Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. július 24.

Kontúrozó paletta. Egy matt bronzert, egy matt highlightert és egy enyhén csillogó pirosítót tartalmaz.

2 árnyalatban kapható

Ár: 500 Ft+szállítás , Eladó: szawai
Állapot: új, Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: banki utalás után küldöm

Vivus94

2019. június 28.

Nagyon sokáig használtam ezt a terméket. A képen látható verzió van meg, a bronzosító és a pirosító is kicsit sötétebb árnyalatú és nálam változó volt az eldolgozhatósága. Amíg nem vágytam többre jól elvoltam vele, de rá kellett jönnöm hosszas használat után, hogy valójában nem az én színeim és most alternatívákat keresek helyette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

caty

2018. augusztus 3.

Nagyon szeretem a bronzosítót belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Nagyon szeretem a bronzosítót belőle!

Dorin

2018. február 11.

A Ready, set, peach! verziója van meg (a narancssárgás árnyalatot tartalmazó), a barna árnyalatot bronzosítóként használtam, de eléggé narancssárgás árnyalatot öltött az arcomra felvive, a világos árnyalatot szemhéjra használtam, illetve T-zónára tökéletes volt púderként, annyira nem volt színe, a narancssárga árnyalat pedig (ami valószínűleg pirosító akart lenni) számomra használhatatlan volt, mai napig nem értem, mit keresett a palettában
De a másik verzió erős rózsaszínjét sem tudnám mire használni, nagyon erős színű ahhoz, hogy pirosítóként mertem volna használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Jelizz

2018. január 25.

nekem amasik szinu van meg, nem rossz szepek a szinek es pigmentalt, a narancssarga pieosito szint nem ertem 😃 de nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 25.

RarityRose

2018. január 4.

Nagyon szerettem ezt a paletatt, de az essence folyton kiárusitasokat tart, ezert nemcsoda, hogy ez is lekerült a polcokról.. hiányzik, mert jó áron volt, es sokat tudott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

Enc

2017. december 16.

Talán ez az a termék, amivel a legjobban mellélőtt a márka. Az egész palettából csak a bronzosítót tudom (rendeltetésszerűen) kihasználni. Szerintem a highlighterbe kellene az a baromi sok csillám ami a pirosítóba került és a pirosítónak kellene mattnak lennie. Szívem szerint 2 csillagot adnék neki, de a bronzosító minősége miatt és mert a pirosítót másra tudom használni (nem rendeltetésszerűen) 3-at kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

x3Doma

2017. november 26.

Nekem ebből a 10 ready, set, peach! árnyalat van meg, és mást nem is használok kontúrozásra. Kimondottan a barna árnyalatot szoktam csak használni a palettából, és azzal meg vagyok elégedve. A highlight és pirosító színekhez csak ritkábban nyúlok, mert van mind a kettőből olyan amit jobban szeretek, de a kontúr szín nekem jól megfelel és könnyen eldolgozható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

kicsikocsi

2017. november 17.

Szerettem volna valami kontúr palettát, de sokat nem akartam rá költeni, ezért választottam ezt. Hát nem volt egy jó ötlet :D a highlightert nem tudom mire használni, szerintem amire van, arra alkalmatlan. Számomra a pirosító sem jó, nekem is a barackos van, de mintha nem is látszódna, csak csillog, nem igazán használom. A barna kontúr nem rossz, óvatosan kell vele bánni de szépen el lehet dolgozni, szóval azt az egyet használom belőle...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

porc3lain

2017. november 6.

Első kontúrpalettám, amit elég gyorsan követett egy második, mert ez a termék gyakorlatilag alkalmatlan a teljes kontúr elkészítésére. A középső, fehér szín, ami elvileg highlighter lenne (elég "úttörő", hogy egy highLIGHTer nem fényes, hanem matt legyen...) nem igazán látszik a bőrön, a szélső pirosító (a barackos árnyalat van meg nekem is) nem rossz, de nekem kicsit túl csillogó pirosítónak, persze ez az én egyéni szoc.problémám... :D A barna kontúrt viszont igazából szeretem, megfelelően működik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

Bradshaw

2017. október 19.

Nekem tetszik nagyon. A barnával szépen lehet kontúrozni. A világos szín szép világos púder, de nem highlighter, és szintés a barackos árnyalat van meg a pirosító részénél. Nyáron a napbarnított bőrömön egy csoda! Szép barackos és csillogós!!!!! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Magnesium Stearate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).