Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. szeptember 7.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Limitált kiadás

andrea91

2018. október 23.

Nekem a sötétkék nagy kedvencem ebből. Valahogy nagyon kifinomult szín, nem tudom hogy azért mert volt ilyen, vagy másért de ha látatlanban kéne tippelni, azt mondanám chanel. Nagyon könnyű vele dolgozni, a festék és az ecset is egy álom. egy rétegben is elmegy, 2 több mint tökéletes. Ha valakinek nem jött be, átveszem:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Hoagirl

2016. január 22.

Nagyon tetszett ez a trendkiadás, de mivel a kis tatyót, a parfümöt és az egyik rúzst is megvettem a kollekcióból, ezért a lakkokra már nem maradt büdzsém. Viszont karácsonyra egy nagyon kedves barátnőm meglepett két színnel is, a 01 Ahoy,boy! és a 03 Miss navy lapult a csomagomban. Mondanom sem kell nagyon boldog voltam, hiszen pont ez a két szín volt az, amire ácsingóztam. A kék egy nagyon különleges szín, remekül illik a koncepcióba, valóban klasszikus tengerészkék színben tündököl. A Miss navynál, csöppet leesett az állam, mert az üvegcsében én határozottan korallos beütésűnek láttam, de felkenve igazi retinaégető narancssárgává alakult át. Mivel nem erre a színre számítottam, nem is nagyon tetszett, de a végén megkedveltem, mert egy igazi vidám, nyárias szín, ami megmondom őszintén, így tél közepén nagyon jól esett annak ellenére, hogy a metrón néhányan elkerekedett szemmel, nyíltan elborzadva bámulták a kezeimet. :D Mindkét színből két réteg kellett a teljes fedéshez, az állaga pont kellemes, közepesen sűrű, könnyen kezelhető. Az ecsete lapított, nem túl vaskos, jól lehet vele bánni, a körömágynál is gond nélkül használható. A száradási ideje nálam már túllépte a limitet, úgyhogy rásegítettem egy kis Seché Vite-el, így az erek sem pattantak el az agyamban türelmetlenségemben. Nagyon tartós, igaz én alap és fedőlakkot is használok, így négy napig bírták, de több is volt benne, csak már meguntam és lemostam. Kedvemre való trendkiadás volt, az már biztos! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 22.

magdus.kis

2015. július 10.

Jómagam is a nude árnyalatot vettem meg, nagyon vártam, hogy lecsaphassak rá. Hamar szárad, nekem csak két rétegben fed szépen, s nem is a legtartósabb. Nálam ő egy a sok közül. Nem érzem különösebben, hogy valami extra lenne benne. Szép a színe az tény, de nekem az olcsóbb gél hatású lakkok jobban bejönnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

Annie4

2015. június 30.

A nude árnyalatot vettem meg. 04 crew first! A fantázianeve. Egész jól kenhető, gyorsan szárad. A tartósságáról mėg nem tudok mit mondani, mert kb fél órája kentem fel :) van essencetől más nude lakkom, de azok mind olyan sűrűek és csíkoznak. De ez nem, szóval mindenképp pozitív!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.