Essence

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szaboreka0529, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 19.

Kiszerelés:   13,5 g

9 rózsás tónusú, szatén szemhéjtpúdereket tartalmazó paletta tükörrel.

Essence Salut Paris + Sawasdee Bangkok paletta
Ár: 2990.- , Eladó: xszemyx
Állapot: 2x használt, Helyszín: Orosháza, fizetés: Foxpost, posta

KataLinn

2020. május 30.

Imádom! A színek nagyszerűek és építhetőek. Többször is újra vettem már!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 30.

Imádom! A színek nagyszerűek és építhetőek. Többször is újra vettem már!!

xszemyx

2020. április 4.

Aki azt mondja, hogy nem érti azokat, akik azt mondják, hogy szupi pigmentált a paletta (jahh, nem találkoztak még igazi pigmentáltsággal), annak igaza van. Valóban gyenguszok a színek, még ujj swatch-csal is. (Hozzáteszem, az alsó sor pigmentáltabb, mint a felső.)
VISZONT! Remekül eldolgozhatók a színek. Kicsit építgetni kell, de ha ez megvan, akkor gyönyörű a végeredmény, mert egyébként fantasztikus színeket rejt ez a paletta. A külcsín is dicséretes, nekem a belbecs sem utolsó. Elsőre is pompázatos eyelook-ot kentem magamra belőle. Én kifejezetten örülök, hogy nem hiperpigmentált, mert kevésből egyszerűbb többet csinálni, mint fordítva, ha véletlen túltolom az ecseten a mennyiséget és jó bátran beleütlegelem mindet a mélyítőbe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

nhviktoria

2020. március 4.

Végre egy paletta, amiben hideg árnyalatok vannak! Nagyon nehéz ilyet találni, mindenhol csak a meleg narancsos, barnás, aranyos színek vannak sajnos, úgyhogy egyértelmű volt, hogy megveszem, főleg ennyi pénzért. Könnyű felvinni, óvatosan bánok vele így nem porzik. Szemhéjalapozót nem teszek alá, csak egy kis korrektort. Nagyon szépek a színek, kifejezetten tetszik, hogy vank benne matt is meg csillogós is. Lehet erősebb sminket is készíteni vele és kis halvány visszafogottat is mindennapokra. Nem várom el tőle, hogy 12 órán át fent maradjon, 7-8 órát pedig simán teljesít. Nagyon szeretem összességében.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

fancsisz

2020. január 14.

Nagyon megfogott a paletta cuki kis csomagolása a Rossmannban. Tetszett a színösszeállítása is, na mondom egye fene, jössz velem haza.
A matt színek nem muzsikálnak valami jól, mert nem annyira pigmentáltak. A fényes színek viszont nagyon tetszenek, szépen eldolgozható, és látványos a szemen is. A felső sor első két színe kb ugyan olyan, legalább is az én kicsit barnásabb bőrömön nem volt észrevehető különbség. Egy egyszerű, nappali, visszafogottabb sminkre jó lehet, de egy erős és tartós smink elkészítésére abszolút alkalmatlan. Összességében nem nagyon nyúltam a paletta után, mindig inkább másikat használtam, úgyhogy az lett a vége, hogy eladtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

Lepke28

2019. december 18.

Nagyon szép paletta. Gyönyörű színek találhatók benne,amik eléggé pigmentáltak is. A nap végéig kitartott a sminkem,nem ült bele a ráncokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

lillaszaszz

2019. december 9.

Gyönyörű színek találhatók benne, melyek nagyon pigmentáltak is. Viszont nagyon hamar el kezd lekoppni a szeről főleg a világosabb árnylatok. Nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

Sarkanyka01

2019. november 13.

Eddig még csak 2x próbáltam, de már most imádom. Igaz kicsit porzik a felvitelnél, de számomra ez nem probléma, mert napközben nem potyog le és nem ül bele a ráncokba.Gyönyörű színei vannak, amik pigmentáltak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

Bubbles

2019. szeptember 26.

50%-os akcióban sikerült lecsapnom erre és a Sydney-s palettára még 2 hónapja és azóta minden nap ezt a két palettát használom. Nagyon meg vagyok elégedve velük, számomra a hétköznapi sminkhez teljesen jól pigmentáltak, nedves ecsettel még szép tusvonalat is lehet húzni az erősebb színekből. Picit tényleg porzik némelyik szín, cserébe szemhéjalappal kibír egy napot és nem ül be a ráncokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

rekucccc

2019. szeptember 26.

Gyönyörűséges ez a paletta, imádom a színeit. Negatívuma, hogy nem a legpigmentáltabb és eléggé porzik, szóval egy erőteljes sminket ezzel nem igazán lehet készíteni, de nagyon szép, visszafogott, hétköznapit viszont igen. Rajtam kibír egy napot, bár én mindig teszek alá alapot. Az ára is teljesen okés, elérhető. A színei jól kombinálhatók, szeretem használni, így mostanában szinte csak ehhez nyúlok, pedig eddig nem igazán használtam szemhéj púdereket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Panna02

2019. szeptember 25.

Barátnőmtől kaptam a palettát, és azonnal beleszerettem. Gyönyörűhétköznapi simnket lehet vele csinálni, és eszméletlenül jól pigmentáltak a színek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate