. Eddig nem ért csalódás egyik színnel sem. Akár hétköznapra akár alkalmakra, tudom, hogy számíthatok rájuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

AlexaNagy

2016. január 20.

Több árnyalat tulajdonosa is vagyok, egyben Essence rajongó is , ebben a termékben sem kellett csalódnom. Könnyen felvihető, hosszan tartó színek, szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

tátombák

2016. január 13.

Több árnyalat boldog (?) tulajdonosa vagyok:
Blockbuster: highlighterként használom a szemöldökcsontomra, szépen illeszkedik a bőröm színéhez, és kiemeli a szemem, már a másodikat használom. Állaga rendben van, nem porzik, tartós. 5*
Get ready! : Csillogó sötétbarna. Alap nélkül is tartós, de ajánlott valamit alákenni, mert sajnos nem fog valami erősen.
Pop Eye: annyira jó a neve :D Az eddigi legjobb feketém, kicsit krémes az állaga. Fényesként van feltüntetve, de kifejezetten matt. Satírozni szoktam vele. Nem az a szín, amit tipikusan szolid sminkhez tudnék elképzelni. Nálam kedvenc. 5*
Hyped up! : Élénk lila szín, kiárusításon vettem, de sajnos a 200 forintot sem érte meg. Se vizesen, se szárazon nem sikerült színt kicsikarnom belőle. Egy pontot sem érne :(
Metropolitan: Nem is tudom, hogy miért most fedeztem fel kifuttatáskor. Világosbarna, mind közül a legjobban pigmentált. Telitalálat! :D

Új kollekció
Triple choc!: EZ MIII?! És miért kérnek érte pénzt? Most komolyan... Ha ez lett volna az első szemfestékem, egy életre elmegy a kedvem a sminkeléstől. Szerettem volna egy középbarnát a tusvonal fölé mélyítővonalba, de véresre sikálhatom az ecsettel a szemem, nem lesz színe. Erősen kérdéses a sorsa...

Egyébként strapabírónak mondanám őket, volt ami 1 év után tört össze, állandóan hurcoltam, de volt olyan is, amelyiket teljesen koppra el tudtam használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

Több árnyalat boldog (?) tulajdonosa vagyok:

Új kollekció

kisluca

2016. január 12.

09 Raindrops on roses. Szeretem nagyon, mert csodás selyem fénye van és ha fáradt szemre a szemzugba és a mozgó szemhéj közepére teszek egy picit belőle, sokkal élettel telibb hatása lesz a szememnek. Ritkán még highlighterként is be szoktam vetni, úgy is abszolút működik! 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Dodi95

2015. december 29.

Nagyon szeretem az essence szemhéjpúdereket, nagy a választék, pigmentáltak és viszonylag tartósak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

cirmimi

2015. december 20.

A 17-es, "no cream, no sugar" birtokosa vagyok. Nagyon jól pigmentált, könnyen lehet vele dolgozni. Talán picit lehetne tartósabb, de nem vészes, ettől még simán megkapja az 5 csillagot. Tuti jó kis füstös szemet készítek vele pillanatok alatt. Pöpec cucc, együtt maradunk.:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 20.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.