Essence

Ár:   889   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2014. január 16.

Ár:   889
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A hatékony pattanás elleni tonik púderrel gazdagítva az arctisztitó folyamat ideális befejező lépése lehet. Felveszi a harcot a pattanásokkal és mitesszerekkel, illetve a benne található púderszemcséknek köszönhetően hosszantartó matt hatást nyújt az arcbőrnek.

Használat előtt felrázandó. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ayanna

2018. április 17.

Én nagyon szeretem, úgy látom, hogy sokat segített a bőrömön. Kevesebb pattanás és mitesszer jött ki az arcomon, aminek nagyon örülök. Sajnos, legutóbb nem volt belőle a boltban, de ha találok egyszer, tuti, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

vikus159357

Korcsoport: < 18
2017. február 21.

nekem az a bajom vele hogy nem valami eros egy kicsit olyan mitha sima vízzel kenném át az arcomat a pattanásokkal kapcsolatban nem vettem észte kulonosebb változást de a bort joll mattítja

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 21.

jennihfer

2017. február 11.

Azt nem tudom, hogy kifejezetten ennek a terméknek vagy az egyéb arcápolási rutinjaimnak köszönhetően, de csökkentek a kialakuló pattanásaim. Szeretem termék, most érek az első végére, ha nem jön velem szembe jobbnak tűnő amit szívesen kipróbálnék, gondolkodás nélkül újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

hivettivy

2017. január 2.

Extra zsíros és pattanásos a bőröm. Szeretem ezzel átmosni, hidratál, nem túl erős az illata/szaga, tisztít és frissít. Napi arcápolási rutin tagja lett. Én már nem találom müllerben, rossmannban én hoztam el az utolsót. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

eevelin

2016. december 29.

Pattanásaim miatt vásároltam. Teszi a dolgát, a pattanásaim szépen eltűntek, a tisztító hatása is bevált, bár az illata számomra kicsit fiús. Eleinte csak ezt használtam, de glamur napokon vettem egy garnier 2 fázisú micellás vizet, így hol ezt használom hol azt. A púderes hatást én nem vettem észre.
Az illat és a púderes hatás hiánya miatt levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Az illat és a púderes hatás hiánya miatt levonok egy csillagot.

HDorina

2016. december 28.

Kíváncsivá tett hogy egy púderes arctoniknak milyen hatása lehet mert előtte nem láttam ilyet. Frissítő hatása van de a púdernek semmi különlegességét nem vettem észre. Nem húzta össze jobban a tág pórusokat és nem is mattított jobban mint bármelyik zsíros arcbőrre való tonik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 28.

elina555

2016. június 16.

Sokat gondolkodtam milyen èrtèkelèst írják. Vegyes èrzèseim vannak vele kapcsolatban. Eleg problémás lett a bőröm (abba hagytam a fogamzásgátlót) azelott elegendo volt. Most is eleg jól számítja a pattanasokat. Csak nehezen tuntetu el oket. Viszont ha felhasználók akkor meg katasztrofalisabb a bőrön allapota :-) ugyhogy 4 csillagot megérdemli meg megegy felet is mert harcol a problémám ellen :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

FKingu

2016. május 11.

Gyorsan kerestem egy tonikot, és ez landolt végül a kosaramban. Otthon vettem csak észre, hogy tartalmaz alkoholt, de azért elkezdtem használni. Egyáltalán nem vált be, szerintem nem is mattított túlságosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

Dalma0802

2016. április 17.

Már az illatával is elnyerte a tetszésem. Hatásaiból egyedül igazából csak a mattítást vettem észre, a pattanások meg csak jönnek... :|

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Ennie86

2016. február 22.

Már a sokadikat használom el belőle. Teljesen meg vagyok elégedve. Nem csíp, nem szárít és valóban elég sokáig mattít. A púderszemcséket nem lehet észrevenni. Ez a kis extra benne, ha úgy vesszük. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 22.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.