Essence

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hajni959, Módosítva: 2021. március 25.

Kiszerelés:   3,5 ml

• magas pigmentáció
  • hosszantartó
  • krém textúra
  • könnyen használható
  • könnyedén eldolgozható

3 árnyalatban kapható

Ár: 750 Ft , Eladó: Jotunderkeresztanyu
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással / postával küldöm / személyes átvétel lehetséges / stb.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Kitty9526

2021. november 23.

Abszolút újravevős. Ez nem egy full fedésű korrektor, nagyon vékony bőrre vagy hatalmas karikákra egyáltalán nem ajánlom. De nekem akinek kicsit van elszineződve a szemem alatt és 26 évesen vannak apró ráncaim, tökéletes. Sokáig elég, szépen eldolgozható, nem szárít, nem ül meg a szem alatt és a hidratáló formulájának köszönhetően kellemes viselet, nem matt, mégis szépen fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 23.

i.napcsi

2021. november 1.

Update:rájöttem a legsötétebb pont a nyári színem,teljesen passzol hozzám,nagyon kellemes szérumos,nem szárító korrektor,tényleg igaz hogy érzékeny szem körüli bőrre zseniális,sőt én az arcomon is szétkentem mint valami alapozót,nagyon jó színű és érzetű,nem erős fedésű de rétegezhető szóval ha nem panda szemed van és kell egy megbizható dolog ez nálam 10 pont!!
Megörültem hogy végre találtam egy nem bio de szilikon és parfüm mentes nem matt korrektort,3 szín van azt mondanám mind a három neutrális színű,könnyen kiválasztható van egy nagyon világos egy normál light és egy közepes árnyalat,kellemes a színük,a light pont passzol a világos de nem hófehérke bőrömhez,könnyed állagú,jól eldolgozható,nem zsíros-fénylős de nem is matt,egyenlőre azt mondom ezért a pénzért a minőséget hozza,nekem a legfontosabb ezt a szemem alá vettem ami érzékeny és gyorsan kiszárítja minden,ez egy kifejezetten kellemes termék,majd kiderül hosszútávon beválik e,(nagyon erős fedése nincs)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 1.

Emma23

2021. október 9.

A 0,5 ös árnyalatot vettem meg. Nagyon szépen fed és elég szépen eldolgozható. Nincs belőle sok árnyalat. Nekem nagyon tetszik a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 9.

LiSha

2021. június 23.

Simán felér a catrice camouflage-al. Nagyon szuper a fedése, könnyed az állaga, így könnyen is eldolgozható. Nem oxidálódik és tartós is. Az én bőrömhöz sajnos kicsit sárgás a 05-ös, legvilágosabb árnyalat, de ez nem a termék hibája, ezért nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 23.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.