Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 450-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. július 13.

Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 450

Ápoló ajakolaj, mely jojobaolajjal gazdagítva hosszantartó hidratálást nyújt.

Ár: 450 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Wonderwoman91

2020. július 6.

Akciósan vettem a sárgát, valóban kicsit ragacsos, de hatásos, jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Akciósan vettem a sárgát, valóban kicsit ragacsos, de hatásos, jól hidratál.

Georgina11

2019. január 5.

Az illata tetszik, egészen hatásos, de zavaró hogy ha pl. este felkenem, még reggel is ragacsos a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

Katsu

2018. március 6.

Pár hónapja láttam meg egy rossmanban az akciós cuccok között. Néha még itt- ott látok annak ellenére, hogy már kivonták a forgalomból. Nekem a piros van meg. Este szoktam felkenni és reggel hidratált ajkakkal ébredek. Az eddigi ajakápolóimat lekörözte, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 6.

vvivien

2018. január 5.

Jól hidratál, az ajkakon tényleg nincs színe és elég sokáig fen marad

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 5.

Jól hidratál, az ajkakon tényleg nincs színe és elég sokáig fen marad

jajanna

2017. december 23.

Rettenetesen sajnálom, hogy nem gyártják többet. :((( Nagyon szerettem ezt az ajakolajat! Kellemes a textúrája, nem ragad túlságosan és ápol. Emellett az illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

Ennie86

2017. szeptember 24.

Egy ideje szemezgettem ezzel az ajak olajjal, de valahogy mindig kimaradt a kosaramból. Múlt héten láttam hogy akciós. Eljött az én időm! :)
Megvettem a 02-es árnyalatot ami enyhén rózsaszínes. Az illata valami fantasztikusan jó! :) A hatását is nagyon megszerettem, bár féltem az olaj alaptól. Egyáltalán nem ragad és szép fényt kölcsönöz a számnak. Puhít és hidratál. Pár nap múlva a 01-es árnyalat is jött velem haza. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Nitu123

2017. augusztus 16.

Nagyon megszerettem ezt a terméket, igaz nemrég szereztem be, de már az első használat után megpuhította az ajkam és kellemes hidratált érzést adott. Sok ajakápolót kipróbáltam már, de egyik sem volt az igazi, sajnos hidegben és melegben is ki van száradva a szám... Remélem az őszi - téli időben is ilyen kellemes lesz az érzés :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

izabella73

2017. július 13.

Nagyon szeretem, jól ápol, hidratál, szép fényt ad, de főleg az tetszik benne hogy nem ragad. Nem csak télen, még nyáron is könnyen kiszárad a szám, de ez mindig segit, rögtön puha ajkakat varázsol. 02es pinkes színű van meg, igaz itt a színnek nincs nagy jelentősége, mert nem igazán színezi az ajkakat, de nem is arra a célra vettem. Ajak ápolónak viszont számomra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 13.

viviennoo

2017. július 12.

Nekem a 03-as arnyalat van meg, a 2.-at hasznalom belole, en nagyon szeretem. Sajnos elegge kiszaradnak mindig az ajkaim, de nekem szepen rendbe teszi. Mikor fenn van, nem ragad, igazabol nem is nagyon erzem, hogy van valami az ajkaimon. Es egy elozo hozzaszolo velemenyevel egyetertek, en is sokszor ejszakara hasznalom es en is erzem meg reggel is, amellett, hogy szep, puha lesz tole :) ez a 2. kedvenc ajakapolom. Ugyhogy tuti, hogy ujra fogom venni

fél éve írtam a véleményt, azóta már kb 5-öt elhasználtam!! nagyon jóó! :D és azóta az első számú ajakápolóm, csak ezt használom. nagyon remélem, hogy nem fogják kivonni a forgalomból :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Hannabeutygirl

2017. július 1.

Nagyon nagyon szeretem, télen az ajkaim megmentője volt. Már egy tubust elhasználtam, jelenleg a 2. felénél tartok. 700 vagy 900 forintért magyon megéri. Majdnem egy évig kitart, hiába használom minden este. Utcára nem gyakran hordom, nem vagyok szájfénypárti, de ha csak egy kis apróság kell az ajkaimra akkor tetszik! Nagyon szeretm, mindenképpen újraveszem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

Antioxidánsok: BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.