Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Mahoney, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. november 18.

Bőrprobléma:   Tág pórusok

Kisimítja az arcbőrt, előkészíti azt a smink felvitelére és garantálja a smink hosszabb tartósságát. Hosszan tartó hatású, növeli a smink ellenálló képességét, kitölti a pórusokat.

sebojana

2021. április 15.

Ma vettem meg életem első primereként 750 ft-ért akciósan, gondoltam ennyi pénzt akkor is megér, ha semmire sem jó.
Mivel alapozót nem szeretnék használni ameddig csak elkerülhetem, a színezett hidratálókról pedig nem igazán hallottam jót, gondoltam egye fene.
Eddig nagyon tetszik, kellemes az állaga, az illatát sem érezni felvitel után, a tágabb pórusaimat pedig egy pillanat alatt eltüntette. Fedését illetően nem a legerősebb, de az igazság az, hogy nem is amiatt vettem meg elsődlegesen. Egyetlen hibája, hogy nekem kiemeli a bőröm szárazabb pontjait, de azt gondolom egy bőrradírral meg tudom oldani! :) Meglátjuk, hogyan bírja az egész napos szemüveg viselést/maszk hordást/orrfújást!!

Update: továbbra is nagyon kedvelem, kellemes viselet, de abból kiindulva, hogy mattít, egyáltalán nem "ragacsos". Ez nekem jó, mivel magában- esetleg a szemem alatt korrektor alá használom, viszont alapozó alá nem ajánlanám. Nem tartaná meg, sőt megkockáztatom, lehet le is dobná magáról.

Eddig 4* de csak mert hosszabb távon még nem tudom milyen lesz.

Update: marad is a 4*. Nem csodaszer, de jó. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 15.

Eddig 4* de csak mert hosszabb távon még nem tudom milyen lesz.

Update: marad is a 4*. Nem csodaszer, de jó. :)

aisz0811

2021. április 13.

Hát én ezt imádom! Nyilván nincsen fedése, mert egy primerről van szó, de nekem nagyon szépen egységesíti a arcbőrömet. Miután reggel felkenem a rutinom zárásaként a fényvédőt, ezt a csoda primert rakom fel, ami egészséges színt ad az arcomnak, elfedi a pórusaimat. Nagyon szeretem az állagát is, olyan, mintha vajat kennék el az arcomon, gyorsan és szépen el lehet dolgozni. Ami miatt 4 csillagot adok neki, az a tartósság, nyilván olcsó termék lévén a maszk alatt hipp-hopp lejön az orromról, viszont ez kb. minden BB krémről és alapozóról elmondható, amit eddig használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

virumiru

2021. március 17.

mostanában nehezen viselem a nehéz alapozókat az arcomon, gondoltam egy próbát megér. az állaga nagyon fura, bármivel is próbálkoztam elég nehezen eldolgozható. a fedése nagyon kevés de ez pont elég is lenne nekem. ha sikerült feltenni se tart sokáig az öröm, ugyanis undin összekukacosodik az arcomon, belegyűlik a pórusokba, és eszméletlenül átfénylik😭 szóval magában egy kalap 💩, még lehet primerként teszek egy próbát vele

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

nancy10

2021. február 17.

Én imádom!! Tuti újravevős. A rossz vélemények ellenére, nekem nagyon bevált. Kellemes mousse állaga van és szépen egységesíti a bőrt. Egy kevés fedést ad, amire nagyon jó az alapozót felvinni. Én közepes fedésű alapozókkal használom, így nagyobbá téve a fedést. Egyik kedvenc primerem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

Kingus.hu

2020. december 7.

Nekem nagyon nem jött be. Amikor felviszem furcsa érzete van az arcomnak és az alapozó ami más primerral jól működik, ezzel borzalmas. Még próbálgatom, nem szeretek pazarolni, de nem tetszik. És a fedése 0.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 7.

Mahoney

2020. november 11.

Az állaga, textúrája fantasztikus. Gyönyörűen terül, mintha selymet kenegetnék az arcomon. Viszont fedése nulla. Jó, primernek lévén nem is kell, hogy fedjen, de akkor miért tinted? Ez egy paradoxon.😂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 11.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Silica Dimethyl Silylate, Stearyl Dimethicone, Dimethicone, Glyceryl Dibehenate
Emulgeálószerek: Laureth-4
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone
Tisztítószerek: Laureth-4
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Tropolone, Phenoxyethanol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Bőrpuhító (emollient).