Essence

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: szaboreka0529, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 20.

9 meleg tónusú, fémes szemhéjtpúdereket tartalmazó paletta tükörrel.

jpburn

2019. december 27.

Az essence sminkpalettáivel kezdtem a sminkelést és a mai napig meg vagyok velük elégedve, kicsit porzanak de pigmentáltak a színeik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 27.

Dorci19

2019. július 25.

Ezt a változatot eddig csak a Müllerben láttam. Hétköznap munkába szinte csak ehhez nyúlok reggelente, szép pigmentált színek igaz kicsit porzik és lepotyog a szem alá de az korrigálható. Talán egy matt átmeneti barna szín amit hiányolok belőle de ez csak saját preferencia :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Tabita

2019. március 16.

Imádom. Csodásan pigmentált, gyönyörűek a színek, a nap végén pontosan olyan a szememen, mint reggel, amikor felkentem. Ráncokba nem ül bele (természetesen alapozó felé használva), akkor porzik, ha jól odateszek belőle, de lesöpröm, és folyt. köv. Kifejezetten ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate