Essence

Ár:   900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. október 7.

Csomómentesen dúsító szempillaspirál. A nagy elastromer kefe beépített tartállyal óriási pillákat eredményez csomósodás nélkül.

kalmaniki

2016. augusztus 13.

Kiárusításon vettem 350 Ft-ért, de annyit se ért meg. Rengeteg festéket vett fel a keféje, tocsogott a festékben, összetapasztotta a szempilláimat, nem száradt meg a festék, mindenhova elkenődött, gusztustalanul nézett ki a végeredmény. Vártam vele 2 hónapot, hátha szárad kicsit a festék, de reménytelen volt a helyzet, így kidobtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Szancs96

2016. június 6.

Nekem nagyon nem vált be, túl sok festéket vesz fel és csomós marad a szempillámon, ha esetleg megszárad végre. Még 1-2 óra után is fogott. Csak áll a polcomon, várok vele a csodára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 6.

kisviktoria

2016. május 12.

Imádtam! Sajnos amikor újat akartam venni, nem találtam, remélem gyártják még. Gyönyörűen dúsít és hosszít is, tényleg szép mély fekete a színe. A keféje is az egyik legjobb, amit valaha használtam. Nekem bejön a dundi kefe, könnyű vele dolgozni. Tartós, tökéletes, 5***!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 12.

nancyangel

2016. január 29.

Az eddigi legjobb spirálom!

Dúsít, gyönyörűen fekete és nem ragad!

Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

Az eddigi legjobb spirálom!

Dúsít, gyönyörűen fekete és nem ragad!

Csak ajánlani tudom!

vadvirag919

2016. január 27.

Impulzus-vásárlás volt. A kukában landolt... Nem teljesen emlékszem, h mivel verte ki a biztosítékot, de a keféje borzalmas volt és összetapasztotta a pilláimat, nekem meg nincs időm másik kefével választgatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

egynevetsefogadel

2015. november 15.

Lehet hogy csak én fogtam ki egy jó darabot,de nekem kifejezetten tetszik :) a Müllerben vettem kb 1000 ft-ért és hosszú idő óta először úgy vettem kozmetikumot hogy nem néztem meg előtte KM-en! Ebből már csak 2 db volt a polcon,pedig nem volt akcióban sem,gondoltam beadom a derekam,biztos nem lehet rossz ha abból hiányzik a legtöbb (ritka pillanat az ilyen nálam).Szép erős fekete színe van,a keféje nagy szilikon.Igaz kicsit ügyeskedni kell vele hogy egyenletesen oszlassuk el a pillákon a festéket (ahogy korábban is írták kicsit sokat vesz fel egyszerre),de nekem egyáltalán nem maszatolódik,hamar megszárad és szépen keretezi a szemeimet :) Ebben az árkategóriában teljesen jó szerintem.Nem egy csodaszer,de teljesen megállja nálam a helyét és 1000 FT-al nem buktam volna nagyot akkor sem ha nem válik be,mert a keféje tökjó,biztos használtam volna másik festékhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

kisenikoke

2015. október 25.

El nem tudtam eddig képzelni, hogy lehet egy szempillaspirál igazán vacak...
KUKA!!!
Rengeteg vesz fel az ecset, hiába vettem le belőle és használtam bőszen hogy kapjon esélyt, na meg fogyjon. És semmi! KUKA
Nem száradt meg, egy csomó idő után is fogott.
Szempilláimat extra csúnyán a sok festék összetapasztotta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

El nem tudtam eddig képzelni, hogy lehet egy szempillaspirál igazán vacak...
KUKA!!!
Nem száradt meg, egy csomó idő után is fogott.
Szempilláimat extra csúnyán a sok festék összetapasztotta.

Heloise

2015. augusztus 17.

Nagy reményeket fűztem hozzá, hogy ennek is majd milyen klassz lesz a szilikonos keféje (a Catrice Ultra Black-je verhetetlen), de sajnos nagy csalódás volt. Összetapasztotta a pilláimat, pici apró kis csonkocskákba, úgy néztem ki mintha nem is lenne szempillám, vagy legalábbis egy hosszú uszodázás után vizesen jöttem volna ki a medencéből. Szörnyű.... Úgy mentettem meg a kukától, hogy magát a festéket még elhasználom, de a Catrice elhasznált fejét csavartam a tetejére...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Hidratálók: Butylene Glycol