Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: kincsö, az összetevőket feltöltötte: Nymeria94, Módosítva: 2016. szeptember 16.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2014 szeptemberi limitált trendkiadás

01 pretty pink dirndl02 sweet purpleline03 i hol di mit'm traktor ab és 04 holz oder michel? árnyalatokban kapható

ipszilonze

2016. június 7.

Rengeteg színt szereztem annó be, tetszett, hogy mindenféle árnyalatban lehetett/lehet kapni. Elég hamar beszáradtak, de olcsó, és az ecseteiket külön imádtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 7.

alexandra95

2015. november 25.

Nagy rajongója vagyok/voltam az Essence körömlakkoknak,szín,fedés,tartósság mind szuper.
Az ecsetet külön szeretem,pont passzol a körömhöz,2 húzással mindig megoldottam a manikűrt.
Viszont nem rég rájöttem,hogy rövid idő után a lakk az üvegbe besűrűsödik és szinte menthetetlen.
Így legközelebb max. egyet szerzek be,amit gyakrabban használok,sajnálnám kidobni őket,mert ezenkívül csúcs szuperek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 25.

biankanagyvari

2014. december 9.

Szépek a színei, és viszonylag jól fed, de sajnos nagyon nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 9.

Szépek a színei, és viszonylag jól fed, de sajnos nagyon nem tartós.

Paris

2014. november 28.

Szeretem a lakkjait, szép színük van és olcsó:) a tartósság nem olyan jó, de fedőlakkal az enyém kibír 5 napot, a 6-on kezd el lekopni.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 28.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.