Essence

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szaboreka0529, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 19.

Kiszerelés:   13,5 g

9 rózsás tónusú, szatén szemhéjtpúdereket tartalmazó paletta tükörrel.

shatzy

2019. április 16.

Többször próbálgattam a boltban, mert nekem a palettákból mindig a világos színek fogynak el először. FYI nem is értem, miért nincs vagy 4-5 világos szín minden palettán, hiszen aki pl. irodában dolgozik, az nem engedheti meg magának, hogy base színnek használja a sötét lilát könyörgöm… Szóval pigmentáltnak tűnt, meggyőztem magam, megvettem. A világos színek (2db) jók. A világos rózsaszínes eléggé porosodik, pereg, amitől utána az orrod környéke és a fél arcod a törlés következtében olyan lesz, mintha egy sellő ott vergődött volna a csillámaival. A barna szín egyenesen nulla, még mélyítőbe sem fogott 4x-i kenésre sem. A lilás színek Ok, de nem az az igazi dög lila, szemre ugyanis base gel-el sem lehet olyan vastagon felvinni, hogy igazán kiemelkedjen a színe. Ennyiért ok, de a fele szín sose fogy majd el, már tudom, mert pigmentje akkor sincs, ha ragasztóba tördelem bele. Ha kipróbálod, minden színt kenj fel a teszterből, mert NEM ugyanolyan a pigmentáltságuk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

legallybrunette

2019. március 29.

Hetekig kerülgettem a Müllerben, legalább kétszer betettem a kosaramba, kivettem, meggyőztem magamat, hogy nem kell nekem kilenc szín, inkább keresek valami jó kis monót. Aztán végül csak győzött a bal vállamon sutyorgó kisördög, és megvettem. Hát kérem, ilyen olcsón ilyen pompás palettát nem látott még a világ. Itt a bizonyíték, hogy a 10-15 ezres palettákkal csak jól megbolondítják a cégek a népet, akik hipnotizálva perkálják ki a súlyos pénzeket csiricsáré palettákért, amiknek a negyedét tudják csak kihasználni, rendelnek külföldről, izgulnak a vám miatt, vagy vesznek magánúton, beletörődve, hogy nyerészkedik valaki rajtuk, miközben itt van a kezünk ügyében 2400-ért a csoda. Van ugyan benne két majdnem egyforma bézses árnyalat, de ki bánja, hiszen úgyis abból fogy a legtöbb, másrészt 1 db szín még 300 Ft-ba sem kerül. Puha, nem porol, pigmentált, szép, kihasználható színek, királyság!
Ja, és a csomagolás csodaszép, ízléses, könnyen kezelhető, praktikus. <3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 29.

Ja, és a csomagolás csodaszép, ízléses, könnyen kezelhető, praktikus. <3

Anett44

2019. március 5.

A színek gyönyörűek, jól eldolgozhatóak és eléggé pigmentáltak, a csillogó színek nem potyognak. Ez a paletta lett a legújabb kedvenc nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

prekuci

2019. február 25.

Gyönyörű színek, szuper tartós, egy szóval tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 25.

Gyönyörű színek, szuper tartós, egy szóval tökéletes! :)

rozsaanna

Korcsoport: < 18
2019. február 16.

Mikor megláttam, rögtön elfogott az az érzés, hogy nekem ez kell :D Nem hiszem, hogy meg tudom bánni, hogy megvettem. Ár arány megint teljesen korrekt, a színek is valami álomszépek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate