Essence

Ár:   2429 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Dea, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 21.

Kiszerelés:   13,5 g

Ez a holografikus szemhéjpúder paletta kilenc pasztell árnyalattal, púderes textúrával és magas pigmentációval rendkívül csillogó és extravagáns sminket eredményez. A holo hatásnak köszönhetően a színek árnyalatai a fény esésétől függően változnak, ezzel kölcsönözve neki egy igazán különleges megjelenést.

Ár: 2000 , Eladó: dotdorothea
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, posta
lillaszaszz

2019. december 9.

Imádom ezt a palettát , elkészepesztően szép és pigmentált szinek vannak benne . Minden nap használom. Viszont nekem negatívúm , hogy felvitelkor egy két szín eléggé potyog és nekem smink alappal sem maradt van egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

random

2019. augusztus 21.

a megjelenése óta szemezek vele, és végülis úgy határoztam, megveszem, mielőtt kivonnák véletlenül - még ha csak tartalékba is. hát nem tartalék lett belőle, sőt, többet használtam azóta, mint a rdel young rainbow shimmert. ahhoz képest ugyanis sokkal jobb a textúrája: kevésbé krétás, kevésbé száraz, és nem is annyira erős a fehéres alap, szóval highlighternek is jobb. egyelőre még csak önmagában használtam, ujjal felvive, illetve ecsettel eldolgozva, de szuper gyorsan kész tudok lenni, és jól mutat. még úgy ki akarom próbálni, hogy felviszek egy matt alapszínt, és arra ezt, hátha toppernek is jó... de eddig hibátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Mirabylia

2019. július 5.

Először visszaraktam. Aztán nagyon megbántam. Utána őrülten keresni kezdtem. Végül sikerrel jártam. az unikornisos árnyalatok miatt vettem meg, mert ilyenem még nincs. Ráadásul highlighterként kerestem ilyen palettát. Nem használtam túl sokszor, de imádom a színeit! Nemrég szereztem ilyen színű ceruzákat, amikkel ki akarom próbálni. Még sok kísérletezés vár rám ezzel a palettával. :)
A színei kellemesen gyöngyházasak. Az állaga enyhén krémesnek hat, nem szárazan porzik. Még csak ujjal vittem fel ,ecsettel nem próbáltam. Egyelőre biztosan a kedvencek között marad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

lenizsu

2019. május 20.

Nem a kedvenc palettám a márkától. Kicsit krétásak a színek, porolnak. Semmilyen ecsettel nem tudtam felvinni, ujjal viszont könnyen felvihető. A szemhéjon gyönyörű, sminkalappal fentmaradt egész nap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 20.

dorottya96

2018. december 15.

Remek kis paletta, magasan pigmentált színekkel amik gyönyörűen feldobják a sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 15.

cherry19

2018. december 15.

Tetszik tetszik, de egy kis csiszolnivaló van rajta azért szerintem.
Elsőként azért hadd dicsérjem meg az essencet, hogy ekkorát ugrott a szemhéjpúdereik minősége, ezeket már lehet is valamire használni, nem csak egy halvány leheletnyi színt tartalmaznak.

Amit szeretek benne: különleges színek, mind jól használható, nincs "töltelék" árnyalat, mind a 9 elég különböző, pigmentáció relatíve a helyén (árkategóriához képest mindenképp), napközben sem kopik meg rendes alappal, arcomon is egész jól mutatnak, a kartondesign nekem nagyon tetszik és a tükröt is határozottan értékelem

Amit annyira nem szeretek: kicsit olyan darabosak ezek a festékek, nem tudom egyenletesen felvinni ecsettel, ujjal fényévekkel jobban használhatóak, igazán jó hatást glitter primerrel lehet elérni, ami ugye extra lépés, amennyire is tetszik a csomagolása lehetne kicsit vékonyabb, így elég nagy helyet foglal az asztalkámon

Összeségében jókis kiegészítő paletta, betöltött egy rést a kollekciómban és végképp nem bánom, hogy megvettem, de egy picit még lehetne javítani rajta. Jó az irány, essence, csak így tovább!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 15.

Tetszik tetszik, de egy kis csiszolnivaló van rajta azért szerintem.

FirniglN

2018. november 20.

Az essence termékekhez képest nagyon pigmentált, sokkal-sokkal jobb mint amiket eddig próbáltam a márkától. Ráadásul elég nagy kiszerelésű, sokat kapunk a színekből. Ár-érték arányban abszolút megéri, plusz a csomagolás is gyönyörű. Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

bkata91

2018. november 12.

Ár-érték arányban bomba választás.
Sminkes vagyok, professzionális termékekkel dolgozom, de néha "elcsábulok" pár alacsonyabb kategóriás terméknek. Java részt mindig megbánom,majd tesztelés után unoka húgaimnak ajándékozom. De ezt.... ezt a palettát egyszerűen IMÁDOM. Szuperül fel lehet dobni vele a füstös szemet, valamint szinte minden alkalmi sminkbe be tudom építeni. Még egyet be fogok szerezni, mert tuti hamar el fogják kapkodni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Ár-érték arányban bomba választás.

silver

2018. szeptember 23.

Több irizáló palettám is van, ár-érték arányban egyértelműen ez a legjobb. Összesen 13,5 g terméket kapunk, tehát a 9 szín mindegyike 1,5 g. A paletta ára 2500 Ft alatt van, ami szerintem nagyon megéri.

Tetszetős, jó minőségűnek kinéző karton csomagolás, 12,5*12,5 cm, mágnesesen záródik, belül tükörrel. Az árnyalatok ezúttal fantázianeveket is kaptak, melyek oda is vannak nyomtatva. (Nem mintha ez bármennyiben befolyásolná a termék minőségét)

A színek többsége gyöngyházas pasztell alapszínű, és színesen irizál. Különféle színű alapra applikálva egész máshogy néznek ki. Kicsit puhább állagúak, de nem porzanak.

whipped: barackos
pistaccio: zöld
sunny daze: pezsgőszínű
silver lining: pink
blooming: előzőhöz nagyon hasonló
sweet dreams: korall/kék (?)
in the clouds: kék
escape: menta/arany
dreamy: kék

Mindenkinek ajánlom, hogy csekkolja le; ha nem magának, akkor pl. fiatal lánynak ajándékba is jó ötlet szerintem.

U.I.: nem, senki nem fizetett nekem ezért, tényleg nagyon tetszik :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

whipped: barackos
pistaccio: zöld
sunny daze: pezsgőszínű
silver lining: pink
blooming: előzőhöz nagyon hasonló
sweet dreams: korall/kék (?)
in the clouds: kék
escape: menta/arany
dreamy: kék

U.I.: nem, senki nem fizetett nekem ezért, tényleg nagyon tetszik :D

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Gombaellenes tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.