Essence

Ár:   950 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Regi108, az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2016. október 7.

Dúsít, göndörít,és hihetetlenül meghosszabbítja pillákat.

zsoxcore

2017. június 7.

Nagyon bevált, szerettem. Szép, fekete, ívelt, kicsit dúsabb pillákat csinált. Nem potyogott, nem kenődött el, jól bírta az egész napos strapát. Eddig akárhány spirált próbáltam az Essence kínálatából, bevált. Kár, hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Alexandra19

2016. július 14.

Egyszer vettem egy ilyen, 350 Ft-ért, és nagyon szerettem. Nem dúsított, de azóta sem volt egy olyan szempillaspirálom, ami ennyire hosszabbított volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 14.

ALettah

2016. március 3.

Dúsít, hosszabbít és göndörít - legalábbis ezt ígéri ez a csinos kis low-cost spirál. És hogy mit csinál? Színez és picit hosszabbít. Mondjuk ennyi pénzért nem is vártam extrém hatást, a bármilyen spiráltól elvárt minimumot pedig lazán hozza. Sajnos engem rövid pillákkal áldott meg a Fennvaló, úgyhogy nagyjából szemétlehordáshoz is muszáj fessem őket, hogy egyáltalán látható legyen, hogy van ott valami. A hétköznapi spirál kateóriában jó kis termék ez. Egy esti vagy látványosabb sminkhez viszont egy erősebb darab kell.
Előnye még, hogy nem irritál, nem potyog és szépen lejön bármilyen sminklemosóval.
De az árát így is full megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

De az árát így is full megéri.

alexa2591

2015. november 28.

Még 300 Ft-ért sikerült megcsípnem hát de mit ne mondjak nem ez a legjobb spirál amit használtam. Nekem is legfőképp az a problémám hogy a nap közepére már a szemem alá kerül a festék és nehezen tudom eltávolítani onnan.Ráadásul a második réteg után úgy összeragasztja a szempilláimat hogy tiszta csomós lesz az egész és alig bírom szétszedni őket. Nem mondom hogy pénzkidobás mert ennyiért szinte ingyen volt de biztos hogy nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 28.

levianyu

2015. szeptember 12.

Első nekifutásra nagyon jó volt. Szépen kinyitotta a tekintetem,megemelte a pillákat. Kitartott egész nap. Viszont ahogy sűrűsödött az állaga a pillák végén apró kis göbök jelentek meg ,amik 1-2 óra múlva a szemem alatt landoltak. Kifutó termékként vettem meg,így annyira nem sajnálom az érte kidobott pénzt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

ttenasz

2015. augusztus 13.

Szerettem, sokáig használtam. Aztán találtam tartósabbat ami nem pergett már a nap végén. Amúgy nem lenne vele gond mert jó a keféje és a színe is szép, erős fekete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

ritariot

2015. augusztus 10.

Akciósan megérte, de nem életem spirálja. Szépen hosszabbít és elválasztja a pillákat, de a tartóssággal gondok vannak. Dúsítani nem igen dúsit, bár ez annyira még nem is zavar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

lilabarsony

2015. augusztus 7.

A blackest black /lila/ volt a nagy kedvenc szempillaspiralom egy évig, hétköznapra tökéletes. Kicsit hosszabbít, nagyon kicsit dúsít és tényleg fekete.
5* mert tényleg olcsó és szuper kis mindennapi spirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

5* mert tényleg olcsó és szuper kis mindennapi spirál.

barva.lilla

2015. augusztus 2.

Semmi. Azon kivul hogy visz fel egy kis festeket nem csinal semmit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Semmi. Azon kivul hogy visz fel egy kis festeket nem csinal semmit.

szonjaonja

Korcsoport: < 18
2015. július 30.

Az árát azért megérte. Nekem ez az első szempillaspirálom, persze már kipróbáltam többet is. (barátnőimét, nővéremét) Pozitív: Egész nap rajtam van és nem pereg le, ami nagy előny. Fél éve megvan és még nem száradt be. Hosszú pillákat csinál és dúsítja is őket. Negatívum: Kicsit össze állnak a pilláim. Nehéz a belső pillákat kifesteni vele. A 4 csillagot megérdemli, de nem tökéletes! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. július 30.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol