Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. március 1.

Kiszerelés:   3,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

A bestseller rúzs mostantól nude árnyalatokban is kaptahtó. A krémes textúra kellemes viselet az ajkakon, és hosszantartó színt biztosít a világostól egészen a barnáig. Természetes szépség - mindenki talál magának való árnyalatot.

5 színben kapható

Ár: 1000 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Próbáltak, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Nude rúzs és szájfény csomag (Essence, Revolution, Trend it up)
Ár: 2500 Ft + posta , Eladó: Kheni
Állapot: kb. 2x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: fizetés banki utalással, személyes átvétel Debrecenben, ajánlott posta, postán maradó, Foxpost
SabMon

2019. július 22.

A màlyvàs àrnyalatúak jönnek be, a vilàgosabbak olyan JLo-s 2003-ból. Nekem tetszik az illata, nem tinèdzser sminkcuccos- vaníliàs. Krèmes, nem szárítja az ajkakat, de akkor ingazàn szép, ha ajakhidratàlót hasznàlunk mellette (ez matt rúzsoknàl szerintem eleve elengedhetetlen, különben szàraz, ràncos lesz az eredmèny). Ajakceruzàval hasznàlva igazi tömött, vastag ajkakat lehet vele varàzsolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 22.

Geniii

2019. február 14.

05 Cool nude árnyalat.
Alig pigmentált, nem tartós, rossz a szaga.
kidobtam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

05 Cool nude árnyalat.
Alig pigmentált, nem tartós, rossz a szaga.
kidobtam

mumini

2019. február 13.

Alapjáraton szeretem az essence termékeit, de ez a rúzs nekem nem jött be. Meggyűlik a száj apró redőiben, kiemeli a száraz részeket (sőt még szárítja is az ajkakat) és viselni is kellemetlen, sajnos a színt sem találtam el, a porcelain doll árnyalattal egy vizihullára hajazok, de ez nem a termék hibája, úgyhogy nem vonok le érte pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

Lushlife

2018. december 28.

Nekem a 02es arnyalat van meg es nem szeretem nem tartos es kiszaritja a szam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

Nekem a 02es arnyalat van meg es nem szeretem nem tartos es kiszaritja a szam

Carson32

2018. december 18.

A 09 Cool Nude árnyalatot használom. Hétköznapi sminkhez tökéletes! Nem tart hosszan egyáltalán, de ettől függetlenül tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 18.

lohnerniki15

2018. november 14.

02 Porcelain Doll tulajdonosa vagyok, nagyon szeretem, kellemes színű, jó állagú, viszont nem annyira hosszantartó és nem jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

Mariella

2018. október 9.

Szépek színek, valódi nud szinek, nekem a 05 cool nude árnyalat van meg. Hosszantartónak nem nevezném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 9.

blanzsi

2018. július 23.

Nekem a MATT 08 van meg belőle és imádom!!
Mindig használok ceruzát is hozzá így hosszabb az élettartama néha rá kell javítani de amúgy nagyon jó kis rúzs!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 23.

Nekem a MATT 08 van meg belőle és imádom!!

Nindzsuuu

2018. július 23.

Kis cuki csomagolású szép színek. Nem annyira tartósak. De ennek ellenére nem rossz termék.

TimyeK

2018. július 2.

08-as mályvás-szürkés illetve a legsötétebb, csokoládébarna árnyalat van meg. Az előbbit imádom, de a csokibarna abszolút nem vált be. Alapvetően nagyon jól pigmenált, kellően krémes rúzsok remek áron, a mályva szépen terül és bármikor szívesen hordom. A csoki viszont csíkoz és foltosan fog, nem is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag