Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: eo, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. június 9.

2013 február-márciusi trendkiadás

Ez a finom highlighter púder biztosítja a tökéletes befejezést a tökéletes Óz a hatalmas sminkért. Finom textúrája enyhe csillogással gyönyörűen hat az arcodon, a nyakadon és a dekoltázsodon – és nem csak Theodora-nak, Evanora-nak és Glinda-nak. Betű domborműve abszolút szemet gyönyörködtető.

01 the great and powderful árnyalatban elérhető

Kiszerelés: 10 g

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Glara

2013. március 15.

Kipróbáltam, mert nagyon megfogott a mintája. Sajnos csalódtam, alig van fénye, és a natúr színe nem is látszott meg a bőrömön, így nem is vettem meg. Talán nyárra, diszkrét fényhez az arcra beválhat, highlighter-nek nem javaslom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol