Essence

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: novak.v, Módosítva: 2016. február 26.

Kiszerelés:   7,5 g

A két night club glamour to go szemhéjfesték paletta tökéletes csillogást garantál nyolc árnyalatával és biztos, hogy a legapróbb parti táskában is elfér, praktikus mini formájának köszönhetően. Nyolc árnyalat, amely porszerű textúrájával és számos lenyűgöző hatásával trendi éjszakai sminket garantál.

Elérhető két verzióban, ecsettel és szivacsos applikátorral.

Priscilla

2015. január 19.

Még 2013ban kaphattam áprilisban a születésnapomra, kék verziót. Nem kapható már, de azt kell mondjam nem is baj. Nem egyformán pigmentáltak, a két és a fekete jó. Többi hitvány. Alap, ecset, vizes ecset ide oda...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 19.

Lyzike

2014. augusztus 22.

A kékes paletta van meg nekem, még a leárazáson vásároltam meg. Nagyon meg vagyok elégedve, eléggé pigmentált. Néha vizes ecsettel is felviszem, úgy jobban kiadja a színét :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

love_cinderella

2014. július 7.

A kékes árnyalatú van meg, jól pigmentált, szép sminkeket lehet vele készíteni a visszafogott nappali sminktől kezdve a bulis sminkekig. A tartóssága nem rossz, de egy idő után hajlamos beleülni a ráncokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

Erika01

2014. május 27.

Nekem a kekes arnyalatu paletta van meg. Nagy problemam nincs vele azt leszamitva, hogy nem all a paletta valtozatos szinekbol. Igazabol a vilagosabb es sotetebb kek arnyalat miatt vettem meg es en mielott hasznalom feher szemhej alapra/szemceruzara viszem fel igy pigmentaltabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 27.

zsoxcore

2014. április 13.

Mind a két Night Club palettát megvettem a kiárusításon. Alap nélkül szinte alig látszik a színe, viszont alappal már vállalható :) Szokásos Essence szemhéjpúder minőség (szerintem). Úgy vettem észre, hogy tud ez a márka 'erősebb' szemhéjpúdereket gyártani (de ezek nem feltétlenül azok)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

Euts

2014. április 9.

Semennyire nem vagyok elégedett, mondjuk 350-ért nem is lehetett volna másra számítani, igazából sejthettem volna, hogy ez lesz, de ránézésre annyira megtetszett (+ az ára is :D ), hogy nem tudtam otthagyni (pedig jobb lett volna.)
Bármilyen ecsettel próbáltam felvinni a szemhéjamra (próbáltam natúr felvinni, de volt, hogy előtte alapozót tettem szemhéjra) lepergett a fele az arcomra, azzal a mozdulattal ahogy megpróbáltam óvatosan letörölni az arcomról szét is kenődött és ottmaradt (jó, tonikkal le lehetett szedni), csak kellemetlen, hogy indulás előtt 10 perccel ott állsz a tükör előtt összevert szomorú panda sminkkel.

Inkább maradok a drágább, de megbízható szemhéjpúdereknél, bár azt csak ritkábban tudok venni, de legalább nem pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 9.

Krémmániás1106

2014. március 6.

Nekem a kékes szürkés van meg, nekem nagyon jól szuperál! Erőteljesek a színek amiket próbáltam belőle. Én alapozok, majd púder, utána kenem a szemhéjpúdert. 350ft-ért ajándék volt. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 6.

Dorka93

2014. február 10.

04 es palettát vettem meg szintén 350 ft-ért. Dobozáról nekem a gyerek arcfestékek-kislány játék smink paletták jutnak eszembe.. Nagyon sok feketés- szürkés palettám van, de ebben megtetszett a világoskék szín és az aranyos szürke és kékes szürke. Eddig a kezemen próbálgattam őket nem valami erősek, szóval nem hiszem, hogy amikor buli lesz ez kap majd főszerepet.. inkább majd valamit csak kiegészít vagy füstösít.. Nem mondom, hogy pénzkidobás de a csodaszertől Pécs-Makó távolságban van.. szóval 2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Kormó

2014. január 25.

04 already midnight van meg. Olyan mennyiséget a szememre kentem, hogy az nevetséges, és alig látszik. Próbáltam különféle ecsetekkel, ujjbegyemmel, nedves ecsettel, de egyszerűen nem látszik normálisan. Alá egy kis primert is kentem, de nem segített. Majd max nyáron mikor a hőségben szeretnék valami minimál sminket. Akciósan vettem, 350 Ft volt. És pontosan annyit ér :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

Mozart

2014. január 22.

A lilásat vagyis a 03 dance-til-down-t vettem meg. Szerintem pontosan olyan az állaguk, tartósságuk stb, mint az essence mono szemhéjpúdereinek. Teljesen áron sose érdekelt, de így 350-ért ajándék volt. Egy aranyos kis paletta.
Nem bírtam ki és megvettem a sun club-os palettát is, ami viszont nagyon tetszik:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.