Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: gendur.berni, Módosítva: 2018. december 3.

Krémes textúrájú szemhéjfestékek.

4 árnyalatban kapható

Malachite

2018. augusztus 29.

Amikor valaki azt mondja, hogy drogériás viszonylatban különleges az árnyalat....na felcsillan a szemem, és nem tagadom, hofeherkivi véleménye miatt sétáltam el a Rossmannba, hogy megtekintsem ezt a bizonyos Cosmic árnyalatot. Valóban gyönyörű, igazi kaméleon árnyalat... a tégelyben lilásnak-csillámosnak tűnik. Ekkor jön a turpisság. Ha vékonyan viszem fel a szemhéjamra, határozottan rozsdavörös-barna a hatás, szép így is. Na de ha vastagabban, tehát csak egy-két lemorzsolódott darabkát tapogatok fel vastagon...ott kezdődik a történet. Mély lilás, aprócsillámos színe lesz, ám a fénye határozottan zöldes (!). Egészen különleges. Nagyon élvezem, hogy gyakorlatilag egy kis tégelyből megoldok két színt, mélyítővonalig halványan, mozgó szemhéjon pedig vastagon felvéve olyan, mintha két emtérő terméket használtam volna. Különleges, mozgó árnyalatkavalkád ez a szín, illik rá a kozmoszra utaló fantázianév.

Egy másik bronzos árnyalatra is beruháztam, ám ez semmiféle meglepetést nem tartogat. Szép, bronzos-óarany árnyalat, igazán klasszikus, szerethető, mindennapi darab, fényessége miatt matt alapon szép szemhéj-highlightként is jól szuperál.

A tégelykék tartalma egy fél életre elég lesz, a felapplikálást ujjbegyekkel tapogatva, bőségesen építgetve ajánlom.

Egy hatalmas szívfájdalmam van mindkét rányalat kapcsán: a tartósság. Pontosabban, annak a hiánya. Primer nélkül percekenbelül összegyűlik a festék a szemhéjam redőiben, igaz, részben fedett szemhéjam van, így ez nem lepett meg. Primerrel kombinálva úgy tapasztaltam, hogy ha hagyok időt a primernek, hogy kicsit megkössön magában, a festéket is jobban megfogja, és kb 3-4 óra szép megjelenést tudok belőle kifacsarni, utána megindul a redőim felé.

A Cosmicba beleszerettem. Talán azt sem bánom, hogy alig pár órácskát tudok csak vele eltölteni egyhuzamban. Épp addig tart, amíg éjfélkor le nem jár a varázsige, és visszaváltozom szolid lánykává.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

hofeherkivi

2018. július 23.

A cosmic árnyalatot vettem meg a leárazáskor és én nem bántam meg. A szín baromi különleges drogériáshoz képest, önmagában is szoktam használni, de ha sima szemhéjpúdert viszek fel rá akkor egyfajta alapnak is tökéletes. Tény, hogy hajlamos egy idő után kicsit összeszaladni egy csíkba, de nem feltűnő szerintem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

buzavirag

2018. április 23.

Leárazva vettem, pár száz forintért. Többet nem is ér. Fura az állaga, amolyan mousse vagy nem is tudom, mint a kemény hab. 😃 Először ecsettel próbáltam felvinni, nem sikerült. Az ujjammal vittem fel. Nem mondanám pigmentáltnak. A 02-es doll face van meg, úgy gondoltam a hetkoznapokra jó lesz szempilla spirállal. Nekem egy idő után eltűnt a szemhejamrol, akkor alap nélkül volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

sebokbeus

2018. február 25.

Az essence téli leárazásakor vettem, nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos hiába. Próbáltam már alap nélkül és alappal is, de ugyanaz a baj, hogy csomókban összeáll a szemhéjamon. Tartósnak sem mondanám, egy idő után eltűnik.😟

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

turquoise_pianist

2018. január 7.

Imádnám a 03-as árnyalatot, de ugyanaz a problémám, mint amit már alattam említettek: mindegy, mit teszek alá, a legszuperebb szemhéjalap felett is összeáll egy csíkba kb. fél óra alatt, mert egyszerűen nem szárad meg :/ Így sajnos nem tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

pamutbojt

2017. november 17.

A boltban kézfejen kipróbálva valami csodálatos fényük és színük volt, így gondolkodás nélkül beszereztem a 01 angel, és a 02 doll face nevű árnyalatokat. Előbbi fehéres, utóbbi halvány rózsaszín színű, a csillámok nagyon-nagyon aprók bennük (ellentétben a 03-as cosmiccal), inkább mondanám irizálónak, nem glitteresek-csillámosak. A fekete leves akkor következett, amikor ugyanezt a fényt szerettem volna viszontlátni a szemhéjamon, de sehogy nem sikerült előcsiholni. Próbáltam alappal és anélkül, ecsettel és ujjal, vizesen és simán, szemhéjfestékre, bőrre, fehér NYX Jumo pencil alapra. Sehogy nem ment. Aki rájön a titokra, hogyan lehet hasonló eredményt elérni, mint a swatch, ne habozzon megosztani. Addig mindössze két csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 17.

Kimi

2017. szeptember 29.

Facebook-os posztban tetszett meg, pár nappal később rohantam is a Müllerbe és szerencsémre volt egy a 03 - Cosmic árnyalatból. Nem voltak túl nagy elvárásaim mégis csalódnom kellet. Nem hozta azt a minimális szintet se amire számítottam.. Pigmentáltság nulla, alapszínen pár csillámra számítsatok! Egyetlen pozitívuma hogy nem ül bele a ráncokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Hidratálók: Caprylyl Glycol