Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2018. január 17.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1299

Szivárvány az arcodon! A szivárvány színeit tartalmazó highlighterrel igazán egyedi, irizáló, prizma hatású fényt kap az arcod.

Ár: 1299 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Idk

2018. szeptember 9.

Nagyon cukin nézett ki és hát éppen hulla fáradtan hétfő este télen az egyik barátnőmmel sétáltunk el a rossmannba ami van vagy 5-6 km re tőlünk az orvostól jövet ahol szereztem magamnak igazolást mert eljátszottam hogy beteg vagyok hogy kipihenjem magam. Ebben a félhulla állapotban lakaptam a polcról és hazajött velem pedig amúgy szerintem soha nem vettem volna meg. Nem használok hétköznapokra highlightert ezért sokáig hozzá se nyúltam aztán mivel általában én csinálom alkalmakra a barátnőim sminkjét a kezembe akadt ez, és ugyan a sajátomat nem ezzel csináltam de vagy 2-3 barátnőmnek igen. És annyira jól mutattot meg sokan dicsérték is. Szóval jóban vagyunk de azóta sem volt alkalmam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 9.

vador

2018. április 28.

Rajtam a színek összekeveredve kissé szürkés hatásúak, ebből kifolyólag úgy nézek ki tőle, mint valami glam rock bádogember. (Még nem döntöttem el, hogy ez nekem tetszik, vagy sem.)
Az kifejezetten bejön, hogy erősen csillámos, azt már kevésbé, hogy az említett csillámok kb. fél óra után vándorútra kelnek, pár órán belül pedig a semmibe vésznek.
Annyiban nem bánom, hogy (kiárusítva) megvettem, hogy mint tárgy, boldoggá tesz, a szememre kenve objektíve szép, ill. természetesen mert ha nem vettem volna meg előbb-utóbb, felfordultam volna a kíváncsiságtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

csillamunikornishercegno2003

Korcsoport: < 18
2018. április 20.

Akciós volt, gondoltam egy próbát megér. Hát jól gondoltam. Nagyon szép színei vannak, a színek külön-külön is nagyon szépek, együtt se hagynak cserben. Ár-érték arányban nagyon jó, csakúgy, mint az essence-es termékek többsége. Természetesen van jobb, szó se róla, de az nem 1300 ft-ba kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 20.

Ralynna

2017. december 22.

A rainbow hype miatt vettem meg, de egész jó. Összekeverve használom, úgy olyan pezsgős-sárgás színe lesz, nekem jól áll.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

HannK

2017. december 13.

Annyira nem rossz, a szinek eleg halvanyak ed nekem nagyon gyorsan fogy. Osszessegeben jo de nem veszem ujra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 13.

R3kaBarta

2017. december 2.

Nekem nem elég tartós,de ezt leszámítva tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

Nekem nem elég tartós,de ezt leszámítva tökéletes.

Hopi

2017. október 12.

Nem terveztem megvenni, mert nagyon extrémnek tálaltam a külseje alapján, de gondoltam a tesztert kipróbálom a kezemen. Lesokkolodtam a próba után, hogy milyen gyönyörű! Ha már G napok volt, nem hagytam ott. Tesztelgetem, probalgatom; egyelőre meg vagyok vele elégedve. Fixáló púder fölé kenve nekem nagyon tartós, kibírja a napot. Lehet vele finoman is dolgozni, de akar drámai hatást is el lehet vele érni. Biztos nem fogom használni minden nap, de ha egy kis csillogásra vágyom hű társam lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Imola78

2017. október 10.

Nagyon pigmentált, és szép a színe is.Az az egy gondom van vele, hogy hamar lekopik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 10.

zsofien

2017. június 16.

Nagyon szerettem volna már egy szivárványos highlightert, úgy döntöttem, hogy adok neki egy esélyt. Hát, nem vagyok teljesen megelégedve. Tényleg szépek a színek és látszik is felvitel után, de nem tartós, úgyhogy nem jár az 5 csillag. De könnyű felvinni, a színeket külön-külön is lehet használni és lassan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

FruzsiLiptak

2017. június 15.

Hipercuki, szép, tartok, nagyon megszerettem. A színek nem túl élénkek, tökéletes az arcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Hidratálók: Magnesium Stearate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.