Essence

Ár:   500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   1,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kalmaniki, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Kiszerelés:   1,7 g

"Állítsd össze saját must-have termékedet! 4 vagy 8 színű paletta várja, hogy személyre szabd őket. Húsz szemhéjpúder, öt pirosító és három ajakpúder közül választhatsz – számtalan hatással. Továbbá egy rózsaszín ajak primer az ajakpúderhez, egy highlighter és egy bronzosító, valamint egy fixáló púder. Egyszerűen válogasd össze kedvenc termékeidet, és használd a különleges klikk-módszert, a többfunkciós palettába helyezéshez."

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

kakaska

2019. május 7.

Nekem a 01 let it glow árnyalat van meg, nagyon szeretem, több rétegben kell ugyan felvinni, viszont nagyon látványos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

ilkaflora

2018. november 17.

UPDATE: eltévedt a véleményem, én erről a termékről beszéltem:
Bocsánat.

(Nekem a 01 my special highlight fantázianévre hallgató van meg, nagyon finom, enyhe fényű, nekem bejön a hétköznapokban, nem kell félnem, hogy túltolom :D szemhéjpúderként is bevethető ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

UPDATE: eltévedt a véleményem, én erről a termékről beszéltem:
Bocsánat.

Kence123

2018. július 29.

Highlighternek elég gyenge de szemhéjpúderként nem rossz. Ad egy kis fényt és a matt szemhéjpúdereket fel lehet dobni vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

missmomsen

2018. június 16.

Benéztem, és szemhéjpúder helyett ezt vettem, eredeti funkcióját is biztosan betölti, de szemhéjpúdernek tökéletes :D Tartós, nálam egy egész táncolós éjszakát is kibírt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

Pumi

2018. június 8.

olcsosaga ellenere egesz jo a minosege, de nem veszem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 8.

olcsosaga ellenere egesz jo a minosege, de nem veszem ujra.

kgretu

2018. április 28.

01 let it glow árnyalat van belőle és nekem nagyon tetszik! Szép,visszafogott fénye van. Highlighter mániás vagyok és hiányzott a gyűjteményemből egy ilyen finom darab. Ár-érték arányban tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

kalmaniki

2017. október 10.

Gyengén pigmentált, alig látszik, főleg az én kicsit sötétebb bőrömön. Nem valami tartós, hamar lekopik még az a kis fény is, amit hagy az arcon. A kiszerelése praktikus, az ára is baráti, de nekem nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

zsofien

2017. szeptember 30.

Kerestem egy olyan highlightert, ami nem olyan feltűnő, mivel suliba nem szeretem annyira az erős sminket. És ez pont az. Látszik, hogy van, de azért nem annyira szembetűnő. A legjobb benne a mérete, mivel így bedobhatom a táskámba is. Viszont nem túl tartós, de ezért az árért szerintem nem is kell csodaszert várnunk. Ár-érték arányban nekem teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Black Fairy

2017. szeptember 5.

550 Ft...

Egyébként nem vagyok elájulva tőle, túl természetes, olyan jelentéktelen...Én jobb kedvelem a "booomm a képedbe" highlightereket, ez még a "meh" kategóriában van bőven...Egyébként tartósnak tartós, nem peregnek a csillámok, de nem túl látványos...Persze vészhelyzet esetén gondolom jó valamire, vagy ha visszafogott sminkhez kell a highlighter - bár én olyankor inkább mattal megyek csak...

A lényeg, hogy minőségét tekintve kitűnő termék, de nem az én ízlésemnek megfelelő...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

550 Ft...

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.