Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. december 30.

• Enyhén hajlított keféje lélegzetelállító volument biztosít
  • Minden egyes szempillát elér, ezáltal megnyitja a tekintetet

Reni666

2018. március 29.

nekem bevált :) olcso es jo .
szép nagyok lesznek a pillaim töle .
már a 4 tudust használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

nekem bevált :) olcso es jo .
szép nagyok lesznek a pillaim töle .
már a 4 tudust használom :)

gerda76

2017. november 15.

nagyon sok szempillaspirált használtam már, többezer forintokért is, de nekem ez hozta el a legjobb hatást... alapvetően rövid, egyenes szempilláim vannak, de ez annyira bevált, el se hittem, hogy ezt is ki lehet hozni a pilláimból

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

susieesonic

2017. október 31.

egyáltalán nem tartós, potyog

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

egyáltalán nem tartós, potyog

kismacska00

2017. szeptember 19.

Nagyon esetleges a végeredmény, sokat kell trükközni vele, hogy elfogadható szempillákat fésüljön. Rengeteg sok festéket vesz fel, azt le kell húzogatni. Összetapaszt, azt szét kell fésülni. A hosszabbító hatás néha jól sikerül, néha nem. Ennél is szerencsésebb esetben ez a két szemen két teljesen különböző hatást eredményez. Aztán ha nagy nehezen elkészülök, lepereg és felkenődik, más baj nincs is vele :D

Azt viszont szeretem benne, hogy göndörítve hosszabbít. Meg hogy 350Ft volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Azt viszont szeretem benne, hogy göndörítve hosszabbít. Meg hogy 350Ft volt.

Yume

2017. július 11.

Szép az INCI-je és ár-értékarányban teljesen megfelelő.
- mélyfekete a színe
- egy kis gyakorlás után könnyű használni a kefét
- tartós
De!
- hamar beszárad
- semmilyen "drámai" hatást nem lehet vele elérni
Egynek elmegy spirál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.

Szép az INCI-je és ár-értékarányban teljesen megfelelő.
- mélyfekete a színe
- semmilyen "drámai" hatást nem lehet vele elérni
Egynek elmegy spirál. :)

v.alexandra27

2017. május 15.

Szerintem tényleg olyan babás lesz tőle a végeredmény, jól szétválaszt és hosszít. Nem a legtartósabb, de egy egyszerű hétköznapra nekem megfelelő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

shining

2017. március 21.

Szerintem az arahoz kepest egesz jo. Bar vigyazni kell mert tul sok festeket vesz fel a kefeje es le kell huzni a felsleget :\ de nem pereg le napkozben a pillaimrol a festek szoval tartos. Van nala jobb is de lenyegeben elegedett vagyok mert szepen ivel:))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

KatalinKelemen

2017. március 20.

Borzalom! Összeragasztja a szempilláim, amitől még rövidebbnek tűnnek. Pár óra után elmaszatolódik, viszont kifejezetten nehéz lemosni, pedig olajat használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

citronella

2017. március 1.

Ez a spirál tökéletes! Nekem pont ez a nagy,hajlított kefe vált be a legjobban,nem kenem vele össze magam (elég nagy szemem van) és gyönyörűen szétválasztja a pillákat. Emellett megemeli,íveli,dúsítja és gyönyörű fekete színt ad nekik. Mindig megkérdezik,hogy tudok ilyen szép szempillákat csinálni,amikor ezt viselem. Egyetlen bajom a tartóssága,bár az Essence spirálok nálam tartósságban nagyon rosszul muzsikálnak és az a többihez képest még jól teljesít,de egy vízálló spirállal szoktam orvosolni (ugyanettől a márkától) és így sikeresen kiküszöböltem ezt a problémát is,úgyhogy ezért nem vonok le pontot. Nagyon szeretek kísérletezgetni,de ez maradandó kedvenc lesz,remélem nem fogják kivonni. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

bessie

2017. február 21.

Mivel a Lash Princess False Lash Effect szempillaspirálja nem nagyon jött be, ezért úgy döntöttem nem hallgatok senkire, én választom ki ezútal a terméket. A helyi Rossmannban szerencsére pont egy helyre vannak kitéve, úgyhogy könnyű volt összehasonlítani őket. Mivel régi motoros vagyok sminkek terén, ezért tudtam, milyen spirálokat kedvelek legjobban. Igen, valóban nagy a keféje, mégis ez a legjobb, amit a termékek között választani lehet. Dús, hegye felé keskenyedik, és enyhén hajlik. Otthon kipróbáltam természetesen. Az a megoldás nem jött be, hogy az egyik oldalát letörlöm teljesen. Ennél az a jó, ha rögtön kihúzzuk a tubusból. 2-szeres átfestéssel olyan pillákat adott, hogy csak pislogtam. (Nem hittem a szememnek) Aki sokalja a rákent mennyiséget, annak ajánlanám, hogy vegyen egy sima szempillakefét. Azzal ha átmegy rajta, nem lesz olyan "póklábas" az eredmény.
Lényeg: szép fekete színe van, valóban hosszít, és ívet is ad a pilláknak. Szinte műszempillának tűnik. Én biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Glycerin, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Myristic Acid ti I eu I i 3 0